Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЧИП ТУНИНГ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЧИП ТУНИНГ

    Първоначално публикуван от sabatton Преглед на мнение
    Ами значи май е божа работа.То доколкото знам на тоя модел има същия 2.0 дизел,но май беше около 125к.с та мисля,че моята има същите чаркове едва ли ще слагат нещо различно за няколко коня разлика,а автоматите доколкото знам са едни и същи и на 2.7 бензин та дано няма ядове. Мерси!
    Моля!
    Да не те грее факта че се слага същата кутия на 2.7 бензин, щото там нютонметрите са далече от тези на дизела

    Коментар


    • От: ЧИП ТУНИНГ

      Първоначално публикуван от sabatton Преглед на мнение
      Ами какво значи ако е тръгнал?Той не е тръгнал,работи си нормално, а същия доколкото знам го слагат и на 2.7 бензина.Санта фе е колата 2.0 113/255nm гледам в дигиталтунинг за този мотор го дават да стане 142 к.с и 319nm и се чудя дали да не я чипосам.Другото ми питане е дали ще повлияе много на диференциала,муфа и подобните там механизми по 4х4-то.
      Като те четя почти си се навил.Моят съвет е да чипосай колата но да е при хора които знаят какво правят и задължително с дино стенд да ти покажат какво са направили.Колата се мери преди и след тунинга.И колегата е прав ако автомобила е към своя край не се оправя с чип.
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • От: ЧИП ТУНИНГ

        Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
        Като те четя почти си се навил.Моят съвет е да чипосай колата но да е при хора които знаят какво правят и задължително с дино стенд да ти покажат какво са направили.Колата се мери преди и след тунинга.И колегата е прав ако автомобила е към своя край не се оправя с чип.
        Автомобила не е към края си като цяло е в добро състояние не целя да се оправи,а малко повечко мощност.Избрал съм дигиталтунинг за сега за монтажа някакво инфо за тях?Иначе дино на 4х4 може ли да се прави понеже мощността не е разпределена равномерно?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X