Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тактически фенер - какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тактически фенер - какъв?

    Зная, че не се заяждаш, просто не обичам излишни въпроси, па макар и да могат да се разглеждат като доуточняващи, но в случая съотнесени към параметрите на фенера са излишни.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #17
      От: Тактически фенер - какъв?

      Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
      Не се заяждам! Просто неказваш за какво ще го ползваш. Твоя си работа.

      Виж това: http://www.zweibrueder.com/ENG/produ...e/t7.php?id=t7
      Имам преки впечатления. Струва си всеки лев който ще дадеш за него /мое мнение/. Друг е въпроса щото незнам в момента колко струва. Преди около три години когато се занимавах с такива работи, го купих за 98 евро някъде от интернет, заедно със спусък и стойка. Стойката беше боклук, но другото е ок.
      Ако не ти допада модела, имат и други. Успех!
      И кое му е ОК? След 15-20 минути свети с половината мощност.
      Търсете модерни фенери с драйвер (демек електрониката, която осигурява светене с еднаква сила до почти пълното изтощаване на батерията). Също така по п-равило такт. фенери използват литиеви батерии (подходящи за студ, жега и т.н.).

      Коментар


      • #18
        От: Тактически фенер - какъв?

        Лов с фенер няма как да е законен, но това е проблем на самия закон, а не наш. Наивните забележки на "радетелите за законност" се правят от хора, които никога не са ходили на лов за хищници и не са наясно как се ловуват и защо се ловуват. Другия вариант е да си носят по един чифт лисичи очи в джоба и да си ги слагат нощем, но...силно се съмнявам.

        За твоите изисквания, виж това, отзивите са добри. Мисля и аз да си поръчам такъв.
        http://dcpower.eu/fenix-tk22/

        Коментар


        • #19
          От: Тактически фенер - какъв?

          И кое му е ОК? След 15-20 минути свети с половината мощност
          Човека каза тактически. 20 минути са на пълно предостатъчни за тактически фенер.
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • #20
            От: Тактически фенер - какъв?

            Ми на мене джобното фенерче ми е такова.

            Компактен и лек, притежава уникален лъч светлина от 550 лумена и далекобойност до 150м с една CR123 батерия, управлява се с контролен пръстен, и позволява да изберете която и да е точка на мощност.

            Довечера ако се разбереме ще светна към луната да видите що е сила....

            Jetbeam rrt-0

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0086_Jetbeam-RRT-0-1000.JPG
Прегледи:1
Размер:87.9 КБ
ID:5473316
            Т5
            Crossrunner

            Коментар


            • #21
              От: Тактически фенер - какъв?

              Бе не башшш... Важно си е да свети като хората и повечко. В тая връзка - хосито доде ли ми 950 луменовото чудовище.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • #22
                От: Тактически фенер - какъв?

                Е колко трябва да ти свети фенера? 4 часа? Няма вариант много да свети, да е малък, да не харчи много ток и да е в ниския ценови клас.
                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                Коментар


                • #23
                  От: Тактически фенер - какъв?

                  Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                  Има много фенери, които светят над 100м. Има такива, които осветяват и над 300, при което са с разумни размери.
                  Питай -Мед Дога - пробвали сме доста най-различни....
                  Не ми се пише повече по темата, защото ще излезне непозволена реклама...
                  Ако имаш желание ми прати непозволената тъй наречена реклама на лични.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тактически фенер - какъв?

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    Бе не башшш... Важно си е да свети като хората и повечко. В тая връзка - хосито доде ли ми 950 луменовото чудовище.
                    И още как

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тактически фенер - какъв?



                      Коментар


                      • #26
                        От: Тактически фенер - какъв?

                        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение


                        Това е изключително добро ! Мой приятел, ловец има такъв, давал ми го е няколко пъти, докато ходим на палтаки и мога да кажа,че свети удивително. Ама май цената не е точно в бюджета

                        Коментар


                        • #27
                          От: Тактически фенер - какъв?

                          Проблем е че не го произвеждат повече, и трудно се намира затова.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Тактически фенер - какъв?

                            Последният ми красавец.... 950 лумена и голям набор на функции в сравнително компактен корпус ;-)

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:030134375.jpg
Прегледи:1
Размер:110.5 КБ
ID:5473669

                            Коментар


                            • #29
                              От: Тактически фенер - какъв?

                              А бе момчета, с тия 950 лумена ще вземете да подпалите нещо..
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Тактически фенер - какъв?

                                Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
                                А бе момчета, с тия 950 лумена ще вземете да подпалите нещо..
                                Абе имаме и дооста по-мощни, но габаритите стават малко неприемливи (за подцевен имам в предвид, иначе за джипа са си ОК, даже има и зарядно устройство за 12V).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X