Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Не зная как коректно се превежда абревиатурата SUV, но у нас беше прието "автомобил за свободното време". Нещо, което отдавна не е така, този тип автомобили се купуват за основни и семейни.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Sport Utility Vehicle. Което е "спортна" версия на Utility Vehicle, а не превозно средство, което се използва само за спорт

      Обаче би трябвало да се ползва за нещо като джип. Примерно Дъстъра, Кашкая, БМВ Х сериите и МЛ отиват по- към "кросоувър". Един вид не чак толкова офроуд.

      Общо взето малко префърцунена терминология.
      Последно редактирано от nissan_gr; 22-02-19, 10:19.

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Не е курва ми компанионка,за компанията го прави че и е скучно сама.

        21 век, на педерасите Гейове им викат,на брьмбарите СУВове,а че 4 човека влизат с шут и излизат с тирбушона еееееее,21 век,скукаааааа
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Не е курва ми компанионка,за компанията го прави че и е скучно сама.

          21 век, на педерасите Гейове им викат,на брьмбарите СУВове,а че 4 човека влизат с шут и излизат с тирбушона еееееее,21 век,скукаааааа
          Начи идваш в София, давам ти една Секвоя, закарваме се до "Хаджидрагановите къщи" на Христо Белчев, паркираш и пиенето е от мен.

          Мащабите ни са малки, затова и те така се получава с колите. Сорентото ми няма 5 метра, ама го водят баси голямото, а Кадилака е 6 ама нормална кола.

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Изби са, не са къщи!

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
              Начи идваш в София, давам ти една Секвоя, закарваме се до "Хаджидрагановите къщи" на Христо Белчев, паркираш и пиенето е от мен.

              Мащабите ни са малки, затова и те така се получава с колите. Сорентото ми няма 5 метра, ама го водят баси голямото, а Кадилака е 6 ама нормална кола.
              Аз проблем с размера нямам ,номера е като направят нещо да го кръстят как си трябва,а не напразвили скапан Форд и го кръстили Мустанг,той пък от 0 до 100 пада с 0.2 секунди от Хонда Сивик..........ма кръсти го Пони бре,зебра,Муле,Магаре.......какво си го кръстил Мустанг,че и претенции имат за спортна кола,тя пък не бие малолитражка за градско на права отсечка.

              Е това ми е миСлата,компаньонка един вид,за по-модерно
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Ейиии като вземете така всичко под общ знаменател.То и камаро с 3.6 и челинджър със същия матор за нищо не стават.Но си имат и каквито трябва.
                А хонда кво един нсх където е рядкост.
                Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                  Ейиии като вземете така всичко под общ знаменател.То и камаро с 3.6 и челинджър със същия матор за нищо не стават.Но си имат и каквито трябва.
                  А хонда кво един нсх където е рядкост.
                  Брата е прав, има си Мустанги дето си заслужават името, ама има едни кошници, само името им е Мустанг. По бавни от моята стокова Хонда с 1.7 миксер под капака. Живо магаре, скопено...
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    За нищо не стават да дефинираш?

                    И не взимаме всичко под общ знаменател,точно за това е приказката - между СУВ и СУВ има лека разлика,къде тон и малко.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Ми да все едно да да скачам на дъстъра с мл а.Ама и двата са сув.
                      А по вашите сравнявания бая спортисти съм отвял с дизелов сув.
                      Което не означава че нестават.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                        Ми да все едно да да скачам на дъстъра с мл а.Ама и двата са сув.
                        А по вашите сравнявания бая спортисти съм отвял с дизелов сув.
                        Което не означава че нестават.
                        Чукни на Гугъл Nissan Juke. И то се води SUV. Ама “спорта” турнат в класа му трябва да е шах- едни ски не можеш да побереш, за палатка и столове не става, на плажа- чадъра ще стърчи през прозореца...

                        А за спортна кола- те спортните си се знаят, ама има хора им се ще. Все едно аз да претендирам, че W140 е спортна кола, защото била над 300 коня.

                        Абе как да е, името не прави колата, ама понякога е смешно.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Абе джука за градско сув-че се е утепало еле пък и ако е nismo rs. бая "спортисти" ще изненада.С един ски багажник и си ок,да не кажа че няма нормална кола на която да вкараш ските отзад и на хората да им е удобно просто няма.Отделно екстериора му се супер пипнат
                          Pathfinder 4.0L

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Мойта до 165 ски ги събира на диагонал в багажника,виж за дьлгите идва къса ма си е кола,не се бори да е СУВче да е с ЧЕто в изречението.

                            Различни хора,различно виждане,не е ли около 5те метра го броя леко вдигнато комби аз.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Колега, дай дефиниция на “нормална” кола. В моята Хонда Сивик 7мо поколение /представи си Голф ама с по голям багажник/ ски се мушкат в цепката на задната седалка, 2ма сядат отзад и не им пречи. В Нисанченцето ските ще опират сигурно в предния прозорец...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                                ...,да не кажа че няма нормална кола на която да вкараш ските отзад и на хората да им е удобно просто няма...
                                има има...

                                Под борда са ските - 175 са моите, на жената и на щерката са по 160...
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X