Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам) :D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

    Първоначално публикуван от ivann__88 Преглед на мнение
    Много хубава тема момчета,но ще е по добре ако споделите точно какво се прави за да се направят тези номера или трикове , незнам как ще бъде правилно но да кажем трикове.
    Тренира се Шегувам се ние с Стефан изобщо си нямахме на идея как се правят ,но от 2рия 3ти опит го схванахме повечето.
    Ще се опитаме до края на седмицата да посъберем някой лев за бензин и ще направим подробен репортаж,но този път в действие по една река как да ги прилагаме.

    До сега бях да карам в гората и се учудих като ги знаеш на колко много места помагат тези трикове.

    Репортажът тепърва предстои.

    Коментар


    • #17
      От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

      Скок може да се получи от всичко, гледал съм как на плажа на съвсем равно място мотора скача като коза. Номера до колкото аз знам е така да го вдигнеш, че предната гума само да чукне.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • #18
        От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

        Едно е да се получи скок със скорост като натиснеш окачването и друго е да отскочиш от половин метър препядствие (в случая гума), без никаква скорост. То е ясно, че не е невъзможно, но е доста по трудно и затова засега го правя по лесния начин. Скоро ще пробвам и по този начин с чукването на гумата. С тренировки ще се получи

        Коментар


        • #19
          От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

          Е то 2T ако не може да скача от място Запазваш баланс, отново го натискаш и го караш да скочи. Гледай клипове по нета и ще видиш как го правят Като и само с гледане няма да стане.
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • #20
            От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

            Първоначално публикуван от Петър Богданов Преглед на мнение
            Тренира се Шегувам се ние с Стефан изобщо си нямахме на идея как се правят ,но от 2рия 3ти опит го схванахме повечето.
            Ще се опитаме до края на седмицата да посъберем някой лев за бензин и ще направим подробен репортаж,но този път в действие по една река как да ги прилагаме.

            До сега бях да карам в гората и се учудих като ги знаеш на колко много места помагат тези трикове.

            Репортажът тепърва предстои.
            Със сигурност ще помогнат на много хора тези трикове , ще следя темата че и на мен ще ми е много полезно да науча триковете.

            Коментар


            • #21
              От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

              Хаха абе гледал съм много ама на думи и на теория е лесно. Както казах аз още не съм толкова напреднал и немога да го направя. Според мен това си е доста трудно и малко хора го могат, но ако на теб ти изглежда лесно покажи да видим как го правиш. Както по-горе написах, с каране и тренировки ще стане.

              Коментар


              • #22
                От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                Айде да се изложа малко аз !

                Преди доста време / още преди да сменя каплите на мотора / , при едно от каранията реших да ''потренирам'' малко прескачане на дънер, че доста често се налага в ендурото !

                Е дънера е малък , но пък като техника , мисля, че горе-долу го докарах , а именно това с почукването на препядствието с предната гума -> газ и направо на прескок!! Естествено няколко пъти се изтърсих, но не мога да намеря видеото с падането ....

                Абе по-добре да постна видеото , пък после ме хулете на воля хаха

                Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                Коментар


                • #23
                  От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                  Браво бре колега супер се справяш ,пробвай и от место да повдигнеш предницата само като Стефан с гумите как го прави също става за по -високи дънери и т.н...

                  Ние минахме на камъни като Jarvis Но материал малко по-натам,че обмисляме пускане на състезание по мотокрос пък ще видим...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                    Ето малко показно по темата
                    Кавазаки КЛХ 300 04г
                    Кавазаки КХ 65 04г
                    Опел Астра 94г
                    Мерцедес 124 91г

                    Коментар


                    • #25
                      От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                      Първоначално публикуван от Светльо KLX Преглед на мнение
                      Ето малко показно по темата....]
                      Това е от офроудфанатик канала в Ютюб, давайте собствени показни с обяснение на т.нар. упражнение

                      Коментар


                      • #26
                        От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                        Да така е,но е доста полезно.
                        Кавазаки КЛХ 300 04г
                        Кавазаки КХ 65 04г
                        Опел Астра 94г
                        Мерцедес 124 91г

                        Коментар


                        • #27
                          От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                          Първи опити и от моя страна. Това с чукването на гумата не го мога още.
                          Вдигането го правя само с компресиране надолу и в момента преди да достигне окачването най-ниската си точка - газ, но аз съм exc и му трябва милисекунди докато поеме газта. На 2т или крос може би трябва да се дава газ като окачването е в най-ниската си точка.

                          http://www.youtube.com/watch?feature...rYdbJRV8#t=31s

                          Коментар


                          • #28
                            От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                            Първоначално публикуван от stinat Преглед на мнение
                            Първи опити и от моя страна. Това с чукването на гумата не го мога още.
                            Вдигането го правя само с компресиране надолу и в момента преди да достигне окачването най-ниската си точка - газ, но аз съм exc и му трябва милисекунди докато поеме газта. На 2т или крос може би трябва да се дава газ като окачването е в най-ниската си точка.

                            http://www.youtube.com/watch?feature...rYdbJRV8#t=31s

                            Харесва ми на мене !
                            Ние с моя колега ще се позабавим малко ,че стана една травма и не ми дават да карам мотор...
                            Поздрави.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                              Колеги ето една малко по-хард разходка от мене по реката . Дано ви хареса ,а от утре натам ще кача снимки и клипове как качвам вече скали и т.н какво съм научил през лятото.
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...13#post1990313
                              Последно редактирано от Петър Богданов; 24-09-13, 00:33. Причина: ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Хард Ендуро Тренировки ( Научи се сам)

                                Колеги ето го и малко клипчета от мен ... Надявам се да ви харесат всичките , понеже съм се постарал.

                                Тук качвам скала която е към метър и нещо висока и е отвесна и правя това което говорихме по-горе с цукването на предната гума ,но тук не се е получило добре......




                                Тук се получи малко по-добре и се радвам ,че вече не се спирам пред никоя скала ,а направо действам.




                                Тук смених скалата с по-голяма и по-дълга и ми беше малко съклет първия път ,но важното е ,че я качих от първия път хаха.





                                Ето ме вече като ПРОФЕСИОНАЛЕН ЕНДУРАДЖИЯ ХАХА . Като Jarvis го качвам без затруднение.




                                НАДЯВАМ се да ви харесат!!!
                                Искам да споделя ,че започвам да се развивам и мисля за още по-голям прогрес и не мисля да спирам ,поне докато не се пусна на състезание да си видя възможностите!


                                Ето и малко домашно за Jarvis , по този начин мога като него да засиля надолу и да натисна съединителя и да мина 20 ..30 метра само на спирачка на прекантар ,точно като него, но за това по-натам ще направя клип .





                                Моля коментирайте...
                                Последно редактирано от Петър Богданов; 24-09-13, 18:09. Причина: ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X