Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тактически фенер - какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тактически фенер - какъв?

    Със здраве да си го ползваш.

    Ако вземеш FD40-ка, ако искаш обаждай се да му спретнем един тест спрямо ACEBEAM EC50 и другия ми с 26650. Силно ми е любопитен как би бил наживо като светене и оптика, още повече че изброените ми сегашни фенери са в двете крайности - единия с доста широк сноп и 5000К диод, а другия с доста тесен сноп и 6500К.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Тактически фенер - какъв?

      Здравейте!
      От днес и аз имам "тактически" фенер Nitecore MH27.Има няколко режима, може да свети в различни цветове,батерийката му се зарежда с микроUSB кабелче като телефон.Изобщо много екстри и чудесии плюс петгодишна гаранция.Дано да си я изкара щото се съмнявам да надживее старият ми Led Lenser P7.
      Още не съм го пробвал на тъмно, но се разбрах с приятели да го сборя някоя вечер по празниците с техните преправяни Convoyи да видим кой свети по на далеко
      Скоро ще имам по-подробни впечатления и ще пиша пак.

      Коментар


      • От: Тактически фенер - какъв?

        Честито! Мерете си друго, с фенера ги биеш.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Тактически фенер - какъв?

          Честитка

          Гледах тия дни М23 на Олайт на едни добри пари и така ме засьрбя ма на,старите М22 не са мрьднали и ще има да чакам да се строши поне един,а единия виси на Калашника,а другия го ползвам и за чук и не е мрьднал.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Тактически фенер - какъв?

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Честитка

            Гледах тия дни М23 на Олайт на едни добри пари и така ме засьрбя ма на,старите М22 не са мрьднали и ще има да чакам да се строши поне един,а единия виси на Калашника,а другия го ползвам и за чук и не е мрьднал.
            И аз мислех да взема Олайт М 23, ама не можах да го намеря в Бг.

            Коментар


            • От: Тактически фенер - какъв?

              Аз не го и тьрся - Ибей праща кьде ли не,последно го гледах за 65 долара на оферта,сега пак е едни 80 ма ако е като брат си и 100 давам честно казано.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Тактически фенер - какъв?

                Тука е 100$, ама го няма.Май ще се науча да пазаря от Ибей.

                Коментар


                • От: Тактически фенер - какъв?

                  И с какво М23 е по-добър от М22? Питам, защото моя замина зад борда северно от Колумбия. Като спрях в Панама си накликах поредния М22 /в нас имам още 2, седят закачени по разни пушки/.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Тактически фенер - какъв?

                    Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                    Тука е 100$, ама го няма.Май ще се науча да пазаря от Ибей.
                    76-7 доларес е в юкейския ибей в пластмасово куфарче, дифузьор, калъвче и т.нт. Поръчката е елементарна. Ако имаш нужда от помощ казвай!

                    Аз фениксчето дето го взех наскоро (ТК16) също е интересно, а изпада на по-добри пари.
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Тактически фенер - какъв?

                      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                      И с какво М23 е по-добър от М22? Питам, защото моя замина зад борда северно от Колумбия. Като спрях в Панама си накликах поредния М22 /в нас имам още 2, седят закачени по разни пушки/.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:m23-launch-document-4.jpg
Прегледи:1
Размер:88.9 КБ
ID:5738614 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:danni.jpg
Прегледи:1
Размер:36.3 КБ
ID:5738615
                      Подобренията са много. Нов лед, повишена далекобойност, нов тактически бутон, резби и т.н.

                      Коментар


                      • От: Тактически фенер - какъв?

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        И с какво М23 е по-добър от М22? Питам, защото моя замина зад борда северно от Колумбия. Като спрях в Панама си накликах поредния М22 /в нас имам още 2, седят закачени по разни пушки/.
                        Айде жокер Обади се на приятел го заеби ма поне на брат си звьнни,да сьм ти го накликал,че и до Панама можеше да го пратя.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Тактически фенер - какъв?

                          Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]895647[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]895648[/ATTACH]
                          Подобренията са много. Нов лед, повишена далекобойност, нов тактически бутон, резби и т.н.
                          Демек с нищо! Айде за да не се засегнеш, почти с нищо
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Тактически фенер - какъв?

                            Е 200 метра нищо ли не са, някои хора 5 см го имат за много нещо?

                            Мани майтапа,23 повече ми харесва и добре стои в ръката
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Тактически фенер - какъв?

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Е 200 метра нищо ли не са, някои хора 5 см го имат за много нещо?

                              Мани майтапа,23 повече ми харесва и добре стои в ръката
                              Ми разликата в диодите е 950 vs 1020 - ти ми кажи от къде идват тези 200м разлика!?... единственият начин който не противоречи на физиката е с по-фокусирано петно, което обаче дали е + или не зависи много от това за какво ще ползва фенера! Иначе за стоенето в ръката съм съгласен, че е фактор!
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар


                              • От: Тактически фенер - какъв?

                                8 % разлика грубо имат и моите крушки в сравнение с оригинала на фаровете пък осветяват едни 50% повече.

                                Тия не лъжат, яма за какво да лъжат пък и сума народ го дебне и тества как извадят продукция на пазара.Порови тестове и ще видиш,15 кинта горница си заслужава и още как.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X