Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

    Искаш да кажеш,че е 2000г и му е изгнил резервоара?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #32
      До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Искаш да кажеш,че е 2000г и му е изгнил резервоара?
      Явно е контактувал с някое по-старо опелче,тах към седмата,осмата година яко ги погва ръждата,та сигурно се е заразил.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #33
        До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

        колега, не се заблуждавай- ударил си го резервоара на разходката... току-така няма да се пробие от една водоструйка, че и дупка с размерите на маслина...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #34
          До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

          Предпазната ламарина под самия резервоар е станала като дантела за покривка а и той самия , щом го сваля и ще го снимам за невярващите.Пробойната определено не е от удар.

          Колко пиксела да са снимките ,че да се качат по лесно бихте ли ми казали ,че веднъж опитвах но даваше съобщение ,че е много голям формата на снимката.
          Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
          Място и хора към които да принадлежи ...

          Коментар


          • #35
            До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

            Първоначално публикуван от bobev Преглед на мнение
            Колко пиксела да са снимките ,че да се качат по лесно бихте ли ми казали ,че веднъж опитвах но даваше съобщение ,че е много голям формата на снимката.
            1024х768 - от компа ти кликваш десен бутон, "едит"... "ресайз"...
            колата къде е карана?
            моя беше 98г но ръждите бяха съвсем козметични /повърхностни/...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #36
              До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

              Купих я лично от Германия миналото лято но май беше стояла на паркинга под звездите повече от година.
              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
              Място и хора към които да принадлежи ...

              Коментар


              • #37
                До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                Свалих го,ей ама ръждяви шурупи брей, не се развиват та до шлайф чак опрях.ПРОБОЙНАТА се оказа доста по малка от първоначалния оглед .Притесненията ми за изгило по долната част на джипа се оказаха напразни сериозно засегнат е само резервоара.Мисля да го почистя и да го залепя с Покси пол и след това да го грундирам и накрая с антикор за под. Ето и снимки ако успея да ги кача.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Николай Колев; 05-02-08, 16:54. Причина: правописна грешка
                Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                Място и хора към които да принадлежи ...

                Коментар


                • #38
                  До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                  Това със качването на снимките било лесна работа като ти обяснят като хората как да си направиш настройките за което благодаря на Тедо /LJ73/.
                  Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                  Място и хора към които да принадлежи ...

                  Коментар


                  • #39
                    До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                    На интересно място го е прояла корозията. Ако не греша е откъм тръбата на ауспуха. Значи това, което е пръскало по него отдолу + топлината от тръбата е ускорила процеса Огледай ламарините в близост до тази тръба дали и те са по-изядени?!

                    Коментар


                    • #40
                      До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                      Няма им нищо,огледах вече.Резервоара няма грунд или основа върху метала а е нанесена направо черна боя и то със ниско качество .Като тръкна с отверка и се лющи като варено яйце,и отделно калта която се задържа на ръба на резервоара + температурата = на перфорация .
                      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                      Място и хора към които да принадлежи ...

                      Коментар


                      • #41
                        До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                        Здравеите,от две седмици семеиството се доби с Галопер-д.база,автоматични скорости.Опитахмесе да го засечем,колко харчи но за сега не успяваме.Колко литра събира резервоара, можели някои да ни каже?Предварително благодаря
                        Последно редактирано от vaskoiliev; 18-02-08, 21:27.

                        Коментар


                        • #42
                          До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                          Разбрах колко литра е резервоара -92 л. Нормалнолие, пьлен до гьрловината рез.да изминем 470км. и стрелката на резерв.да отиде на 4мм.преди нулата.Изключвам теч,огледах на всякьде. Според мен разхода е окол 20л и то на дьлго.Какьв може да бьде проблема?

                          Коментар


                          • #43
                            До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                            имам галопер къса база v6 3000 бензин.харчи лятото на дълъг път 12- 13,а зимата градско в пловдив 20

                            Коментар


                            • #44
                              До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                              Търся мнение на запознати с ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР 2.5ТД 99кс 99г.
                              Предлагат ми такъв автомобил с фул-екстри: А/С, ел. стъкла и огледала, кожен салон, 6+1 места, пробег 84000км, доказано добро състояние, хубави гуми, Цена 18500лв...

                              Според вас заслужава ли си /не за сериозен офроуд, а за черен път, ходене на ски и др. подобни/?
                              Тедо с какво смени Галопера и защо го смени,тъй като и из се двуомя между него и Паджерото!Ще съм благодарен ако видиш линка и ми пишеш!
                              имах и Toyota Rav 4 2006g.
                              Mitsubishi Lancer 2008g.
                              Honda CR-V 1998г.
                              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                              Коментар


                              • #45
                                До: ХЮНДАЙ ГАЛОПЕР

                                От Галопера бях много доволен - карах го една година и го продадох за колкото съм го купил... Взех "по-паркетен" автомобил Хюндай Санта Фе, който вече 3 години ми върши перфектна работа. Единствено ме е яд, че не е автоматик...

                                Колко събира резервоара е въпрос за около 150-180лв - просто го напълнете до горе!

                                Стрелката не е съвсем точна т.е. не е баш пропорционална на съдържанието в резервоара - стегне ли средата, започва да пада мн. бързо, а преди остава още доста преди да светне резервата...
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X