Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    ESP и траншън контрол са различни неща.
    Тц, едно и също е. Само дето ЕСП-трябва да реагира по-бързо.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
      90% от Ровърите след 92-93 ще се справят. Все пак те измислиха тракшъна.
      А пък аз най-много харесвам раздатката на паджеро 4, което пък си е и с блокажа отзад.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
        Тц, едно и също е. Само дето ЕСП-трябва да реагира по-бързо.
        Не, едното е развитие на другото. И върши и други неща, освен тези, които върши първото. В тази връзка имат и хардуерни разлики, но на практика от края на 2011г ESP е задължителна за всички нови автомобили в Европа, така че вече няма само тракшън.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
          На това сузуки много съм му хвърлил мерак. Разглеждах го бегло - 35лв е със всичко, което ми трябва.
          Ти си извратеняк 1.60, как ще се завреш в това,че и да го караш?Карал съм Самурай,за това се чудя.
          И 35 лв това в ‘иляди ли са?

          Чудно ми е какво има което ти трябва,какви са критериите?
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Не, едното е развитие на другото. И върши и други неща, освен тези, които върши първото. В тази връзка имат и хардуерни разлики, но на практика от края на 2011г ESP е задължителна за всички нови автомобили в Европа, така че вече няма само тракшън.
            Така де, електронната стабилизираща програма е динамичен тракшън контрол...Еволюция демек.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
              Така де, електронната стабилизираща програма е динамичен тракшън контрол...Еволюция демек.
              А обикновенния тракшън контрол от края на 80-те статичен ли е?!(между другото, има го дори като опция в някои Пасат B3).
              Отначало е само допълнителна функция на ABS, въпрос на софтуер, после почва да се връзва и с компа на мотора. За да стане ESP се добавя освен още софтуер, също и още хардуер, някои датчици, плюс евентуално разделяне на задния кръг на спирачките.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Не знам дали статичен ли е но на старите ровъри работи отлично, до степен, че не ти трябват блокажи!
                Дори Тойота вече го прилагат на всъдеходите си - моята VDJ76 2018 е ВЕЧЕ с тракшън. Слагат го мисля от 2015. При положение, че до скоро на 7серия японците не признаваха друго овен блокажи.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  А пък аз най-много харесвам раздатката на паджеро 4, което пък си е и с блокажа отзад.
                  Която, е като на Паджеро 3 и Л200 4 генерация.
                  8)

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    С едни подходящи гуми и с евтиния румънски сув може успешно да се забавлява човек

                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      С едни подходящи гуми и с евтиния румънски сув може успешно да се забавлява човек
                      Да, специално за клипа този с джипа упорито не включва нито един блокаж на преден или заден мост... Не може да няма, освен ако е напудрена и натопорчена "Сахара" за пред кафенето.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Да, специално за клипа този с джипа упорито не включва нито един блокаж на преден или заден мост... Не може да няма, освен ако е напудрена и натопорчена "Сахара" за пред кафенето.
                        О да, сигурен съм, че има конспирация специално заради клипа с който целят повишаване на продажбите на сув-чето. И всички подобни клипове са в тая конспирация. А блокажите .... на дъстера... да, монтирали са такива специално за клипа
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          С едни подходящи гуми и с евтиния румънски сув може успешно да се забавлява човек
                          https://www.facebook.com/duster.dd/v...2399596953282/
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Блокаж не, проблема е в скоростта. Джипа няма засилка. Не дава достатъчно газ когато трябва, а вероятно и малко по-висока предавка би била по-правилна.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              А блокажите .... на дъстера... да, монтирали са такива специално за клипа
                              Че може да са монтирали - може, ама нали ни проглушихте ушите тука какви "електронни блокажи през ESP-то" имал, па как муфата префъргала от буксуващ на небуксуващ мост тягата, все шукаритети, които този с "Урунгела" не използва. Мъчи се да мине на "парт-тайм" с отворени диференциали, че и без засилка за разлика от "Дъстъра". Ми не става.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ама нали ни проглушихте ушите тука какви "електронни блокажи през ESP-то" имал, па как муфата префъргала от буксуващ на небуксуващ мост тягата,
                                Кои те?

                                Да бе, обяснение винаги има. Обаче винаги се чудя защо като разполагаш с по-мощен двг, блокажи, понижаващи и т.н., що се мъчиш да минеш без да се възползваш от тях. За кво ги влачиш през цялото време.



                                Сега доволен ли си?


                                п.п. Представям си ако е джимни, ще вземе да засрами монстъра.
                                Последно редактирано от Самодържец; 10-02-19, 23:34.
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X