Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тактически фенер - какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Тактически фенер - какъв?

    Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
    Абе имаме и дооста по-мощни, но габаритите стават малко неприемливи (за подцевен имам в предвид, иначе за джипа са си ОК, даже има и зарядно устройство за 12V).
    Ачаквай камъчета по джама днес следобед/привечер. Стойка за "пикатинито" нали имаш? Ако ти се намира и един магпулец за полуложа ще те обичам много....
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • #32
      От: Тактически фенер - какъв?

      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
      Ачаквай камъчета по джама днес следобед/привечер. Стойка за "пикатинито" нали имаш? Ако ти се намира и един магпулец за полуложа ще те обичам много....
      Mини с 2л. бира пък ще видим.....

      Коментар


      • #33
        От: Тактически фенер - какъв?

        Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
        И кое му е ОК? След 15-20 минути свети с половината мощност.
        Това къде го видя?
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • #34
          От: Тактически фенер - какъв?

          Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
          Това къде го видя?
          Ми при тестове.... Всички "куче марка" китайски фенери с лош или никакъв драйвер на диода имат тоя обичай- отначало яко изпомпват квот могат от батерията - вярно светят много ярко... след повече от 20 минути непрекъснато светене почват постепенно да умират- ял съм го и с Ултрафайъри и с Джетфайъри и с един диод който бях сложил на моя Шуърфайър P6N- еднакъв шит и в трите случая. Доста дълго време този факт (както и факта, че повечето китайци тия лумени ги мерят на око) ме бяха фрустрирали по темата "Фенер мейд ин Чайна" - едва преди години се убедих, че не всички са от този калъп. Вярно е качествените фенери - нищо че са китайски не струват стинки , а минки ама.... като искаш нещо по- така трябва да се примириш.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #35
            От: Тактически фенер - какъв?

            Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
            Това къде го видя?
            Ами...направи си експеримент с 2 еднакви и ще видиш...Фенерчето Т7 няма т.нар. драйвер. Смуче батериите, колкото може. Дрвйвер беше въведен, при М-серията на фирмата...

            Коментар


            • #36
              От: Тактически фенер - какъв?

              Аз имам Ледлансър Р-7.Явно трабва да му взема по-хубави батерии, щото с обикновенни свети колкото фенерите POLICE от по 10-15лв.Отначало с неговите си светеше много силно.

              Коментар


              • #37
                От: Тактически фенер - какъв?

                От преди няколко часа - горд собственик на 950 луменов Уориър.....След Чехия (Бордер Уорс 5) ще споделя как е било
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Тактически фенер - какъв?

                  Не знам за вашите чудовища ама аз подсилих снощи луната, че не ми светеше достатъчно.....

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:529840_10150274278579991_1914643778_n.jpg
Прегледи:1
Размер:17.8 КБ
ID:5474460

                  Като знам 500 лум как светят си представям 950. Май на това му се вика да разцепиш мрака.
                  Т5
                  Crossrunner

                  Коментар


                  • #39
                    От: Тактически фенер - какъв?

                    Само да ви подсетя че изгаряне на ретината е много сериозно нещо и не винаги се излекува напълно.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Тактически фенер - какъв?

                      Калине, ако сложа такъв голям фенер на пушката, ще трябва да сложа и един камък в раницата за противотежест
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Тактически фенер - какъв?

                        Аматьори сте вие...
                        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Тактически фенер - какъв?

                          На тоя вече са му счупили ръце.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Тактически фенер - какъв?

                            Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                            Калине, ако сложа такъв голям фенер на пушката, ще трябва да сложа и един камък в раницата за противотежест
                            Всъщност хич не е толкова голям...
                            Ето го моя същия за сравнение...За размерите си е най-яката пърлачка, която съм виждал.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dsc01809.jpg
Прегледи:1
Размер:164.0 КБ
ID:5474479

                            Коментар


                            • #44
                              От: Тактически фенер - какъв?

                              Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                              Всъщност хич не е толкова голям...
                              Ето го моя същия за сравнение...За размерите си е най-яката пърлачка, която съм виждал.
                              [ATTACH=CONFIG]573923[/ATTACH]
                              Ей,Хосето се отпусна вече.Доста време ползвам М20-ката и смело мога да твърдя,че за тези пари това е най-доброто на пазара.Май ще се взима и М22 но задължително с филтри,че без тях като палнеш и животните бягат все едно си хвърлил граната.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Тактически фенер - какъв?

                                Ами модела М22 е на прилична цена, ако нещо аз не съм се объркал като съм разглеждал сайта, скоро един приятел си взе ледленсър с около 40лв по-евтин, но поне на хартия далеч от характеристиките на М22.Остава да уточня вида на спусъка и монтажа, и да си направя сметката...
                                Всеки трети е шести

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X