Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

    Още не мога да повярвам,че го имам и всяка сутрин отварям гаража да видя да не би да сънувам .КТМ 640 лц4 2006г 56кс 154кг.Има още дребни работи който искам да сменя и да стане наистина престиж.Тъпо е ,че когато е хубаво времето все карам сам ако има колега от Габрово или Търново да пишат
    Прикачени файлове
    KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

  • #2
    От: Нова предобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

    Страхотна машина колега, поздравявам те за избора Личи си, че мотора е пипан с вкус и наистина изглежда перфектно. Въпреки, че това не са оригиналните джанти със спици, тези му стоят много добре Като гледам и двуцевката на Акрапович, направо си представям, какъв звук вади. Предполагам, че ще му сложиш черни гардове на кормилото и с едни краш тапи, ще завършиш напълно визията му Още веднъж те поздравявам за избора
    P.S. И аз преди да взема ДРЗ-та се бях насочил към един ЛЦ4 640 2005г., който беше в оригинално състояние, но едни търговци от покрайнините на столицата решиха, че ще го продават две години, но няма да ми го дадат на мен! То накрая така и стана, мотора се скапа от висене Чао и много жалко, че не си в моя район, защото и аз повечето пъти карам сам
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #3
      От: Нова предобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

      Благодаря за мнението.Звука наистина е красив и хубав огън изкача.Джантите и мен ме хвана яд малко ,че не са спици но после разбрах ,че са модел от тунинг серията Брембо за ктм лц4 .На пръв поглед са като на Дюка но са по леки общо двете 13кг плаващ спирачен диск и генерацията която не е пълна.Остана да сменя веригата и задния венец и както каза черни гардове на кормилото,краш тапи-мислех оригинални на КТМ от ebey ама 140лв не ми се дават затова ще си направя от колелца за скейтборд абе още 500лв и съм на 6
      А този дето не са ти го продали къде се намира точно.
      KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

      Коментар


      • #4
        От: Нова предобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

        Първоначално публикуван от Тиhомир Преглед на мнение
        Благодаря за мнението.Звука наистина е красив и хубав огън изкача.Джантите и мен ме хвана яд малко ,че не са спици но после разбрах ,че са модел от тунинг серията Брембо за ктм лц4 .На пръв поглед са като на Дюка но са по леки общо двете 13кг плаващ спирачен диск и генерацията която не е пълна.Остана да сменя веригата и задния венец и както каза черни гардове на кормилото,краш тапи-мислех оригинални на КТМ от ebey ама 140лв не ми се дават затова ще си направя от колелца за скейтборд абе още 500лв и съм на 6
        А този дето не са ти го продали къде се намира точно.
        Съветвам те да не слагаш колелца от скейборд за краш тапи. Това е мотор, който струва пари и заслужава най-доброто. Може ли да си дал еди колко си хиляди лева и накрая да го тъниш, точно за краш тапите. И аз моите три години ги правих, та добре че не се наложи да ми потряват. С тапите компромис няма Онзи мотор беше в Суходол, но това беше в далечната 2010г. и ако не беше твоята тема, на дали щях да се сетя за него. Виж темата за краш тапи и как са станали моите
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • #5
          От: Нова предобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

          днес по рано точно това гледах и видях точно такива краш тапи от колелца,но ако знам,че ще стане качествено и ще върши работа ще го направя,но нещо се разколебах защото хубавите колелца струват по 110лв.То по добре да си ги поръчам оригинални за модела от ebey- даже днес гледах 35 euro с безплатна доставка,чисто нови.Но първо да сменя веригата и задния венец,че са заминали яко.
          KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

          Коментар


          • #6
            От: Нова предобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

            Няма какво да чакаш на тази цена, а поръчвай Задължително при нова веригата е да смениш освен задния и предния венец, все пак той също е важен
            SUZUKI DRZ SuperMoto

            Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

            Коментар


            • #7
              От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

              Влюбих сеее и ужастно ти завиждам, Тихомире.....
              Пожелавам ти, да си го караш с голям кеф и всичко най.... Можеш ли да направиш, някакво клипче с тази любов?!

              Коментар


              • #8
                От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                Обезателно с веригата вземам комплект преден и заден венец.Днес явно някой ги е купил тапите защото не можах да намеря обявата в ebey.Може и с полиамид да ги направя засега,че евтино ще ми излезе 30-40лв за 2-те колела.
                Благодаря Димитров имам едно клипче но не знам как да го кача тука без да го качвам в някой сайт.
                KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                Коментар


                • #9
                  От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                  За тук и аз не знам дали изобщо е възможно да се качи клипче, но форума предлага, ето това: http://tube.offroad-bulgaria.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                    http://www.youtube.com/watch?v=PpezIklXAiM

                    Малко е лошо качеството, но акраповича....
                    KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                      Еее добре си се представил на м-ла Хемус, в участъка от София до Ботевград
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                        Готин звяр е, ейй! Много ме радва тоя мотор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                          София-Габрово.
                          KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                            Супер машина !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                              Колеги може и друг маршрут Варна-габрово-софия аз моя ктм 625 го глася да го пробвам на 200-300 км как ще в....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X