Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд карта на Гърция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офроуд карта на Гърция?

    Дадох ви линка, който си успял да я свали, той е успял. Който не успял... да си чака до понеделник.

    Коментар


    • #17
      От: Офроуд карта на Гърция?

      Споделяй с нас от къде я копираш, че като стават такива фалове да си я търсим директно там

      Коментар


      • #18
        От: Офроуд карта на Гърция?

        Има един форум, казва се нещо като джипиесподземята.

        Коментар


        • #19
          От: Офроуд карта на Гърция?

          Гугъл не намира такъв форум
          Бъзикаш се ти нещо с нас

          Коментар


          • #20
            От: Офроуд карта на Гърция?

            Нима?
            .............
            Последно редактирано от Pacific; 21-11-13, 10:24.

            Коментар


            • #21
              От: Офроуд карта на Гърция?

              Иска парола. На линка в подземния форум има едни символи, пробвах с тях, но не става. Някой да знае нещо по въпроса ?
              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

              Коментар


              • #22
                От: Офроуд карта на Гърция?

                Зарежете паролата. ISG е прав - отивате в официалния сайт и дърпате файла. Той е ZIP, разархивира се без парола. Плучава се EXE файл, който може би е инсталационен, но аз не го пробвах, защото е на маймуница. Третирах го с Uniextract, в полученото намерих gmapprom.img и нататък знаете пътя. Същото като с AD Hellas. Явно гръцки тертип...
                Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                Коментар


                • #23
                  От: Офроуд карта на Гърция?

                  Може ли и аз да си поискам от някой доброжелател img файл на гърция. Трябват ми планините й, може и без островните части. Изтеглих exe-файла от официалния им сайт, но компа го блокира, като злонамерен файл...
                  Трябва ми Img файл, който да кача директно на Garmin Dakota 20.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офроуд карта на Гърция?

                    Първоначално публикуван от svencho Преглед на мнение
                    Може ли и аз да си поискам от някой доброжелател img файл на гърция. Трябват ми планините й, може и без островните части. Изтеглих exe-файла от официалния им сайт, но компа го блокира, като злонамерен файл...
                    Трябва ми Img файл, който да кача директно на Garmin Dakota 20.
                    http://dox.bg/files/dw?a=9e7cdf213c

                    Не е последната версия, но през изминалата година едва ли са им се появили нови планини

                    ПП Ще оставя линка до края на седмицата

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офроуд карта на Гърция?

                      Изтеглих я, но ми изписва, че има заключена карта.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офроуд карта на Гърция?

                        Заключена е

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офроуд карта на Гърция?

                          Странно, хм. За съжаление през последните месеци не съм експериментирал и чел активно по форумите и не съм в крак с последните технологии, но мисля, че по-новите устройства имаха проблем с работата с някои отключени карти. За да тръгне може би ти трябват .unl и .gma файлове, съответно генератор, ако има такъв. На Орегон си работят и така. Може би файлът се е повредил при качването?

                          Тези са ми от GPS-a свалени и са работещи:

                          http://dox.bg/files/dw?a=e604a96f28
                          http://dox.bg/files/dw?a=af1ac755c9

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офроуд карта на Гърция?

                            Прочетете този пост особено там където пише edit 19/09/14 и мисля, че ще си решите проблема.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X