Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли пъдпъдък и гургулица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Има ли пъдпъдък и гургулица

    Айде и аз да се похваля.Това е от вчера:
    Прикачени файлове
    Николай Папазов

    Коментар


    • #32
      До: Има ли пъдпъдък и гургулица

      Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
      Къде ги намери?
      Над Батановци.Не знам как се казва района,но тази сутрин там имаше истинска блокада.
      Румен Николов

      0888 358 572

      Коментар


      • #33
        До: Има ли пъдпъдък и гургулица

        Събота- 11 човека бяхме.Много сухо кучетата е могат да ги надушат ,но имаше птица.Снимките са от 13.09.
        Днес-снощи валя,прекрасно за лов,но нямаше кучета и съответно много по-малко.А и до 10 часа температурата не дигна над 15 гр.Силен вятър.
        Поздрави.
        Прикачени файлове
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #34
          До: Има ли пъдпъдък и гургулица

          на откриването на лова единия ден 4 бр падпадък на др 5 бр , ама мн сухи и бързо летят поне 3 ми изскочиха зад мен ... тоя weekend ще видим как ще е /Търговишко/
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • #35
            До: Има ли пъдпъдък и гургулица

            И аз се отсрамих тази година. За горе долу 5 часа 23 пъдпъдъчета и то тлъсти ама тлъсти. Събрах си и едно бурканче до половината с мас. Някой да и каже за какво по-точно се използва че аз само за ушни болки знам. Наслука на всички за едрия лов на четвърти.

            Коментар


            • #36
              До: Има ли пъдпъдък и гургулица

              На 27.10 ги пребихме , такова нещо не е било до сега . Прибрах се с 60 броя .Това ще е тази година , но се настреляхме поне
              Прикачени файлове
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар


              • #37
                До: Има ли пъдпъдък и гургулица

                Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                На 27.10 ги пребихме , такова нещо не е било до сега . Прибрах се с 60 броя .Това ще е тази година , но се настреляхме поне
                А колега, ми то нямаше ли някъкво ограничение за бройка на излет- 10 или 15 бр.? Щото ако е така със тия 60бр. на излет ще чакаме да има за всички ама друг път.
                Не се заяждам нито имам лош помисъл ,но в лова трепането не е основното занятие май, поне за мен!
                Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                Коментар


                • #38
                  До: Има ли пъдпъдък и гургулица

                  Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                  На 27.10 ги пребихме , такова нещо не е било до сега . Прибрах се с 60 броя .Това ще е тази година , но се настреляхме поне
                  Сигурно на 27.09 станало а до 27.10 дай боже толкоз глиганчета да ударите
                  Николай Папазов

                  Коментар


                  • #39
                    До: Има ли пъдпъдък и гургулица

                    Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                    А колега, ми то нямаше ли някъкво ограничение за бройка на излет- 10 или 15 бр.? Щото ако е така със тия 60бр. на излет ще чакаме да има за всички ама друг път.
                    Не се заяждам нито имам лош помисъл ,но в лова трепането не е основното занятие май, поне за мен!
                    Прав си колега , но това се случи ВЕДНЪЖ . В повечето случаи се връщам празен и само слушам колегите с машинките какво правят (не че е оправдание)
                    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                    WJ 4.7

                    Коментар


                    • #40
                      До: Има ли пъдпъдък и гургулица

                      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                      Сигурно на 27.09 станало а до 27.10 дай боже толкоз глиганчета да ударите
                      Верно грешката е вярна Моля за извинение
                      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                      WJ 4.7

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X