Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

    Аз НЕ ти препоръчвам такъв преход.Вибрациите са твърде големи+по твърдо окачване......Ръце,бъбреци всичко се уморява, а глезените така изтръпват, че забравяш че имаш степенки.Като цяло се губи удоволствието от прехода.
    Аз, като се прибирах от София 50-60% съм карал прав.Понеже съм настроил окачването по твърдо и става още по непоносимо.
    Но ако тръгнеш пиши ми, ще покарам с теб до някъде
    KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

    Коментар


    • #17
      От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

      Първоначално публикуван от Тиhомир Преглед на мнение
      Но ако тръгнеш пиши ми, ще покарам с теб до някъде
      Моля, моля, без лъжи Къде си тръгнал, като мотора отново си го пуснал на пазара
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • #18
        От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

        Хората обикалят с LC4-ки...

        Коментар


        • #19
          От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

          Не ми го хвалете тоя катър, нито е в супермотото нито в ендурото нито никъде. Карах малко един такъв на един приятел, е па за 100тина километра ме отрепа и то по асвалт. Вибрацийте са страшни, каквато и настройка да се направи абсолютно дърво, па колко гори нема да ти разправям. Извинявам се много но това е и съм го изпитал лично. Пък като му гледам на твоя и цената по обявите!!!!
          Последно редактирано от DIMILIEV; 03-03-14, 12:45.
          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

          Коментар


          • #20
            От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

            хаха докато някой се навие, да го купи ще дойде края на лятото(а може и да мине) затова Май месец сме на плевен и гледай, да дойдеш .Не искам да го продавам, но купих апартамент и трябва ремонт.
            До колегата ДИМИЛИЕВ.
            Приказките ти са без покритие.Кой знае какъв кошник си карал и съдиш по това.Разбирам да си карал 2-3-4 мотора такива, че да имаш сравнение.Единствено мога да се съглася с вибрациите.Но и смр450, да караш или по точно да се возиш, както е било в твоя случай с ЛЦ4-ТА ще има тези вибрации.
            Разхода как го прецени като казваш " Карах малко един такъв" .
            Последния дълг маршрут, който минах бе 278км София-Габрово и го изминах с 12лт.скорост -80-140 през 90% от времето и за кратко(проба за мах.скорост 198км). Това ако означава, че гори много го ПОДАРЯВАМ.
            Не е състезателен мотор.Но за градски мотор тип Супер мото с стандартно оборудване 320мм преден диск с 4-ботално брембо и 140кг и още куп работи, да не изброявам, че ще излезе наистина хвалба.За Мен няма по добър.
            И какво им е на цената има от 2400-7000лв
            KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

            Коментар


            • #21
              От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

              Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
              Не ми го хвалете тоя катър, нито е в супермотото нито в ендурото нито никъде. Карах малко един такъв на един приятел, е па за 100тина километра ме отрепа и то по асвалт. Вибрацийте са страшни, каквато и настройка да се направи абсолютно дърво, па колко гори нема да ти разправям. Извинявам се много но това е и съм го изпитал лично. Пък като му гледам на твоя и цената по обявите!!!!
              Абсолютно безпочвено мнение,изказано в резултат най-вероятно от каране (или по точно возене) на някой дрънгел за 2 бона !

              П.С.За мотора на колегата:Каква да е цената на супермото ЛЦ4 640 от 2006 + двоен акрапович,капли и т.н. ???? Еми така е -хубавите неща имат и хубава цена ; ) ....и точно защото има уж същите мотори за 2000-3000лв после идват и мнения като на ДИМИЛИЕВ ....Пък щом колегата е решил да го продава -успех с продажбата-мотора си заслужава.

              Коментар


              • #22
                От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                Това му е хубавото на форума, че има в него място и за "безпочвени" мнения. Успех с продажбата.
                При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                Коментар


                • #23
                  От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                  Това са спортни машини ! Правени са за "ръчка", не за пенсионерско каране (без да се обижда никой).
                  За цената на въпросния мотор, хмм какво да кажа, мотора е малко по-скъп от цената на самата генерация. За другите екстри да не говорим.
                  За малко имах LC4 620-ka набор 95-а. Е чак извънземни вибрации нямат, айде сега. Кара се приятно.
                  Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                    Първоначално публикуван от Тиhомир Преглед на мнение
                    Май месец сме на плевен и гледай, да дойдеш
                    Да не би да си се съмнявал, че няма да съм там???
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                      ОоП каква нова придобивка си има ктм-то.
                      Прикачени файлове
                      KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                        Оп честито и оп пусни снимки в другата тема, когато ги монтираш на мотора
                        SUZUKI DRZ SuperMoto

                        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                          Ще пусним.....
                          Очаквам скоро и гардовете за ръцете и малко лепенки.
                          Търся мокър слик.Ако някой чуе......
                          KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                            Чудна работа.
                            Като оригиналдЪ
                            Прикачени файлове
                            KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                              Много добре са станали, браво Пусни ги и в другата тема за "краш" тапите да ги има и там По принцип "оригиналдъ-то" при КТМ-а са в пъти по-малки тапите, но моето мнение е, че тези са супер Дано не ти се налага да ги използваш скоро
                              SUZUKI DRZ SuperMoto

                              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нова придобивка КТМ 640 ПРЕСТИЖ

                                Благодаря
                                Оригиналните са толкова малки, че имам чувството че са предназначени за украса
                                Надявам се въобще, да не разбирам предназначението им
                                KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X