Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба от Италия (Флоренция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Глоба от Италия (Флоренция)

    Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
    Естествено, че няма да видиш цялото писмо. В него има доволно количество лични данни!
    И правилно... И дано ги хванат ако е схема, че те с тия данни и други поразии могат да направят.

    Само за пример, на мой познат майка му, се оказва че има кола регистрирана на нейно име. Тя женицата никога не е била шофьор, нито пък е имала кола... Разбрала, като и отказали някакви социални помощи за зимата, щото като собственик на МПС не отговаряла на условията за социално слаба.

    В контекста на темата, вероятно и всякакви глоби ще идват при нея...
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #32
      От: Глоба от Италия (Флоренция)

      КОлега, аз ако съм на тебе, ще му пусна превод от 1 цент само и вместо описание за превода ще му напиша една мазна българска псувня, да видиш, ще се провват ли още веднъж тия селски тарикати. Говоря от личен опит и действа.
      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
      Тел: +359 887 847261

      Коментар


      • #33
        От: Глоба от Италия (Флоренция)

        В Италианското посолство во София има на дипломатическа длъжност офицер от Карабинерите, може би той ще се заинтересува от този случай. Проблема е, че говори само италиански и ще трябва с преводач.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #34
          От: Глоба от Италия (Флоренция)

          Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
          КОлега, аз ако съм на тебе, ще му пусна превод от 1 цент само и вместо описание за превода ще му напиша една мазна българска псувня, да видиш, ще се провват ли още веднъж тия селски тарикати. Говоря от личен опит и действа.
          Тук това съмнително удоволствие струва 20-30 и нагоре лева за превода на 1 цент. Да не говорим, че много по-добре е да се разкрие евентуалната схема, а не да се предупредят евентуалните организатори. Съвсем отделно има вероятност тази сметка да си е на полицията.


          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Дано не си прав!
          Дано, дано. Като пуснеш iban-а в гугъл нищо ли не излиза?

          Коментар


          • #35
            От: Глоба от Италия (Флоренция)

            От Немачко може и толкова да струва, ама ние тука сме по-заможни, та ще чекаме еврозоната за такива цени.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #36
              От: Глоба от Италия (Флоренция)

              Аз италянския не го рабирам. Но погледнах на гугъл адреса. Там си е точно каквото пише в документа и правописа доволно съвпада.
              В темата много неправилни неща са написани. Проблемите са главно от непознаване на италиянските мурафети. Ходил съм на екскурзия и командировка цял месец изкарах там, и никой не се опита да ме прекара с нещо.
              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

              Коментар


              • #37
                От: Глоба от Италия (Флоренция)

                Ние така и не разбрахме какво пише в писмото.
                Можеше колегата да задраска личните данни и да го покаже на обществото.
                Така не е ясно и само хабим мастилото.
                Както и да е.
                Разчитаме на преразказ и хвърляме боб.
                only 4 x 4,sim AWD

                Коментар


                • #38
                  От: Глоба от Италия (Флоренция)

                  Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                  ...

                  Разчитаме на преразказ и хвърляме боб.
                  Ами да хвърляме:

                  40% клонирана кола
                  21% роднина/близък/приятел е ползвал колата и е направил бърз набег до Италия
                  19% машинно грешно разчетен номер
                  15% схема с измама
                  5% нещо друго

                  Коментар


                  • #39
                    От: Глоба от Италия (Флоренция)

                    Ето истинскаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Straf.jpg
Прегледи:1
Размер:56.6 КБ
ID:5809159
                    only 4 x 4,sim AWD

                    Коментар


                    • #40
                      От: Глоба от Италия (Флоренция)

                      Развитие?

                      Коментар


                      • #41
                        От: Глоба от Италия (Флоренция)

                        Още едно питане за развитие по темата?

                        Коментар


                        • #42
                          От: Глоба от Италия (Флоренция)

                          Изчетох темата от начало, и на мен ми мирише на измама. Ако е измама си е професионална, някой е намерил начин да регистрира Iban, и да почерпи данните на притежатели на автомобил.
                          Жалба в полицията задължително, за критичната маса, както каза колегата.
                          Мен в южна Италия ми разбиха колата посред бял ден, и полицая на мега развален английски ми вика, че в този квартал по принцип било опасно да паркирам. Правиха, се че пишат нещо, ама както винаги нищо. Имах късмет, че бяха дръпнали грешните чанти и тая с паспорта, телефона и билета за ферибота я бяха пропуснали.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X