Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    2100 кила,тука липсват 5торби цемент
    12.5 литра на 100 и то с четене на тьнкия шрифт,10 ако го дърпам аз
    За ускорението пак не си прав - по-бърза е даже
    Не си прав: https://www.guideautoweb.com/en/make...ions/500h-awd/
    Батериите тежат (явно си гледал LS500RWD, a не LS500h AWD)

    Иначе разхода - както на всеки автомобил... С малко по-якичко настъпване (а това нещо дърпа наистина хубаво) подминава и 12л/100 извън града...
    Но смъкването на темпото до 120-140км/ч смъкна среден разход уверено под 9л/100км... По извънградски път, а не по магистрала...

    Както и да е - все пак не е нов СУВ (вкарах примера само защото си е чисто шосейно 4х4 и пак е много приятно за шофиране - и в потвърждение на тезата ми, че 4х4 не е само за офроуд)...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Може и да не съм прав,линка който напипах това ми даде.

      Тия са гадове,какво ще караме ние любителите на 20 годишните коли след 20 години не знам
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        40 годишни
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          Ми ако ще си поръчваш, да разуча къде има налична бензинова да ходиш да я видиш?

          Да ти снимам утре нисанче нещо, бензиново. Или някоя друга марка, бмв?
          Ше поръча д..ов. Само празни приказки, немало, увъртали, били дизел, ама червените не се броят, много се чакало.. от сто кладенци вода и връти ....
          8)

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
            40 годишни
            Много пари ще са тогава.

            Е един приятел на приятел продава Дифендьр,94та е.......я го питай наистина ли е Дифендьр и колко иска,че тия откачиха.....Дифендьр е,отличен,между 50 и 100 вървяло,неговия близо до горната цифра........нулите не смея да сложа
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Приятел изгоря с "Тигуан". Една година чака и не му го доставиха. Уж 4 месеца, уж 6, уж не знам си какво. С люти скандали успя да си върне... май не цялото "капаро".
              Ставаме като в НеРеБея - каквото предлагат, взимаш-влачиш и не питаш. Пък ако случайно си уцелил и такова с 4х4, гоУем кеф, а?
              Говориш пълни глупости, извинявай. В момента само в Порше има поне 15 туарега на склад, те нямат опсия 2WD. В Силвърстар постоянно виси едно GLE 4Matic отпред.
              Просто плещиш небивалици.
              Явор
              yavor.nikolov@gmail.com

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от wildwildwest5 Преглед на мнение
                Говориш пълни глупости..........
                Просто плещиш небивалици.
                Ще му свикнеш,той си е такъв - нямало Джипки в БГто,поръчка трябвало,ужас,закъсахте я.

                То тук някой път се чака с месеци за даден модел та там ма чак пък нищо да няма си е типична Сръбска плескавица
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Ааа, за Джипки преди месец като бях на ТО имаше дори наличен Гранд SRT Бензинка и 4х4 като за Гагича (то друг вариант и няма де )
                  Ама им бяха поиздърпали ушите да го приберат в шоурума, щото някакви издайнически черни следи бяха останали по паркинга
                  То преди няколко месеца имаше и бензинов Ренегат 4х4, ама това е друг въпрос - сега май в шоурума не видях никакъв...
                  Последно редактирано от slowtraveler; 19-02-19, 23:44.
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Хората ви го написаха по-горе: масово като "СУВ" се предлагат 4х2 автомобили на надути цени. Аз търсех нещо до 70 000 лв. с 4х4 бензиново НЕ на лизинг, но не намерих. Ще чакам спукването на новия балон и появата на масата "върнати от лизинг" от самонадеяни разбирачи като преждеписавшите. Така при предишната криза се уредих с "Либито" - 5-годишно на 80 000 км за 20 000 лв. от лизигова компания към голяма банка. Вече има първи птички - G 4x4 на квадрат на 20-на хил. км. за 110 000 € в "Силвър стар".
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6AEF7134-A993-4108-BFCC-FAD563CB3BE7.jpg
Прегледи:2
Размер:97.5 КБ
ID:5809258Натиснете снимката за да я уголемите

Име:D77C454C-CF4F-4758-98F0-98FA822853D5.jpg
Прегледи:2
Размер:69.3 КБ
ID:5809259 Ама сигурно нема да е с правилното окачване!
                      8)

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                        Ше поръча д..ов. Само празни приказки, немало, увъртали, били дизел, ама червените не се броят, много се чакало.. от сто кладенци вода и връти ....
                        Че той изобщо не е споменавал, че ще поръчва. Бъзикам го, щото нали нямало налични с двойно предаване.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Щото бРъже че сдадат багажо с разните DPF-и и add-blue-та, а и нема да моем да си джиткам из Европата навсякъде...
                          Гагич, като те гледам колко си активен в тоя форум, само от "джиткане" из Европата си направил тази активност тук. Туй са такива глупости, дето ги приказваш...Особено с Дизел Евро 6 и нагоре и с Адблу нямаш никъде, ама абсолютно никъде проблеми. В БГ журналята преписват чужди статии, цитиреат уж забраните за "дизели" в някои градове, но забравят да допишат че става дума за дизелови коли с Евро 5 и надолу. Отделно има тук статии на професори от технически университети,които доказват,че последният проблем на градовете на Германия са фините частици от дизелите. Подкрепят и доказателствата си с лабораторни анализи и т.н. Да не говорим,че измервателните станции, както се изразяват същите тези професори са "натикани едва ли не буквално в ауспусите на автомобилите", а да кажем същата такава станция в Солун е на върха на един хълм на майната си като отстояние от улицата.
                          Последно редактирано от ivaningbg; 20-02-19, 09:27.
                          JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                          Тел: +359 887 847261

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Евро 6 е сега, а след 2-3 години?
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                              Туй са такива глупости, дето ги приказваш....
                              Преди мен двама души написаха, че 60 % от предлаганите "СУВ-ве" са само с предно предаване. Аз потвърдих, защото си търсих няколко месеца, написах какво съм търсил - бензин, 4х4, до 70 000 плащане наведнъж. Разни 4х4 на квадрат, Х6 и т.н. изобщо не са ми в "таргета", първо са на цената на приличен недвижим имот, второ няма да мога да ги паркирам в дворчето на офиса ми. Трето цената им пада - от "колата за 1 милион лева", въпросното "4х4 на квадрат" вече се предлага "върнато от лизинг" за 200 000 лева.
                              Умниците във форумът, каращи дизел и не стъпвали в салоните на дилърите поне от няколко месеца се захванаха да спорят с мен и само с мен. Ибо сЪрце МеСеТеБеГейско не траЙ. Аз пък ще "зачЕкам малце" (съгласно форумния изказ). Може пък и с 4х4 на квадрат да се уредя за цената на лизингов "Дъстър"
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Гагич, ти просто написа, че едва ли не ще си джиткаш из Европата...само щото си на бензин, а аз с поста си ти доказах,че същото може да се прави и с дизелов автомобил. Кви торби с цимент, къв 3-крил гардероб, кви имоти....
                                JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                                Тел: +359 887 847261

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X