Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глоба от Италия (Флоренция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Глоба от Италия (Флоренция)

    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
    Че има някаква измама - има, но аз бих взел допълнителни мерки, освен пускане на писмото в коша, защото утре може да довтасат далеч по-неприятни неща, които не можеш да сложиш в коша, примерно група полицаи.
    Никой не говори за писмото в коша! Не знам защо си останал с пообнп впечатление. Жалбите до РУП, РП са написани. В понеделник-вторник трябва деловодно да се регистрират, а после тези сигнали, ще препрята до посолството на Италианската Република.
    Най вече ме безпокои да не би някой да управлява в Италия МПС с неистински ДКН, чиито цифри са идентични с цифрите от номера на автомобила, притежаван от баща ми!
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • #17
      От: Глоба от Италия (Флоренция)

      От кого е пратена тази глоба. Как е получена - подписана ли е обратна разписка.

      Така и не разбрах общинска или полицейска глоба е.

      На първо четене е общинска.Гледам че е от общината на Минтурно. Къде там се кара с 90 км/ч не знам.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #18
        От: Глоба от Италия (Флоренция)

        Сега прочетох че е засечен във Флоренция.

        А пък писмото е от Минтуро. Минтуро е между Неапол и Рим.

        Какви 5 лв. Явно е фалшиво писмо и нова схема на нашите "другари" - а сметка къде се преведат тези пари има ли.

        Печат от някоя поща има ли.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #19
          От: Глоба от Италия (Флоренция)

          Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
          Сега прочетох че е засечен във Флоренция.

          А пък писмото е от Минтуро. Минтуро е между Неапол и Рим.

          Какви 5 лв. Явно е фалшиво писмо и нова схема на нашите "другари" - а сметка къде се преведат тези пари има ли.

          Печат от някоя поща има ли.
          Сметка има (естествено). Ай банът ми се струва валиден. На този адрес излиза някаква къща ( не вярвам това да е действителната сграда на общинската полиция). Измама, най чиста измама
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • #20
            От: Глоба от Италия (Флоренция)

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Никой не говори за писмото в коша! Не знам защо си останал с пообнп впечатление. Жалбите до РУП, РП са написани. В понеделник-вторник трябва деловодно да се регистрират, а после тези сигнали, ще препрята до посолството на Италианската Република.
            Най вече ме безпокои да не би някой да управлява в Италия МПС с неистински ДКН, чиито цифри са идентични с цифрите от номера на автомобила, притежаван от баща ми!
            Аз бих ги пратил в една друга централка с айбана.Тия от посолството им е ясно и няма да се затичат.А пък за каране с фалшиви табели...Ма за компютърна схема за измама си е баш за онази централа.
            Те копелетата може и в БГ да си седят и да го играят този цирк.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #21
              От: Глоба от Италия (Флоренция)

              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
              ... Разбира се няма как (законно) да науча титуляря на банковата сметка и за такава проверка съм безсилен!

              А защо не пуснеш жалба до полицията? Те със сигурност имам как да разберат кое как.


              Пък и защо ти е да знаеш титуляра... ще ходиш да го биеш ли?
              Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
              Drag Grand Canyon Daily
              Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
              LZ1JYM

              Коментар


              • #22
                От: Глоба от Италия (Флоренция)

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                Сметка има (естествено). Ай банът ми се струва валиден. На този адрес излиза някаква къща ( не вярвам това да е действителната сграда на общинската полиция). Измама, най чиста измама
                Номерът на банковата сметка със сигурност е валиден, щото иначе упражнението е безсмислено. Адресът на електронната поща обаче е с невалиден домен. За мен това си е чиста измама. Можеш да подадеш оплакване в полицията, а те най-много да стигнат до "мулето" с ай-бана. Като едва ли биха могли да му спретнат някакво обвинение, което да издържи. Това, при условие, че е в България де. Да се занимаваш с италианско посолство ми се струва безсмислено губене на време.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Глоба от Италия (Флоренция)

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  ... а те най-много да стигнат до "мулето" с ай-бана. Като едва ли биха могли да му спретнат някакво обвинение, което да издържи...
                  Когато се съберат достатъчно жалби, мулето ще стане достатъчно оперативно интресно да се размърдат повече. Ама без писане не става.
                  Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                  Drag Grand Canyon Daily
                  Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                  LZ1JYM

                  Коментар


                  • #24
                    От: Глоба от Италия (Флоренция)

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

                    Адресът на електронната поща обаче е с невалиден домен.

                    Какво му е на домейна? Аз доста повече клоня към клониран автомобил...
                    Последно редактирано от bokomo; 17-02-19, 18:23.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Глоба от Италия (Флоренция)

                      Ние фактически май не видяхме цялото писмо
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #26
                        От: Глоба от Италия (Флоренция)

                        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                        Какво му е на домейна? ...

                        Моя грешка. Не съм догледал нещо.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Глоба от Италия (Флоренция)

                          Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                          А защо не пуснеш жалба до полицията? Те със сигурност имам как да разберат кое как.


                          Пък и защо ти е да знаеш титуляра... ще ходиш да го биеш ли?

                          Утре жалбата ще се регистрира.
                          Явно това е нова схема за измама. ,,Фишът" е неграмотно изпълнен. Ако го прочетеш внимателно, ще видиш това. Смес от английски и италиански зек. Сбъркани мерни единици. Странно пълно съвпадение /разбирате ли пълна идентичност/ на мястото на твърдяното нарушение с мястото, посочено в образец за акт за налагане на административно наказание - глоба, който циркулира в интернет.
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • #28
                            От: Глоба от Италия (Флоренция)

                            Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                            Ние фактически май не видяхме цялото писмо
                            Естествено, че няма да видиш цялото писмо. В него има доволно количество лични данни!
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • #29
                              От: Глоба от Италия (Флоренция)

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Номерът на банковата сметка със сигурност е валиден, щото иначе упражнението е безсмислено. Адресът на електронната поща обаче е с невалиден домен. За мен това си е чиста измама. Можеш да подадеш оплакване в полицията, а те най-много да стигнат до "мулето" с ай-бана. Като едва ли биха могли да му спретнат някакво обвинение, което да издържи. Това, при условие, че е в България де. Да се занимаваш с италианско посолство ми се струва безсмислено губене на време.
                              Като цяло си прав, но за мен е важно да установя, да си изясня, дали някой не е водач на МПС с фалшив номер, който е еднакъв като букви и цифри с номера на колата или, става дума за техническа грешка, при текстово-цифровото изписване на данните от акта...Това са нещо, които могат да се изяснят/установят от МВР, по линията на международното сътрудничество...
                              Цялостното съдържание, невалидният домейн, пълното отсъствие на данни за снимка на автомобила, правописните грешки в мерните единици и още други работи, навеждат, че това е измама! На 100% съм убеден, че това е измама! Измамата е българска идея...Няма как иначе! Колата е внос от Италия...
                              В случая обаче, измамниците няма как да знаят, че автомобилът не е влизал в Италия, след датата на придобиването му....
                              Доста нагла измама....
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • #30
                                От: Глоба от Италия (Флоренция)

                                Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                                Какво му е на домейна? Аз доста повече клоня към клониран автомобил...
                                Дано не си прав!
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X