Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ето какво направих с джипчето ми

    Браво!Много добре изглежда!Поздравления за положения труд.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #17
      От: Ето какво направих с джипчето ми

      Ако приемаш другарски съвет - за да стане още повече на истински горски джип Паджерото, това никелираното отпред го мАни! Както е нежно прихванато с четири планки, след първата среща с по-твърд предмет няма само да изправяш броня, а ще имаш като минимум и предна решетка, и капак да сменяш (ако му се размине на радиатора).

      Не че не е общоизвестно - ама продължават драмите с тия красоти по джипките. Последно един другар си беше курдисал такъв един лъскав булбар на чисто новия Хайлукс - марков, TUV-сертифициран, дрън-дрън. Преди две седмици се хлъзна лекинко по жълтите павета на дъжд - и получи пълната гореизброена програма след спиране в Опел Корса.
      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

      Коментар


      • #18
        От: Ето какво направих с джипчето ми

        Благодаря на всички Ви ,и на мен почва вече д ами харесва още повече ,а и ще има още малко дребни доработки ,пожелавам и на вас да ви се случи ,та дори и по добро ...
        Последно редактирано от Красимир Гошев; 18-07-11, 19:54.
        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

        Коментар


        • #19
          От: Ето какво направих с джипчето ми

          Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
          Ако приемаш другарски съвет - за да стане още повече на истински горски джип Паджерото, това никелираното отпред го мАни! Както е нежно прихванато с четири планки, след първата среща с по-твърд предмет няма само да изправяш броня, а ще имаш като минимум и предна решетка, и капак да сменяш (ако му се размине на радиатора).

          Не че не е общоизвестно - ама продължават драмите с тия красоти по джипките. Последно един другар си беше курдисал такъв един лъскав булбар на чисто новия Хайлукс - марков, TUV-сертифициран, дрън-дрън. Преди две седмици се хлъзна лекинко по жълтите павета на дъжд - и получи пълната гореизброена програма след спиране в Опел Корса.
          Благодаря ,за съвета колега ,но аз не съм съгласен много-много ,нежното захващане е с дебела шина 10/20мм.и лично заварена от мен ,и вече тествана при лек удар,дори и качването от мен върху него и скачането в реката ,а аз съм 96 кг. ...А попринцип при по сериозен удър и с него и без него ,каквото ще се покриви ще се покриви ,така че с него по си ми харесва ,пък и става за трамплин за децата (на тях много им харесва да скачат от него )Но все пак благодаря ,много безавариини километри
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • #20
            От: Ето какво направих с джипчето ми

            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
            Браво! Супер е станало!
            Може ли да кажеш цената на подложките за пружините и колко им е височината?
            Мерси предварително!
            Цена за комплект 70лв.За поръчки тел:0887518051 "СКОРПИОН"-ООД гр.Ямбол Ивайло Иванов.Височината е според желанието на клиента.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #21
              От: Ето какво направих с джипчето ми

              Браво Краси. Много ми харесва как е пораснал. Моля те дай малко повече инфо за гумите и къде точно опират. Ако може и още снимки.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #22
                От: Ето какво направих с джипчето ми

                Браво! Екстра е станала джипката!
                Тези гуми и на мен ми харесват много.
                Със здраве и много безаварийни!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #23
                  От: Ето какво направих с джипчето ми

                  Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                  Браво Краси. Много ми харесва как е пораснал. Моля те дай малко повече инфо за гумите и къде точно опират. Ако може и още снимки.
                  Ми гумите са 33/12.5/15 ,засега ги пробвах много малко на черно ,но се справиха добре ,на асвалт леко шумят ,но се държат по завойте (аз съм от тези дето дават повече газ),опират само отпред ниско долу в веждата на малката част от брониата ,опират само при завой на спирачка ,но при отрязване на 1-2 см. вече не закача ,а снимки утре ще снимам и ще кача ...
                  MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                  MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ето какво направих с джипчето ми

                    Ето малко снимки от първия сериозен тест на гумите ,уш беше лек тест ,то стана 4 ри часа вадене от калта Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_010.jpg
Прегледи:1
Размер:243.0 КБ
ID:5293968Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_021.jpg
Прегледи:1
Размер:189.6 КБ
ID:5293969Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_037.jpg
Прегледи:1
Размер:261.4 КБ
ID:5293970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_035.jpg
Прегледи:1
Размер:223.8 КБ
ID:5293971Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_012.jpg
Прегледи:1
Размер:133.5 КБ
ID:5293972Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_023.jpg
Прегледи:1
Размер:246.5 КБ
ID:5293973Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_029.jpg
Прегледи:1
Размер:206.4 КБ
ID:5293974Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_018.jpg
Прегледи:1
Размер:148.6 КБ
ID:5293975Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_034.jpg
Прегледи:1
Размер:223.7 КБ
ID:5293976Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_008.jpg
Прегледи:1
Размер:164.1 КБ
ID:5293977Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_015.jpg
Прегледи:1
Размер:235.1 КБ
ID:5293978Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_007.jpg
Прегледи:1
Размер:170.5 КБ
ID:5293979Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_028.jpg
Прегледи:1
Размер:151.9 КБ
ID:5293980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_029.jpg
Прегледи:1
Размер:206.4 КБ
ID:5293974Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_024.jpg
Прегледи:1
Размер:187.8 КБ
ID:5293981Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_020.jpg
Прегледи:1
Размер:132.4 КБ
ID:5293982Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAGE_016.jpg
Прегледи:1
Размер:180.0 КБ
ID:5293983добре че беше крика и колегата kole6anski ,иначе нямаше вадене ,трябваше да викам гражданска защита
                    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ето какво направих с джипчето ми

                      Хубав тест

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ето какво направих с джипчето ми

                        Поздравления Краси !!! Много добре изглежда...
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ето какво направих с джипчето ми

                          Като гледам трябва да мислиш и за лебедка
                          Лудак

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ето какво направих с джипчето ми

                            Ми да много добре изглежда в калта ,не ме питайте колко пъти излизах и влизах през дясната врата ....и колко камъни пренесохме на стотина метра само и само д аго извадим ,ми мисля много сериозно за една лебедка но сега е криза и още е малко трудно ....Но важното е да има адреналин ...
                            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ето какво направих с джипчето ми

                              Краси, ти на това казваш тест, а каква ли ще е разходка ОФФ.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ето какво направих с джипчето ми

                                Не ме питай ,последната разходкаа ОФФ,за да стигнем до барбекюто минаха 5-6 часа .Тръгнахме към 10.00 сутринта и пържолките ги ядохме към 18.00,и да е още по розова картинката 2-3 скъсани въжета ,кал и в жапката даже имаше и тн.а на автомивката ми казаха да не идвам повече при тяхв този вид (добре че са ми приателчета)бяха изринали 4 ръчни колички кал ,откаде я бяха събрали още немога да го разбера
                                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X