Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение

    Съжалявам, ама не се возя на ролъри. Ебем ти проходимостта дето ще ми я демонстрират на ролъри, а на трасето, трябва да го жалиш, да не го засилваш и т.н., както излиза от думите на Тедо.
    О аз не пиша за тебе и на какво се возиш,а просто какво се видя на кьсия клип,карай какво ти душа иска.

    Няма нужда да го жалиш - 2 инча лифт е никакви пари за мойта поне,подкартерната броня беше 300 или там някъде,гуми с джанти по желание и нови яки носачи 500 кинта примерно.После караш.

    Вече другото колко е здраво и кои системи я скопяват си го мъдрим в темата,това горе мина защото шофира е перде и раздава газ как трябва за да мине,това ако го извърти със семейството си вътре и натоварена мммммммм да.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Добави и пластмасовите резервоари
      Дядото на твойта джпка XJ..познай с какъв резервоар е
      Pathfinder 4.0L

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Добави и пластмасовите резервоари
        Айде да не сме мачкали и късали метални такива ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Е да, ама на 'пластмасовия Джип' пластмасовите 'т***ци' висят отстрани пред задните гуми на нивото на самият под...
          Пластмасата се цепи сравнително лесно, а трябва да разпилееш целият автомобил за да успееш да смъкнеш резервоара
          И да - в повечето задноприводни смъкването на резервоара е цирк
          Да, продават протектори и за резервоара...
          Ама познати минали през 'цирка' с чукнат резервоар разказваха, че е било незабравимо преживяване
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
            Е да, ама на 'пластмасовия Джип' пластмасовите 'т***ци' висят отстрани пред задните гуми на нивото на самият под...
            ...
            Пък на повечето "железни" джипки резервоарът е отзад и при преминаване на препятствия като правило се друсваш връз него ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Шест години след началото на темата...60% от новите СУВ на всички марки не предлагат 4х4 задвижване даже като опция, 70% са с вариаторни АСК. Не, благодаря...
              Животът е харизан кон според мен...

              Теди

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                Шест години след началото на темата...60% от новите СУВ на всички марки не предлагат 4х4 задвижване даже като опция, 70% са с вариаторни АСК. Не, благодаря...
                Може и да не съм в час, но изброи поне 5 такива предлагани в Бг.
                8)

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Днес гледах Дъстър ред лайн, излезе ми реклама. Хубаво сложили 150 коня бензин, ама е само 4х2 в тази комплектация.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                    Може и да не съм в час, но изброи поне 5 такива предлагани в Бг.
                    КИА - само "Соренто" е 4х4 (от 70 000 + лв.)
                    Шкода - само НЯКОИ модели "Кодиак" са 4х4 (пак от 70 000 лв. нагоре)
                    същата тъжна картинка е с "Хюндай", "Рено", за да стигнем до "Мерцедес" с цени от 100 000 лв. нагоре - всичко е 4х2, за 4х4 се фъргат едни допълнителни 50-60 000 лв.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      КИА - само "Соренто" е 4х4 (от 70 000 + лв.)
                      Шкода - само НЯКОИ модели "Кодиак" са 4х4 (пак от 70 000 лв. нагоре)
                      същата тъжна картинка е с "Хюндай", "Рено", за да стигнем до "Мерцедес" с цени от 100 000 лв. нагоре - всичко е 4х2, за 4х4 се фъргат едни допълнителни 50-60 000 лв.
                      Тези имат двойно, колегата казва, че дори като опция нямат деойно, а изброените имат.
                      8)

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                        Тези имат двойно, колегата казва, че дори като опция нямат деойно, а изброените имат.
                        Дай да видим коя има двойно, че не намирам? Всичко го направили джиповидно, "сув-ве"-видно (според заглавието на темата), но няма кьораво с 4х4. И "Маздите" така...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Дай да видим коя има двойно, че не намирам? Всичко го направили джиповидно, "сув-ве"-видно (според заглавието на темата), но няма кьораво с 4х4. И "Маздите" така...
                          cx-3, cx-5 имат оции!!! с двойно, кои са тия 60% които нямат незнам!
                          8)

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                            Тези имат двойно, колегата казва, че дори като опция нямат деойно, а изброените имат.
                            Ми не четеш рекламите у форума, хем висят отгоре...Киа Ниро, Киа джин С тоник...немат и туйто.
                            Животът е харизан кон според мен...

                            Теди

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              50-60 бона отгоре за двойно? Да бе да. На задръстъра двойното се доплаща около 4хил. лв.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                                Ми не четеш рекламите у форума, хем висят отгоре...Киа Ниро, Киа джин С тоник...немат и туйто.
                                Които са изключение отколкото правило.
                                8)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X