Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
    Които са изключение отколкото правило.
    Тц, не са. Всеки иска да продава повече бройки, а 10 к. разлика си е бая лев, за нещо, което не става за нищо...4х4 имам предвид. Ерго, производителите предлагат в голям тираж най-тънката и постна евтина комплектация, защото се харчи най-успешно. Кое е правило и кое изключение?
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Явно много хора не ги карат по чукарите и предпочитат за цената на двойното да сложат някоя екстра от която имат нужда. Щом производителите го предлагат вече масово, има някаква причина. Повечето такива "джипки" така или иначе се карат само на асфалт.

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Високо и по-сигурно,а и малко по-яко комби - събира багажа,качваш кучето и слизаш от бордюра спокойно както и има място за децата с багажа.

        Ще закъсват ли зимата в дьлбокия сняг?Ааааа не,ще си стоя в нас.....айде карай без копченце тогава.

        За съжаление им избръсната краката и на джипките вместо да им сложат по едни цици умниците от 21 век.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          ...

          За съжаление им избръсната краката и на джипките вместо да им сложат по едни цици умниците от 21 век.
          Култово!
          o888 37 63 69

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
            Тц, не са. Всеки иска да продава повече бройки, а 10 к. разлика си е бая лев, за нещо, което не става за нищо...4х4 имам предвид. Ерго, производителите предлагат в голям тираж най-тънката и постна евтина комплектация, защото се харчи най-успешно. Кое е правило и кое изключение?
            Мнение на avzdrav
            Шест години след началото на темата...60% от новите СУВ на всички марки не предлагат 4х4 задвижване даже като опция, 70% са с вариаторни АСК. Не, благодаря.. Тук се твърди, че го няма, като опция двойното, а не колко се доплаща за такова. Правилото, е че повечето SUVве се предлагат със задвижване 4х4 а не обратното.
            8)

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от tola;3428350[QUOTE

              Правилото, е че повечето SUVве се предлагат със задвижване 4х4 а не обратното.
              От три месеца гледам сайтовете на официалните вносители. Правилото е точно обратното. 4х4 не е дори опция, а чудо на чудесата, невероятно изключение. Затова попитах, да не би да не търся където трябва, но в отговор получих само голословни твърдения. Всеки може да си провери сам.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                От три месеца гледам сайтовете на официалните вносители. Правилото е точно обратното. 4х4 не е дори опция, а чудо на чудесата, невероятно изключение. Затова попитах, да не би да не търся където трябва, но в отговор получих само голословни твърдения. Всеки може да си провери сам.
                Що пишеш откровени глупости?
                Киа Соренто и Спортидж са AWD, Стингер и той
                Хюндай Санта Фе и Туксон и те
                Фолксваген имат Туарег, Тигуан и Алтрак, че и други
                Рено си имат Колеос и още некво по-малко
                Пежо са педераси, те нямат ама па искат пари все едно имат
                Джип предлагат само Ренегат, Компас и Чероки, за Вранглер да не говорим
                БМВ
                Мерцедес
                Тойота имат Ленд крузър, Рав 4 и онова красивото женското
                Нисан имат поне два размера СУВ с AWD
                Ма то сигурно аз ходя при различни представителства.
                Ааааааа, да напиша ли и Субару!

                Мога да те взема с мен ако искаш, сигурно и по-добра цена ще ти уредя, поне в КИА.
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-02-19, 19:09.

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  От три месеца гледам сайтовете на официалните вносители. Правилото е точно обратното. 4х4 не е дори опция, а чудо на чудесата, невероятно изключение. Затова попитах, да не би да не търся където трябва, но в отговор получих само голословни твърдения. Всеки може да си провери сам.
                  И в Мазда ли ти казаха, че не предлагат СХ вете с 4х4 задвижване?
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 19-02-19, 19:09.
                  8)

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                    И в Мазда ли ти казаха, че не предлагат СХ вете с 4х4 задвижване?
                    Напротив - всички се правят на луди, по въпроса за 4х4 мълчат (щото колите им са само с предно) и ако ги попиташ, почват да увъртат.
                    Кокчо по-горе да провери как при Jeep в България моделите "Cherokee", "Renegade" и "Compass" се предлагат у нас САМО с предно предаване и по изключение моооооооооже ДА СЕ ПОРЪЧА модел с калпаво on demand 4х4.
                    Нямам намерението да си губя времето да правя "маркетингови проучвания". Дайте ми линк към ценова листа / оферта на български дилър с кола с 4х4. НАЛИЧНА! Не все едно е f-16 блок 70 ли кво беше там, тепърва да ми пускат завода (туй според БГ-дилъра) за да ми я направят след 1-2-3 години.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Това е новата мода - коли, имитиращи на СУВ. Най-смешно е при Пежо - има цяла гама, даже името им е СУВ, а даже нямат опция за 4x4.

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Дори и да има 4х4, при клиренс 17 см и предна броня тип рало, не виждам смисъл от такъв автомобил. Ама това се купува явно.
                        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Това е СУВ,паркетник-това се търси,и това предлагат производителите.Няма нищо смешно,всички искат,ако може малко по-евтиничко,височко,с по-добра видимост.Когато се движи само по шосе,за какво му е 4х4?На мен не ми липства-сега карам дизел с предно,а предишно МПС беше Фолксваген Т 4 Синхро бензин-тежък,тромав и много харчещ...На който му трябва върхова проходимост-има предложения,ама на малко по друга цена.Ние сме с голямите претенции,ама ако може нещо промоцийка да бъде...

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Според мен офроуд разбиранията на масата купувачи на тези 4х4 - образни е по- различна.
                            Разбира се производителите са наясно с това и предлагат съответния продукт.
                            Имам приятел, който си купи нов 4х4-образен автомобил. За него е перфектен. Има си копченца вътре, има си дисплейчета и може да отиде с дечора на поляната по перфектно утъпканият път.
                            Човека се кефи.
                            Нашето разбиране ( на повечето в този форум) е да можем да преодолеем средни до тежки терени без да потрошим ( много) колата затова и тук се обсъждат повече коравите стари 4х4, докато СУВ-вовете в това им разбиране не са интересни.

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Напротив - всички се правят на луди, по въпроса за 4х4 мълчат (щото колите им са само с предно) и ако ги попиташ, почват да увъртат.
                              Кокчо по-горе да провери как при Jeep в България моделите "Cherokee", "Renegade" и "Compass" се предлагат у нас САМО с предно предаване и по изключение моооооооооже ДА СЕ ПОРЪЧА модел с калпаво on demand 4х4.
                              Нямам намерението да си губя времето да правя "маркетингови проучвания". Дайте ми линк към ценова листа / оферта на български дилър с кола с 4х4. НАЛИЧНА! Не все едно е f-16 блок 70 ли кво беше там, тепърва да ми пускат завода (туй според БГ-дилъра) за да ми я направят след 1-2-3 години.

                              Тъпотии.

                              Увъртали го, усуквали го, правели се на разсеяни. Отиди в мазда и им кажи че искаш автомобил с двойно предаване. И ще получиш оферта. Че и 6-цата си се предлага във вариант 4х4. Ма налични сув-ве с двойно нямало. Викаш в цяла България няма ни един наличен, дори в някой шоурум, коя и да е марка. Аз пък като си избирах преди месец имаше всякакви. Когато реших за марка и модел, в столицата имаше налични с двойно предаване в дилърствата, но понеже си го конфигурирах и си избрах цвета, си го чаках.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                = в България моделите "Cherokee", "Renegade" и "Compass" се предлагат у нас САМО с предно предаване и по изключение моооооооооже ДА СЕ ПОРЪЧА модел с калпаво on demand 4х4.
                                ....тепърва да ми пускат завода (туй според БГ-дилъра) за да ми я направят след 1-2-3 години.
                                В една Англия с 60 млн население понякога се чака над месец като си купиш нов автомобил от официално представителство, и пристига от завод някъде си по света. В една България със 7 млн, има още по-малък шанс да се държи от всичко налично.

                                Първоначално публикуван от P2P Преглед на мнение
                                Това е новата мода - коли, имитиращи на СУВ. Най-смешно е при Пежо - има цяла гама, даже името им е СУВ, а даже нямат опция за 4x4.
                                Май трябва да се измисля нов термин . Макар че едва ли има смисъл, щото нали ДВГ е на изчезване... Специално за Пежо обяснението е че хибридният им модел ще е с предно на обикновено гориво и задно на ток, което ще го направи 4х4

                                Първоначално публикуван от redex Преглед на мнение
                                Според мен офроуд разбиранията на масата купувачи на тези 4х4 - образни е по- различна.
                                От 28 държави в ЕС свободен офроуд има в около 7-8, повечето на изток от Виена. Офроудът се превръща в силно нишов спорт...

                                Темата май трябва да се преименува "Новите SUV-ове под 60хил лв"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X