Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръводаряване?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кръводаряване?

    Възможно ли е да се повика мобилна група и ако има желаещи да се организира акция за кръводаряване.

    Знам, че в казармата 2 пъти идва такава група да ни точи кръвчицата, също знам, че в предприятието в което съм работил имаше такава акция.

    Също ще има ли касичка за желаещите да дарят суми за тези форумни участници на които помагаме?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: Кръводаряване?

    Отлочна идея, глазувам ЗА!

    Коментар


    • #3
      От: Кръводаряване?

      Мда - и аз съм ЗА!
      Само дано да е възможно технически, щото Светльо, не се сърди, ама доста отдавна ти е била казармата . От тогава доста техника се разпрокраде и доста кръв изтече от наща армия любима...
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • #4
        От: Кръводаряване?

        Това се прави и сега. Въпросът е да се организира. А и малко късно се сещаме.

        Коментар


        • #5
          От: Кръводаряване?

          Едно обаждане където трябва няма ли да си свърши работа? Например тук - http://www.sveta-anna.eu/KravenCentar.html

          Коментар


          • #6
            От: Кръводаряване?

            Е и? Ръководството на форума или организаторите на проява няма ли да се обадят по въпроса?

            Коментар


            • #7
              От: Кръводаряване?

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              Мда - и аз съм ЗА!
              Само дано да е възможно технически, щото Светльо, не се сърди, ама доста отдавна ти е била казармата . От тогава доста техника се разпрокраде и доста кръв изтече от наща армия любима...
              Е стига, де беше "като вчера".

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Това се прави и сега. Въпросът е да се организира. А и малко късно се сещаме.
              Снощи се сетих. Съжалявам. Когато се налагаше за Антон лека му пръст, кръв вечерта след работа минах през бърза помощ да питам, казаха ми че мога да даря сутрин от 8.30 до 13 ч. всеки работен ден, но тази кръв не може да се ползва за друг кръвен център. И затова, кофти ми е, а на фестивала мога да отделя 300 мл. кръвчица порядъчно разредена.
              Последно редактирано от s_s1; 23-05-13, 13:16.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: Кръводаряване?

                Идеята е страхотна наистина! Но едва ли ще откликнат за толкова кратко време от Националния център по трансфузиология и хематология?!
                http://ncth.bg/contacts

                А те имат мобилни групи, но пък утре е неработен ден.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X