Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha XT 600 - Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: всичко за Yamaha XT600

    Зависи какво разбираш под скокове и тежко каране
    MG RACING

    Коментар


    • #32
      До: всичко за Yamaha XT600

      Големи преходи и каране на пълна газ.
      АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

      Коментар


      • #33
        До: всичко за Yamaha XT600

        колега имал съм Yamaha XT 600 преди 90год и след 90год тези като твоя са пригодени повече за асвалтово каране не се представят много добре по черното,причината е по твърдото окачване,може да се кара ама не и за скокове със сигурност.
        [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
        ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

        Коментар


        • #34
          До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

          А как да го исправям на задна гума. само с гаста не става
          АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

          Коментар


          • #35
            До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

            Относно загряването: аз карам XT 600 Е и е вярно че въздушното охлаждане е в минус но XT-то загрява барзо но до определена температура понеже не се мачи много.
            АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

            Коментар


            • #36
              До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

              имам и малък проблем с свещта доста често гори. Някакви идеи от какво може да е
              АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

              Коментар


              • #37
                До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                Първоначално публикуван от vasko_gaz 66 Преглед на мнение
                имам и малък проблем с свещта доста често гори. Някакви идеи от какво може да е
                И при мен имаше такъв проблем защото ми се наложи да правя нова резба за свеща и в последствие както се разбира се налаложи да слагам други свещи не от оригиналните..... и много често горяха...... и проблема се оказа че просто свещите или ддз. не са били както тряя .. купих свещ заместител.... по някакав каталог ми я намериха и сега я сложих и до последно преди да почна ремонта на мотора си палеше и работеше перфектно с тази свещ и не сам имал проблеми .... така че съветвам те .... купи си оригинална свещ от някои сервиз ще ти я намерят

                Коментар


                • #38
                  До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                  а и да ви попитам ..... за карането на задна гума....... нали мотора преди да му почна ремонта...... сам се опитвал и така на първа нали се дига без никви проблеми ...... то тва ясно....... ама на втора.... как да ви кажа някак си голяма мака.... едвам едвам го дигам и много малко карам ... може би щото сам с по малак венец ли .... или щото сам смотан ли..... ам мисля че вече малко от малко поне сам му свикнал имам го от около месец.... та какво ще кажете ... въпроса ми е главно кам притейателите на xt 600 {моя е 86г. } та.. при вас.... на коя скорост горе долу се дига добре и горе долу какво разстояние изминавате на задна ???

                  Коментар


                  • #39
                    До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                    Първоначално публикуван от offroad_fen Преглед на мнение
                    а и да ви попитам ..... за карането на задна гума....... нали мотора преди да му почна ремонта...... сам се опитвал и така на първа нали се дига без никви проблеми ...... то тва ясно....... ама на втора.... как да ви кажа някак си голяма мака.... едвам едвам го дигам и много малко карам ... може би щото сам с по малак венец ли .... или щото сам смотан ли..... ам мисля че вече малко от малко поне сам му свикнал имам го от около месец.... та какво ще кажете ... въпроса ми е главно кам притейателите на xt 600 {моя е 86г. } та.. при вас.... на коя скорост горе долу се дига добре и горе долу какво разстояние изминавате на задна ???
                    Не мисля, че въпроса ти е подходящ за тази тема, тъй като тук е съсредоточена предимно техническа информация за моделите ХТ и е добре да се споделят само коментари от такова естество. Аз, както и предполагам много други, научих доста ценни неща от темата и бих се радвал тя да продължи да се обогатява , но не произволно , а "систематизирано", както си пише и в заглавието.
                    Колкото до въпроса ти- моето ХТ е 86 - карам го на цялата втора на задна, на трета е много трудно да се вдигне- понякога успявам, но само на баир. Аз го вдигам изправен- не знам дали е правилно, но се чувствам по-стабилен така.

                    Ако някой модератор прецени, нека премести излишните постове /включително и моя/ от темата в нови теми
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • #40
                      До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                      Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
                      Не мисля, че въпроса ти е подходящ за тази тема, тъй като тук е съсредоточена предимно техническа информация за моделите ХТ и е добре да се споделят само коментари от такова естество. Аз, както и предполагам много други, научих доста ценни неща от темата и бих се радвал тя да продължи да се обогатява , но не произволно , а "систематизирано", както си пише и в заглавието.
                      Колкото до въпроса ти- моето ХТ е 86 - карам го на цялата втора на задна, на трета е много трудно да се вдигне- понякога успявам, но само на баир. Аз го вдигам изправен- не знам дали е правилно, но се чувствам по-стабилен така.

                      Ако някой модератор прецени, нека премести излишните постове /включително и моя/ от темата в нови теми
                      дам разбира се нямам нищо протил и извинете ако някои се е засегнал от това мое изказване но просто ми беше любопитно и за това и мерси се пак за дадената информация

                      Коментар


                      • #41
                        До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                        Моето XT е 91г. и се чудя от каде да изведа де- компресор за да сложа kik-star.
                        АКО ПОНЕ ВЕДНЪЖ НА ДЕН НЕ ИЗПИТАШ СТРАХ, ЗНАЧИ НЕ ЖИВЕЕШ !!!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                          На старите има един механизъм които отваря единя изпускателен клапан и той е свързан с манивелата така че декомпресора е автоматичен. Не знам дали може да се приложи и на по-новите без смяна на главата ...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                            В кои клас можеш да се състезаваш с този мотор и имали значение на каква възраст си и какви са условията ако може направо ми кажете за сички класове щото изобщо неги знам и трябвали да си към някои клуб и т.н.
                            Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                              Първоначално публикуван от xoc13 Преглед на мнение
                              В кои клас можеш да се състезаваш с този мотор.....



                              ....от девети до единадесети....при повече късмет и ако не те спънат матурите, можеш и до ВУЗ да стигнеш
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар


                              • #45
                                До: Yamaha XT 600 - Систематизирано

                                Бях чел че се обмисляло нещо като хоби клас но нз дали се е вавело затова питам и изобщо не погледнах от кога е темата може да е била и от преди 2-години
                                Ако не бях луд, щях да съм ненормален!!!!!.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X