Обява

Свий
Няма добавени обяви.

монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

    здравейте колеги видях много дискусий за монтаж на газ на дизелови джипове бусове и други но мен ме интересува най вече за фронтито как се монтира газ по подробно и ако може да ме напътите за монтаж на газ в ХАСКОВО ИЛИ БЛИЗОСТ ДО ТОЗИ ГРАД ИЛИ ПАЗАРДЖИК И ОБЛАСТА благодаря предварително на всички колеги който ще се отзовът на моя зададен въпрос

  • #2
    От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

    Привет колега, ще ме извините предварително за спама, карал съм преди време опел рекорд 2.3 дизел, двигателя е 1 към 1 като на фронтерата Ви, мотора си е мудничък еле пък на купе като на фронтерата Ви, с една дума ако и сложите метан, сам ще поискате да слизате от джипката и да я бутате да върви по-бързо, особено на баири....

    По въпроса Ви, относно сервиз, погледнете големите оторизирани вериги, които имат сервизи в по-големите градове, направете онлайн запитване към дадения агу-метан сервиз, дайте подробности за джипката- вин-а и четете дали ще Ви хареса като оферта, след което, почнете да търсите отзиви за въпросния сервиз и така... Успех
    Последно редактирано от Еделвайс; 30-04-13, 08:28. Причина: допълване

    Коментар


    • #3
      От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

      Мисля, че човекът не пита за метан .

      @durlevbmw

      Май най-добре е пак да погледнаш темата за дизелово АГУ и да видиш дали има някой пробвал в твоя район за да те насочи към сервиз/майстор.

      Коментар


      • #4
        От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

        Има тема в jeep под Форума ,далаверата като разход не е кой знае каква ,но по описание на колегите се вдига осезателно мощноста.Потърси с търсачката темата има какво да се прочете.
        Jeep Гранд Чероки 3.1

        Коментар


        • #5
          От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

          Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
          Мисля, че човекът не пита за метан .

          @durlevbmw

          Май най-добре е пак да погледнаш темата за дизелово АГУ и да видиш дали има някой пробвал в твоя район за да те насочи към сервиз/майстор.
          Мой пропуск, като прочетох газ на дизел, го свързах автоматично с метан

          До колегата пуснал темата, поразучих из нета, разбрах за една дизелова фронтера като вашата 2.3, с монтирано АГУ, сервиза се намира в Луковит, ако решите ще Ви пусна координати на лични че не е позволено да пускаме директни линкове.
          Последно редактирано от Еделвайс; 30-04-13, 12:49. Причина: Допълнително инфо

          Коментар


          • #6
            От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

            Благодаря предварително но Луковит ми е малко далече от Хасково а и друго ако може да проявя интерес за монтажа ми е много интересен другото ще намеря някои които да се захване с тази моя налудничава идея но ако си я монтирам тогава ще дам и инфо за всичко по принцип прочетах и аз за такава фронтера не знам каде беше но добри отзиви за тази идея която не е от сега

            Коментар


            • #7
              От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

              даи ми инфо на лс за този газаджия в луковит мерси предварително за инфото

              Коментар


              • #8
                От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                Имам Фронтера А 2,5 TDS и монтирана газова уредба на нея повече от 2 години. Разхода на нафта падна с около 35 - 40%, а разхода на LPG е около 2 литра на 100 км. Малко се повиши мощността на мотора, пушека отзад изобщо изчезна, доволен съм. Монтажа ми направиха в Луковит. В Интернет има координати на сервиза.

                Коментар


                • #9
                  От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                  Моята Фронтера е 2,3ТД и е с газова уредба. Определено върви доста по-добре! Монтажа и настройките си ги направих сам, не е сложно. Скоро ще кача снимки и ако трябва разяснения.

                  Коментар


                  • #10
                    От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                    Това са глупости!

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Привет колега, ще ме извините предварително за спама, карал съм преди време опел рекорд 2.3 дизел, двигателя е 1 към 1 като на фронтерата Ви, мотора си е мудничък еле пък на купе като на фронтерата Ви, с една дума ако и сложите метан, сам ще поискате да слизате от джипката и да я бутате да върви по-бързо, особено на баири....

                    По въпроса Ви, относно сервиз, погледнете големите оторизирани вериги, които имат сервизи в по-големите градове, направете онлайн запитване към дадения агу-метан сервиз, дайте подробности за джипката- вин-а и четете дали ще Ви хареса като оферта, след което, почнете да търсите отзиви за въпросния сервиз и така... Успех

                    Коментар


                    • #11
                      От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                      Първоначално публикуван от engi7d Преглед на мнение
                      Това са глупости!
                      Бихте ли обяснили кое в случая е глупост?

                      Коментар


                      • #12
                        От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                        Най-малкото , че на Фронтерата мотора е с турбо, има разлики и в главата. Не ми се рови да търся и другите подробности.Не могат двата мотора да се слагат на един кантар.
                        А относно сервизите на АГУ , там много можем да спорим! Да не говорим, че повечето отричаха и анатемосваха Агу на дизел! А топлата вода отдавна е открита!


                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Бихте ли обяснили кое в случая е глупост?

                        Коментар


                        • #13
                          От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                          Първоначално публикуван от engi7d Преглед на мнение
                          Най-малкото , че на Фронтерата мотора е с турбо, има разлики и в главата. Не ми се рови да търся и другите подробности.Не могат двата мотора да се слагат на един кантар.
                          А относно сервизите на АГУ , там много можем да спорим! Да не говорим, че повечето отричаха и анатемосваха Агу на дизел! А топлата вода отдавна е открита!
                          С една дума незначителни подробности, нищо съществено

                          Коментар


                          • #14
                            От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                            Разсмяме! Газ до ламарината!!!

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            С една дума незначителни подробности, нищо съществено

                            Коментар


                            • #15
                              От: монтиране на газ на дизелова фронти 2,3

                              Здравейте. Преди четири години монтирах газова уредба с пропан бутан на Тойота Ланкрузер 2,4 Турбо Д,модел 1986 г.в Луковит . Първите впечатления са наистина обнадеждаващи, мощността се повишава дотолкова осезаемо,че на познат терен вече можеш да караш с една предавка по-нагоре. Лошото е, че първоначално не издържа на новия режим на работа гарнитурата на колекторните тръби, след това проби и гарнитурата на главата и ме остави насред пътя . Мое мнение е, че мотора/ поне на моят джип / не е сметнат за такава интервенция и несъмнено рано или късно ще последва повреда.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X