Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Летни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Летни гуми

    Здравейте Моля, препоръчайте ми нови летни гуми 265/70/16, ама да не са много "дебели"и да не са някаква измислена марка!

  • #2
    От: Летни гуми

    Мишелин.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #3
      От: Летни гуми

      Ама Мишелин дето не е "дебел" не се сещам
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: Летни гуми

        Защо, Интерко SSR Супер Суомпър също са летни и са дебели отвсякъде.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #5
          От: Летни гуми

          Не казвам, че няма и по-по-най, ама цената е над средното ниво, иначе са ми фаворит сред производителите. Преди месец купувах за служебните коли и буса - Мишелина при 14" е на 140 лв, при наличие на "прилични" марки за 100 лв, бусовите 280, на 180-200 при алтернативите, ама си взехме Мишелин . За лична кола не бих инвестирал толкова за гуми, само ако правя много километри, ама за моите 15 хиляди на година...по-добре нови по-евтини и по-често, все пак си старее гумата, но всеки сам си решава.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #6
            От: Летни гуми

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Не казвам, че няма и по-по-най, ама цената е над средното ниво, иначе са ми фаворит сред производителите. Преди месец купувах за служебните коли и буса - Мишелина при 14" е на 140 лв, при наличие на "прилични" марки за 100 лв, бусовите 280, на 180-200 при алтернативите, ама си взехме Мишелин . За лична кола не бих инвестирал толкова за гуми, само ако правя много километри, ама за моите 15 хиляди на година...по-добре нови по-евтини и по-често, все пак си старее гумата, но всеки сам си решава.



            За лична кола е .....

            Коментар


            • #7
              От: Летни гуми

              Мнения за Fulda, Dunlop и Continental?

              Коментар


              • #8
                От: Летни гуми

                За мен и трите марки са на високо ниво, не знам имат ли този размер. При някои размери Континентала е по-скъп или равен с Мишелина, но си е класа все пак. При джиповите гуми нямам наблюдения за конкретни марки, но това са големи производители, едва ли ще се изложат.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • #9
                  От: Летни гуми

                  Марката е едно, модела - друго, парите трето.
                  Не жалете пари за гуми!! Те са слабото място на всяко возило!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Летни гуми

                    Това е вярно, ама на градската ми кола, дето правя 5-8 хил.км в годината, нама да и сложа нов Мишелин, че и нови въобще може би няма да види, пък ако ще и да ме обявят за убиец. Виж на другата - да, но ще е нещо от "златната среда".
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #11
                      От: Летни гуми

                      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                      За мен и трите марки са на високо ниво, не знам имат ли този размер. При някои размери Континентала е по-скъп или равен с Мишелина, но си е класа все пак. При джиповите гуми нямам наблюдения за конкретни марки, но това са големи производители, едва ли ще се изложат.

                      Благодаря!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Летни гуми

                        Мнение на Asen Kushlev >Това е вярно, ама на градската ми кола ......
                        Все пак в тази кола се вози Вашата глава, а с това човек не трябва да си прави компромиси.
                        При избора се съобразявайте и с новите изисквания към показателите на гумите за: - дължина на спирачния път, шум, и разход на гориво.
                        Лично аз съм доволен от гумите на Yokohama и Good Year.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Летни гуми

                          Кой Континентал е евтин?DWS модела е мнооооого добра гума ма повечко пари от Мишките.

                          От Дьнлоп съм много доволен за сега поне,но и жената ги кара та не се брои много.Сьщия размер на почти същата кола с почти еднакви показатели и твърдост са за смяна след 9000 мили или това което правиш ти на година.Само задните обаче и не се сещам защо,предните са почти нови.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Летни гуми

                            Първоначално публикуван от rulin Преглед на мнение
                            Все пак в тази кола се вози Вашата глава, а с това човек не трябва да си прави компромиси.
                            При избора се съобразявайте и с новите изисквания към показателите на гумите за: - дължина на спирачния път, шум, и разход на гориво.
                            Лично аз съм доволен от гумите на Yokohama и Good Year.
                            Тя моята глава съм сигурен, че зимата спира с летни гуми по-добре, отколкото много други глави с нови зимни. Иначе баща ми все с DOT от миналата година карал, ама са си знаели колко да дават газ, но това е друга тема. Важно е да знаеш какво ти може колата и да се съобразяваш с това, както и да си знаеш възможностите. Като купя 4 нови гуми, след 4 години ще са на има няма 20 х.км., ма пак ще са стари, да ги хвърлям ли? А тия показатели на гумите ги гледам, ама май половината от тях са писане за запълване на редовете
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Летни гуми

                              Карам с "Малоя" от 2004 година и тази пролет си купих пак от тях. Но аз съм с 13". За този размер са много добро съчетание цена-качество. За Вашия размер нямам идея каква е цената. Просто давам идея за една слабо известна марка, която съм пробвал.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X