Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Сравнено с кое от тия години,с Гто ли?
    Да , ЛР 1995 и Г класа от 86-89 са на едни цени...

    Коментар


    • #17
      От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

      Кое ЛР?
      Дървендър, рейнж, диско?
      Щото са различни
      А и ти по цена ли си избираш жипа?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

        ЛР Диско , абсолютно не по цена , но имам бюджет с таван 5000 лв . Аз искам Г класа 2013 ама мн леф

        Коментар


        • #19
          От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

          Ясно.
          Г за тия пари е тотален кенеф.
          Диското ... то си не става за нищо според мен изначално. Рейнджа и той.
          Дървендъра нямам идея как върви като пари.
          С късмет можеш да набараш патрул 260 читав за тия пари.
          Може и койота 70
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ясно.
            Г за тия пари е тотален кенеф.
            Диското ... то си не става за нищо според мен изначално. Рейнджа и той.
            Дървендъра нямам идея как върви като пари.
            С късмет можеш да набараш патрул 260 читав за тия пари.
            Може и койота 70
            Благодаря за инфото , точно такава информация търсех в този форум , в интерес на истината в мобиле има две Г класи за по 5000 лв, аз така и подозирах ,че по-добре не

            Коментар


            • #21
              От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

              Първоначално публикуван от burgas_offroad Преглед на мнение

              Здравейте Колеги ,

              Нов съм в този форум и много се радвам ,че открих място схора със сходни с моите интереси. Особенно що се отнася до Mercedes G.

              Понеже мисля да сикупувам джип за разодки в пресечени местности съм твърдо решен ,че това трябвада е Mercedes G. Могада си позволя такъв джип набор горе долу от 80те. Гледам ,че има обяви за G класи 1986-89 година по 7-8хиляди лева. Това са възможностите ми.

              Въпросът ми е ,от тези „набори“ какво е по-удачно дизел или бензин на газ. Естествено един отосновните фактори е разходът, но разчитам на хора като вас да ми кажат кое епо-удачно, кой двигател какви слабости и предимства има.Всъщност даже не съм на 100%запознат с това какви конкретни двигатели има от тези години. Знам за няколкоосновни като G230 , G270 , G300. Имайте впредвид ,че съм начинаещ ,затова все още нямам кой знае какви познания в материята.Като за начало ще избягвам най-хард терените.Иначе като цялоофроудът ми е позната материя но с мотор, Suzuki Rm125 двутактов J,товае машината която карах до съвсем скоро.

              Предварително Благодаря,ако съм обърал някое правило нафорума съжалявам J

              Първоначално публикуван от burgas_offroad Преглед на мнение
              ЛР Диско , абсолютно не по цена , но имам бюджет с таван 5000 лв . Аз искам Г класа 2013 ама мн леф
              За какъв бюджет говорим? За 7-8000 може и да намериш Г с доста проблеми, но подходящо за надграждане, докато с бюджет до 5000лв дори и Дискавъри трудно се намира.

              Коментар


              • #22
                От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

                G класа за 7-8 хил , но ако ще е за ЛР гледам ,че ги има по 4500-5000 ? Разликата не е малка все пак. В смисъл ,че ако ще отделям 8000 по-добре да е Г класа , но дали дори и за тези пари си заслужава?

                Коментар


                • #23
                  От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

                  Ако не сте готови за Пълна промяна, застреляйте старото г с нещо по едрокалибърно за да не се мъчи.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #24
                    От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

                    Е то полека, де. Пак пълна, но за по-дълъг период. Ти направо за пушката се хвана..
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #25
                      От: Mercedes G class 86ти-89ти набор -> Дизел или Бензин на газ ?

                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...70#post2271070
                      Малко е по възрастен,но поне някаква част от промяната е извършена.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X