Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Терано 2, какво да гледам при покупка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Терано 2, какво да гледам при покупка?

    Здравейте колеги, минах през доста марки и реших и терано да подкарам Искам да си взема терано 2 2.4i 116 к.с. Не бързам и чакам примамлива оферта, но за съжаление не знам нищо за тераното. Може ли да ми дадете съвети какво да гледам при покупката? Къде са му слабите места и от какво да бягам Единственото което знам за тераното и съм го виждал на много вече е, че им гние рамата при задните гуми както на почти всички джипки...
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

  • #2
    От: Терано 2, какво да гледам при покупка?

    Типични слаби мяста нямат. Гледай предимно за ръжди. Бензинките и старите дизели (без интеркулер) са с малко по-слаба скоростна кутия от 2.7TDI и 3.0Di, та се ослушвай за шумове от там, макар че е малко вероятно. За друго не се сещам.

    Ако питаше за дизел, мога и повече.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Терано 2, какво да гледам при покупка?

      Повече за ръждата, тъй като попаднах на такъв. Гледай калниците отпред, по скоро от вътрешната страна на ръба при пластмасите пипай за дупки и по-скоро цепки. Също и под задните седалки под мокета като ги вдигнеш. Имам и още 1 проблем аз отзад като махнех ляв и десен плафон за мигачите ще видиш тампоните които свързват купето със шасито, огледай дали е здрава ламарината която държи самия тампон от горна страна.
      Поздрави!
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • #4
        От: Терано 2, какво да гледам при покупка?

        Благодаря! Някакви отзиви за мотора дали има? Здрави машинки ли са?
        GSM: 0898 554713
        Уебсайт: BULEXTREME.com

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X