Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЧИП ТУНИНГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ЧИП ТУНИНГ

    случайно попднах на фирма за чип тунинги ! какво ви мнемието за това ?колко резон има в поставянето му ? плЮсове , минуси?
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    важно е да е чип, а не чеп

    има смисъл, най евтиния вариант за тунинг на двигателя, понякога не е много ефективен, но във всички случаи има ефект
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от go go go
      понякога не е много ефективен, но във всички случаи има ефект
      за каква кола и колко пари ти искат?

      Познавам хора, които правят ЧТ на много добри цени - аз лично съм много доволен на Рено Меган 2001г. 1.9ДТИ... на най-големите баири по магистрала Тракия и Хемус, където преди с пълна газ е вървяла 140-150кмч, сега не е проблем 170-180кмч чак не смея да дам пълна газ... Vмакс става над 200кмч...
      На всичкото отгоре разхода пада и на градско и на магистрала...

      НО! преди да правиш ЧТ трябва да си сигурен, че турбото, мотора и трансмисията са здрави... иначе влизаш в бокса... със висока скорост

      От горчив опит на приятели знам, че не се препоръчва за автоматици /например Ауди и БМВ/...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Всичко, което получаваш е за сметка на моторесурса на двигателя и агрегатите след него.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от LJ73

          От горчив опит на приятели знам, че не се препоръчва за автоматици /например Ауди и БМВ/...
          защо, има и препрограмиране на АТ, за да върви по добре с "тунингования" мотор. тоест чип за АТ
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #6
            за парите 1070лв.колата ми е на 26 000км(СЕАТ ТОЛЕДО 1,9 TDI), така че се надявам всичко да и е здраво. относно ресурса е въпрос да изкара до 50-60 000км , щото ще съм я продал след това .важното е реалния ефект(дефект).
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #7
              До: ЧИП ТУНИНГ

              а каква е идеята за АТ ( в смисъл защо не става).Тедо дай ми координати на твоите приятели.
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                До: ЧИП ТУНИНГ

                Янко, Толедото е много пригодно за такъв тунинг. В една друга тема бях писал за това. Аз имах Сеат Леон 1,9 тди 110 к.с. и го вдигат на 143 к.с., там "чипосах" Дифендъра от 122к.с. на 156 к.с.. Ето и къде може да прочетеш повече www.digitaltuning.bg , определено съм доволен и става за един час.
                Знам, че моторите тип ТДИ, се тунинговат безпроблемно, но до определено ниво на мощност, и не се налага смяна на интркулер или други намеси по двигателя.

                Коментар


                • #9
                  До: ЧИП ТУНИНГ

                  Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                  за парите 1070лв.колата ми е на 26 000км(СЕАТ ТОЛЕДО 1,9 TDI), така че се надявам всичко да и е здраво. относно ресурса е въпрос да изкара до 50-60 000км , щото ще съм я продал след това .важното е реалния ефект(дефект).
                  Здрасти, мога ти поръчам от Германия чип на цена до 400лв.
                  Гаранция също има-пробвани са многократно и до сега не е имало проблеми, аз също съм с такъв.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #10
                    До: ЧИП ТУНИНГ

                    Аз мога да ви препоръчам като добър чип тунинг следният вариант: http://www.steinbauer.cc/
                    По-скъп е но и си върши работата !
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • #11
                      До: ЧИП ТУНИНГ

                      карал съм с това ,не е лошо http://www.psi-motorsport.com/
                      ------------------------------------
                      тел. O878 9ЧЧ 999

                      Коментар


                      • #12
                        До: ЧИП ТУНИНГ

                        Извинявам се !Темата е стара и забравих да спомена ,че колата вече е Мерцедес Е 200 компресор.Интересуваме тининга , но тук прочетох за евентуални проблеми с авт. скор.кутия и се сепнах.За какви проблеми става реч?
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #13
                          До: ЧИП ТУНИНГ

                          Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                          За какви проблеми става реч?
                          Никакви
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #14
                            До: ЧИП ТУНИНГ

                            Мисля че все пак има,моят чип ми го прави приятел който е в БОШ сервиз Пловдив и казава,че специално за Е серията на мерцедес,има понякога проблеми се налага второ препрограмиране само на АСК,интересувах се за жена ми и определено е така.Понякога ИМА!!!
                            TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                            Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                            Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                            Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                            Коментар


                            • #15
                              До: ЧИП ТУНИНГ

                              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                              Извинявам се !Темата е стара и забравих да спомена ,че колата вече е Мерцедес Е 200 компресор.Интересуваме тининга , но тук прочетох за евентуални проблеми с авт. скор.кутия и се сепнах.За какви проблеми става реч?
                              От Мерцедес проблеми не очаквай.
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X