Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да обсъдим турникети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Да обсъдим турникети?

    Първоначално публикуван от duvi Преглед на мнение
    Не е проблем самото купуване ... а цената от около 45-50 лв. на бройка. Ако човек се порови по разни сайтчета и прочие .. се откриват на хубави цени примерно с 10-15 лв. надолу.
    В Англия, ей сега видях оферта за КАТ два броя в комплект за 19 паунда + доставка, но ако се поръчат доста неща, доставката ти идва безплатно... та 19 паунда са 44 лева / 2 броя = 22 лева за бройка на КАТ турникет, като по-горе на снимката... разбира се, или ще трябва да се изчака някой да се връща в БГ и да го пусне от БГ по ЕКОНТ или от Англия ще се пусне пак с ЕКОНТ примерно, не знам каква е сумата там обаче, сигурно поне едно 40-50 лева за няколко КГ пакетче до кой да е офис в БГ...
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #32
      От: Да обсъдим турникети?

      Еконт имаха услуга за английски адрес за доставка, но не съм я ползвала.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #33
        От: Да обсъдим турникети?

        Ъ малко тъп въпрос, ама BCB турникети правят ли?
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • #34
          От: Да обсъдим турникети?

          А защо собствено не есмарк? Бримка - и бримка. Все едно е за малко, ако за дълго - друга история. не изпуска от вибрациите.
          Имам някъде някакви, както ги разказвате - може и да са скъпи. Някви рекламни. Никога не съм се сещал да ги използвам.

          Коментар


          • #35
            От: Да обсъдим турникети?

            По принцип, на ЕсмарХ е гумен. Според мен, гумата ще има стареене и не знам как ще и се отрази слъцето, топлината и ниските температури. Вярно, че има различни видове 'гума", но все пак ако се направи супер "гумен" Есмарх сигурно цената ще е дооста висока. Иначе тези от плат са много здрави и издържливи. И стягането е много просто и ефетивно. Аз съм ползвал върху себе си, след като си клъцнах ръката при рязане на замръзнал кашкавал с възмжно най-тъпия китайски нож.......
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • #36
              От: Да обсъдим турникети?

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              Ъ малко тъп въпрос, ама BCB турникети правят ли?
              Мисля че не....
              Днес си тествах китайското копие на КАТ успоредно с един оригинален. Става си от всякъде......Ще си купя още няколко , за да има...
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • #37
                От: Да обсъдим турникети?

                Членовете на форума имат специална 10% отстъпка от цената на турникера и всички останали продукти на фирмата.

                http://olight.bg/turniket-tip-takticheski

                Коментар


                • #38
                  От: Да обсъдим турникети?

                  Ей го най-тактическия турникет - от паракорд, прави се се прилага за има-няма 10 секунди, здрав, лек и струващ 1 лев.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Да обсъдим турникети?

                    Гумен турникет ,,Есмарх", явно става, защото в армията на Руската федерация, в техните ИПП, още се носи и изпълзва. Иначе, според мен, при условие, че в България си има CAT-R турникети, на цени 40-45-50 лева / верно Чайна таун /, да се носи Есмарх в индивидуалната аптечка, си е анахронизъм. Аз съм се доверил на CAT-R, но дано никога да не разбирам за качествата им.
                    В колата нося 1 брой и още 2 броя в модулната аптечка Maxpedidion FRP, в IFAK, който си оборудвах имам 4 броя и нося 1 брой в ежедневната / минималистична /, градска EDC аптечка.
                    Носенето на турникет в МПС, в екипировката за извън града / при пътуване в планина / и.тн. си е просто задължително..Малцина го осъзнават обаче.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X