Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от Asteri Преглед на мнение
    В една Англия с 60 млн население понякога се чака над месец като си купиш нов автомобил от официално представителство, и пристига от завод някъде си по света. В една България със 7 млн, има още по-малък шанс да се държи от всичко налично.
    Приятел изгоря с "Тигуан". Една година чака и не му го доставиха. Уж 4 месеца, уж 6, уж не знам си какво. С люти скандали успя да си върне... май не цялото "капаро".
    Ставаме като в НеРеБея - каквото предлагат, взимаш-влачиш и не питаш. Пък ако случайно си уцелил и такова с 4х4, гоУем кеф, а?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Приятел изгоря с "Тигуан". Една година чака и не му го доставиха. Уж 4 месеца, уж 6, уж не знам си какво.
      И на мен са ми разказвали подобни истории, и то за скъпи коли от топ марки. Та случаи всякакви, но са изключение, а не правило. Аз пък например не съм оставил и стотинка капаро. Взеха ми само добрите намерения, дори и договор не искаха да подписвам. Ама си има обяснение. Най-важната причина е, че и марката и модела им се харчат като топъл хляб. И да поръчат една в повече са абсолютно убедени, че в рамките на годината ще я продадат. Втората причина е, че са ми приятели.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Странно. Аз чаках 3 месеца. След седмица ми върнаха капарото насила (техни си причини). Колата дойде точно навреме. Платих наведнъж, чак когато дойде при дилъра.
        Никакви ядове.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Хм... В Шоурума на Джип не съм срещал 4х2... За Гранда - твърдо нямаше каквато и да е опция за 4х2, но и за Ренегата имаха в наличност само 4х4. Не знам дали въобще се предлага 4х2...
          За нуждата от 4х4 - ами Кашкая го караме 99.99% по асфалт - разликата между 4х2 и 4х4 като пътно поведение дори на такъв тип автомобил е ОГРОМНА...
          Неслучайно има и леки автомобили 4х4 - не разбирам защо някои като чуят 4х4 веднага си представят кал, лебедки и т.н.
          Приятел кара от доста време седани 4х4 - ами също няма нищо общо като поведение... Били тежки, тромави и харчещи... Ами за тежки - тежки са (последния му седан е около 2300-2400кг сухо тегло), ама пък за тромав и харчещ - нито е толкова тромав с ускорение 0-100 5.5 сек, нито разходът му огромен - извън града спокойно слиза под 9л/100км, а в града - около 10-12л/100км..
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Хм... В Шоурума на Джип не съм срещал 4х2... За Гранда - твърдо нямаше каквато и да е опция за 4х2, но и за Ренегата имаха в наличност само 4х4. Не знам дали въобще се предлага 4х2....
            Кога за последно си влизал там? Само Grand Cherokee и Wrangler са им 4х4.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Неслучайно има и леки автомобили 4х4 - не разбирам защо някои като чуят 4х4 веднага си представят кал, лебедки и т.н.
              Приятел кара от доста време седани 4х4 - ами също няма нищо общо като поведение... Били тежки, тромави и харчещи... Ами за тежки - тежки са (последния му седан е около 2300-2400кг сухо тегло), ама пък за тромав и харчещ - нито е толкова тромав с ускорение 0-100 5.5 сек, нито разходът му огромен - извън града спокойно слиза под 9л/100км, а в града - около 10-12л/100км..
              Седан 2300 , 0-100 за 5.5 секунди и харчи 10 градско?

              Кой това?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Може да е хибрид ;-

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
                  Може да е хибрид ;-
                  Моята, като спускам по надолнище и връща гориво в резервоара! Не разваляйте купона
                  Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Седан 2300 , 0-100 за 5.5 секунди и харчи 10 градско?

                    Кой това?
                    Lexus LS500h...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190219_152638.jpg
Прегледи:1
Размер:197.7 КБ
ID:5809208

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190219_152529.jpg
Прегледи:1
Размер:189.8 КБ
ID:5809209

                      Боголюбе бегай, налични са, запазил съм ти ги. Едната е 70, другата 80.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        ...
                        Боголюбе бегай, налични са, запазил съм ти ги. Едната е 70, другата 80.
                        Да не са дизеляци някакви?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Да не са дизеляци някакви?

                          Защо, за 80 бона, а не може да му се ремонтира мотора с чуко и тело?
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            Защо, за 80 бона, а не може да му се ремонтира мотора с чуко и тело?
                            Щото бРъже че сдадат багажо с разните DPF-и и add-blue-та, а и нема да моем да си джиткам из Европата навсякъде...
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Lexus LS500h...

                              2100 кила,тука липсват 5торби цемент
                              12.5 литра на 100 и то с четене на тьнкия шрифт,10 ако го дърпам аз
                              За ускорението пак не си прав - по-бърза е даже
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Щото бРъже че сдадат багажо с разните DPF-и и add-blue-та, а и нема да моем да си джиткам из Европата навсякъде...


                                Ми ако ще си поръчваш, да разуча къде има налична бензинова да ходиш да я видиш?

                                Да ти снимам утре нисанче нещо, бензиново. Или някоя друга марка, бмв?
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X