Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

    СОДАТА - Превод на статията на ДЕЙВИД АЙК, чийто оригинал на английски е на сайта www.davidicke.com - http://www.earths-book.com/2013/04/g...na-sodata.html
    Темата е малко особенна, но имам приятелско семейство, което жената се разболя от рак на костите и в тях се говори за Тулио Симончини от месец. Поразрових се и ето какво намерих. Именно поради този факт публикувам линка към статията, която разкрива работата , постиженията и откритията му, но и отношението на италианските власти към него. Мисля,че малко хора в България са запознати с методите на работа на италианеца и затова открих тази тема.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

  • #2
    От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

    Интересно ще е някой лекар да коментира как се връзва такъв прием на сода с приема на необходими киселини - аскорбинова, ацетилсалицилова и др.
    Например пиещ аспирин сърдечноболен няма ли да го неутрализира със содата и да стане така, че да получи инфаркт докато се предпазва от рак?

    Коментар


    • #3
      От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

      Аз пък съм чувал че при дългогодишна употреба на сода бикарбонат се скапвали червата, изтънявали или нещо от този род. Не знам колко е вярно.

      Коментар


      • #4
        От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

        И аз познавах няколко такива пациента...

        p.s. последно се впечатлих силно от безкритичността на субекта Емил Елмазов. Същият е предложил на пациент с хистологично доказан злокачествен мозъчен тумор прием на билки, като ,,алтернатива" на стандартното лечение. В резултат на това е настъпил тежък рецидив на основното заболяване, което е напълно очаквано. Този ,,експеримент" струва на болния голяма сума пари и необходимост от повторна оперативна интервенция. Е, защо тези ,,личности" убягват от центъра на обществения интерес?
        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
        LZ1EMS

        Коментар


        • #5
          От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

          Ето още теории на конспирацията - http://www.blitz.bg/news/article/200079 .

          Коментар


          • #6
            От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

            Определено, изтънява хранопровода и червата, но след много дълга употреба. Когаго на рака му се смени средата, т.е РН -то има силен ефект. Същото, прави и живата вода, която става алкална при извършената хидролиза. Пие след измерване на алкалността с РН-метър
            Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

            Коментар


            • #7
              От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

              Колко язваджии пият сода при болки...
              Явно няма да умрат от рак.

              Баси, що сте толкова лековерни? Ако това помага, даже и при малък процент от болните-щеше да е известно на лекарите, и да се използва като метод на лечение.

              Има един известен виц как се лекуват хемороиди с топъл праз. Ако някой с "авторитет" ви предложи да ви лекува-бихте ли се съгласили?..

              Това определено кърти:

              Прочистване на организма от отрови, отработени при яд, злоба, ненавист, завист, съмнения, недоволства и други вредни чувства и мисли на човека (Границите на Агни Йога т.8, с.99-100)
              Последно редактирано от Кольо; 21-05-13, 19:56. Причина: цитат
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Интересно ще е някой лекар да коментира как се връзва такъв прием на сода с приема на необходими киселини - аскорбинова, ацетилсалицилова и др.
                Например пиещ аспирин сърдечноболен няма ли да го неутрализира със содата и да стане така, че да получи инфаркт докато се предпазва от рак?
                Ето как: пълна кретения. Поредният луд, експлоатиращ личната трагедия на болни хора. Това относно лечението на рак със сода. Ако приемите на сода и аспирин са с разлика около час, няма проблем. Познат на баща ми беше с доказана язва на стомаха, която 30-ина години упорито отказваше да оперира, и естествено пиеше сода... закономерно, язвата се превърна в улкус-карцином, който го и отнесе. Сода...глупости на търкалета.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #9
                  От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

                  Пълни глупости.Никакво научно обяснение.Не лъжете и не заблуждавайте хората.Няма как содата да те излекува,нито пък пък да ти изтъни стомах или черва.Няма такова действие-гастроентеролог съм;

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сода бикарбонат и рака. Голямата тайна

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Колко язваджии пият сода при болки...
                    Явно няма да умрат от рак.

                    Баси, що сте толкова лековерни? Ако това помага, даже и при малък процент от болните-щеше да е известно на лекарите, и да се използва като метод на лечение.

                    Има един известен виц как се лекуват хемороиди с топъл праз. Ако някой с "авторитет" ви предложи да ви лекува-бихте ли се съгласили?..

                    Това определено кърти:
                    О Неее ВСИЧКО ДРУГО САМО НЕ И тОПЪЛ пРАЗ.......
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X