Обява

Свий
Няма добавени обяви.

газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

    Здравейте колеги. Трябва ми съвет за монтаж на газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp препоръчайте ми къде има добри майстори в района на Стара Загора. Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

    Труден мотор за газифициране колега, потърси си наистина добър майстор, аз съм монтирал точно такава и ме изпоти доста, слагах Романо с OBD, много качествена съвременна уредба, този мотор обаче си следи тока във веригите на всеки бензинов инжектор, минавайки на газ емулацията беше недостатъчна, и тока се оказа различен спрямо тока при работа на бензин, веднага се запали чека, грешката беше прекъсната верига на инжекторите, 6 броя грешки за всеки цилиндър по една, наложи се да прилагам нестандартни решения за да излеза от ситуацията.
    TOYOTA RAV 4 HYBRID 2016 г. бензин 2500, 155 k.c. + Hybrid 200 k.c., LPG OMVL 64 Litra

    Коментар


    • #3
      От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

      Благодаря за съвета. Спрял сам се на един майстор каза, че ще стане без проблем слагал е на доста големи мотори газ мисля да му се доверя, като е готова колата ще пиша.

      Коментар


      • #4
        От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

        Моят е 3.7 и ми сложиха бардолини никакви ядове вече една година.Успех с газифицирането.

        Коментар


        • #5
          От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

          Здравейте от три дни сам с газ на джипа и като цяло сам много доволен, откъм вървене не усещам никаква разлика, разходът ми на газ спрямо бензин се качи с два литра, градско 20/100 км. Мисля че е нормално ако вие мислите, че не е моля дайте мнение ще сам ви благодарен. Надявам се да нямам грижи по колицата но времето ще покаже

          Коментар


          • #6
            От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

            Повдигам темата с питане за марка газова уредба и фирма / майстор за монтаж на такава на Jeep Liberty 3,7 л. След модификациите в тази тема мисля да я посветя изцяло за разходки по черни пътища, "прежалвам" я демек и почвам лека-полека да ѝ хакам: газ, по-нататък лифт, още по-нататък брони и някакви блокажи.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

              Разхода на моя 211кс. е 18-25л.газ.Не ти препоръчвам Заволи,че почна да си прави магариите.Цена преди близо 3г. 1600лв
              Лесно беше само вчера
              Jeep Cherokee - Liberty 3.7
              Fab Fours Legend
              Nissan Terrano II 2,4

              Коментар


              • #8
                От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

                Първоначално публикуван от ianevi2 Преглед на мнение
                Разхода на моя 211кс. е 18-25л.газ.Не ти препоръчвам Заволи,че почна да си прави магариите.Цена преди близо 3г. 1600лв
                Разходът ясно - сега харчи 20 / 100 бензин независимо къде, фактически повече от "Хемито" ми, дето е 5,7 а не 3,7 литра. Само веднъж я хванах да харчи 14 / 100 и то беше едно ходене до Варна по оня гадния път, та съм карал по-бавно.
                Значи зачеркваме "Заволи" даже не го бях чувал това като марка АГУ, благодаря!
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

                  На моя му сложих Gasitaly F5 преди малко повече от две години и до сега не се е налагало да се връщам при газаджията за някакви донастройки или проблеми. Тук има снимки с монтажа на моя и на други джипове. Имай предвид, че надлъжно в багажника се събира газова бутилка не по-голяма от 40 литра, която събира 30 литра газ. Моята е такава, но пък така остава повече място за багаж.
                  Jeep KJ 3.7 V6 Ltd.

                  Коментар


                  • koki_juve
                    koki_juve коментира
                    Редактиране на коментар
                    Колега ,
                    Да попитам газовата уредба на тоя двигател как функционира ?
                    След като запали на бензин и загрее ,прехвърля на газ .След като премине на газ има ли някакъв разход на бензин ?

                • #10
                  От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

                  Първоначално публикуван от valkiller Преглед на мнение
                  Имай предвид, че надлъжно в багажника се събира газова бутилка не по-голяма от 40 литра, която събира 30 литра газ. Моята е такава, но пък така остава повече място за багаж.
                  Моята е 60л.
                  Малко по голяма е,но като я напълня до горе и тръгна някъде на дълго,не се оглеждам дали наблизо
                  има газстанция или не.
                  Прикачени файлове
                  jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                  Коментар


                  • #11
                    От: газов инжекцион за JEEP Cherokee 3.7 v6 204hp

                    Може да пробваш с KME Nevo Plus или Pro по OBD. Полски системи с доста години в бранша. Аз съм с Plus понеже нямам OBDII букса, но системата е доста читава. Това им е нова серия, преди бяха с Diego. Правят и много добри изпарители. Сега като застудя, започнах да чувам инжекторитеда цъкат от бавни до бързи обороти, преди да е прехвърлила на газ и се оказа, че системата подгрява инжекторите при температури под 15 градуса. Има доста настройки, газовата карта накрая застана 1:1 с бензиновата след настройките в движение. Мога да ти препоръчам и човек в Стара Загора.
                    R 727cc BB KIT
                    ZJ V8
                    WK2 V6

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X