Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Dodge Challenger 1970

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Dodge Challenger 1970

    Кой питаше за кутията. Нормална крайслер 904 май беше. Бе най простия автомат с три скорости. На първо четене - комплектче уплътнения + дисковете. Това на първо четене, още е почти цялата на операционната маса маса.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080408.jpg
Прегледи:1
Размер:152.6 КБ
ID:5477124

    Да не цапам темата, но за феновете на старците. Опел 37ма. Почти нищо не е останало от него. Имам подозрения, че купето е правено в някоя българска каросериина работилница.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #32
      От: Dodge Challenger 1970

      Да, аз питах за скоростите.
      Междувременно поразгледах някои сайтове за части за Челинджъра. Добре е че е култов автомобил и много фирми ги произвеждат. Лошото е, че струват пара. А като се тури мито, път и ДДС става дебело. Предполагам ще се опитате да възстановите което може, тук на местна почва. Но така на първо четене, ще се налага ли покупка на цели нови панели?

      Коментар


      • #33
        От: Dodge Challenger 1970

        Именно. Иска ни се, но все пак примерно ново истинско дъно с тунела е 3999 долара. Ще видим какво не може да направим. С панелите точно е голямата чуденка. Убити са. Бе има ми тела, мини да видиш, утре или след празниците.

        Коментар


        • #34
          От: Dodge Challenger 1970

          Струва ми се, че са останки от фабричен Опел 6 /Опел 2,0L/
          Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

          Коментар


          • #35
            От: Dodge Challenger 1970

            Въбще колите Додж са култови.
            Без значение кога са произведени. Доджа си е красота отвсякъде.

            Коментар


            • #36
              От: Dodge Challenger 1970

              За мен, най-красивата "мускул кар". Ще следя с интерес. Успех!

              Коментар


              • #37
                От: Dodge Challenger 1970

                Според мен още в началото са разбрали на къде духа вятъра и че тая кола ще се продава. Затова са я претупали... Не мисля, че някой е способен така да се е**ва със себе си, защото когато правиш компромиси по окачване и спирачки си е точно това - е**вка.

                Коментар


                • #38
                  От: Dodge Challenger 1970

                  Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                  Босе, тебе току що те видях като агента изпращач. Снощи до никое време си писах с разни моми агентки, ма как да им обясня какво е фирма edelbrock и какво е разпределителен вал, примерно...
                  Имаш лично от дьлгите,но на кьсо и тук - днес ми го забодоха,половината време пиша от Айпада и по план график петилетката я искат за 2.5 години или следващите 4 месеца сьм на камилите - мога да ровя в нета от време на време ма си е друго да им се трьсна на тезгяха пратен от еди кой си и да я карат по списьк.С КЕФ бих помогнал и на теб и на колицата ма няма как,заградили са ме и викат Ти си бе ти си..........и аз нали сьм нежна душа викам да поработя малко.


                  Честно да ти кажа цял ден обикалям и кьде видя някоя класика и се сещам за тая твоята тема.Това са го чакали да се намачка в някоя ограда за да не се заеме никой с него ли?С какьв акьл се прави това,нали е КЛАСИКА и рано или кьсно някой ще се хване да го реставрира и кирливите ризи излизат.Това не е Голф двойка,да му изкривиш калника с маската и да го хвьрлиш щото за нищо вече не става,това се прави и аз поне пари давам да не ме изложат така,а не да пребера,ПАРИ ДАВАМ.Не ми го побира акьла,що не ми направят моята кола тук така и да видим как си имам сервиз от Понеделник,айде да не е тоя ма следващия гаранция.

                  Кажи кой е да не ровя в Американския мускул,че и там имам регистрация.
                  Последно редактирано от BENZBOSS; 30-04-13, 03:43.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Dodge Challenger 1970

                    @Кръстев,
                    Със сигурност сте ровили за части повече от мене. Но на първо четене видях да се предлагат отделно 4те дъна на купето за по около 200 парчето. За мен и това е много, но зависи в какво положение е "спонсора" на проекта. Във всеки случай, трябва да се прерови обстойно, преди да се вземе решението. Направена, тази кола струва пари, друг е въпроса дали и в България.
                    Според мен, главният ви проблем ще е логистиката, този модерен шаблон. Частите там ще се намерят, но някой ще трябва да отдели от личното си време, за да ги получи, окомплектова, и организира изпращането им до тук. А това никак не е малко. И BENZBOSS го намекна. Намерите ли този човек или фирма, вече наполовина проблема е решен.
                    Имам доста литература по въпроса, по специално за Хот Род де, ще видя какво мога да изривя за части и от нея.
                    Но сега изчезвам на моя обект, та след празниците...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Dodge Challenger 1970

                      Така де. точно това е проблема, но след празниците. До тогава трябва да е изправена.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Dodge Challenger 1970

                        Подобни деяния, би следвало да са наказуеми със закон. Колата в този си вид е откровено опасна, ако се движи.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #42
                          От: Dodge Challenger 1970

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Подобни деяния, би следвало да са наказуеми със закон. Колата в този си вид е откровено опасна, ако се движи.
                          Еми сега би трябвало да се търси съдебна отговорност на оня намръщения чичка със синята престилка в КАТ Враца (Цецо някой си) , който прави огледите на колите.
                          Да каже тия 20-50лв където ги е взел да мине тая кола точно какво си е купил с тях!
                          Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                          Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                          Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                          Коментар


                          • #43
                            От: Dodge Challenger 1970

                            Понеже съм следил реставрацията на тази кола в друг форум искам да вметна че най-големият и проблем беше регистрацията!!!! Тези коли не са много,и закърпването и беше описано и снимано подробно,така че който я е купил знае какво взима! Много народ е гледал колата,но заради горният проблем всеки се отказваше,а човека който я кърпи,я правеше отначало сам,и аз си мислех че я прави за себе си!!!Толко може,толкова я е оправил,те богровските братя ако можеха щяха сами да си я реставрират и регистрират,а не да я продават и после да си я откупуват регистрирана????.....Така че монетата има две страни!!!! ......Не познавам никой от от замесените,инфото ми е само от нета!!!!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Dodge Challenger 1970

                              Това на лично го коментирах,но ето го и тук.

                              Това му е бизнеса на някой,с това си вади пьржолите и сега няма как да обясни каква е ситуацията,какво е било и каква е била идеята,виждат се само снимки от които да му настрьхне косьма на човек.Като си профи и има опасност тая класика да ти се изтакова на реномето за което хората реално плащат то по-добре е вьобще да не се закачаш на куката и да не се хвьрляш на тоя проект.

                              Регистрацията и била проблема,направо ми е чудно защо...............Монетата винаги има 2 страни,едната я виждаме обаче,другата каквото и да ни покажат пак си остава контра.



                              Няма ли облекчен режим за регистрация на коли над една определена година,ретро,мускули,редки модели????Или я карат по канален ред,номер на мотора тьрсят с месеци,а тя няма такьв да речем?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #45
                                От: Dodge Challenger 1970

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Това на лично го коментирах,но ето го и тук.

                                Това му е бизнеса на някой,с това си вади пьржолите и сега няма как да обясни каква е ситуацията,какво е било и каква е била идеята,виждат се само снимки от които да му настрьхне косьма на човек.Като си профи и има опасност тая класика да ти се изтакова на реномето за което хората реално плащат то по-добре е вьобще да не се закачаш на куката и да не се хвьрляш на тоя проект.

                                Регистрацията и била проблема,направо ми е чудно защо...............Монетата винаги има 2 страни,едната я виждаме обаче,другата каквото и да ни покажат пак си остава контра.



                                Няма ли облекчен режим за регистрация на коли над една определена година,ретро,мускули,редки модели????Или я карат по канален ред,номер на мотора тьрсят с месеци,а тя няма такьв да речем?
                                Какъв облекчен режим. В северозапада всичко е покъртително. Колегата по-горе е прав за чичката с ватената престилка. Да опустее дано колко ядове ми е докарал

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X