Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Да и бяхте сменили маслото на тази Тойотка поне веднъж...
    Затова си взех и аз Пажеро, да не се налага да правя такива работи
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

      На тази Тойота маслото отказва да тече през пробката, а при махане на капака на клапаните се разкри гледка, която не бяхме виждали... Защо иначе хубавите автомобили,задължително попадат на талибанско обслужване...
      Багерке, ако само доливаш значи нямаш Паджеро, а останки от такова или гивгир.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        ...
        Багерке, ако само доливаш значи нямаш Паджеро, а останки от такова или гивгир.
        Това беше опит за шегичка-закачка. Маслото на всите коли си го сменям много педантично, пиша в тефтер кога-какво и не закъснявам нито километър.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Какво направих по Мицубишито днес?

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          На тази Тойота маслото отказва да тече през пробката, а при махане на капака на клапаните се разкри гледка, която не бяхме виждали... Защо иначе хубавите автомобили,задължително попадат на талибанско обслужване...
          Багерке, ако само доливаш значи нямаш Паджеро, а останки от такова или гивгир.
          Явно има малко неясни неща по отношение на Тойотката и за да не си помислят колегите от форума,че съм некоректен ще обясня на бързо.Преди да бъде закупена от мен,Станко се срещна със собствениците и направи оглед на въпросната джипка,малко по-късно двамата с него я огледахме пак и съответно закупих с уговорката ако не ми допадне като джип да я вземе той.За времето през което Тойотата беше при мен (2-3 месеца) са извършвани малко ремонти по купе и окачване което ми беше достатъчно да разбера,че въпреки уникалността си това не е моят джип.Според старите собственици всяка есен джипката е обслужвана и са полагани адекватни грижи за състоянието и,а затова какво се случва в двигателя не мога да кажа!
          LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
          Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

          Коментар


          • От: Какво направих по Мицубишито днес?

            Няма ядове - ще живне
            Просто съм възхитен - с такава нещо в картера друга кола отдавна да е недвижимо имущество
            ....Абе накрая май всички си купуват Тойота
            Иначе и моето Мастурбиши е в бокса - смяна на всики течности и премахване на всяка наченка на ръжда.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Какво направих по Мицубишито днес?

              Малко "пролетно почистване" направихме тези дни на Шогунчето
              - смяна гарнитура на главата (Виктор Рейнц)
              - смяна водна помпа (най-скъпата у магазина, забравих марката)
              - продухан, почистен и с ново алуминиево казанче воден радиатор
              - добавена допълнителна ел.перка
              - нов антифриз
              - ново масло
              - отдоло контролна боичка на корите (отпред двете железни и отзад железната под резервоара)
              и накрая измит и изпран отвътре
              '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
              '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
              И разни BMW-та...

              Коментар


              • От: Ето какво направих с джипчето ми

                Ето какво сътворих отново ,взех едни джанти на -65 и защото закачаха гумите отзад на купето заради голямото минусово изнасяне , повдигнах купето с 5 см.дори след повдигането пак закачаха и се наложи да играе флекса ,но засега е добре Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0433.jpg
Прегледи:1
Размер:139.9 КБ
ID:5387393Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0435.jpg
Прегледи:1
Размер:164.1 КБ
ID:5387394Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0452.jpg
Прегледи:2
Размер:103.8 КБ
ID:5387395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0454.jpg
Прегледи:1
Размер:102.8 КБ
ID:5387396Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0457.jpg
Прегледи:1
Размер:123.0 КБ
ID:5387397Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0456.jpg
Прегледи:1
Размер:113.3 КБ
ID:5387398ето тука с вече повдигната предна броня Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0455.jpg
Прегледи:1
Размер:122.8 КБ
ID:5387399а ето и малко тест с новите джанти Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0443.jpg
Прегледи:1
Размер:164.0 КБ
ID:5387418Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0444.jpg
Прегледи:1
Размер:191.9 КБ
ID:5387423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0447.jpg
Прегледи:1
Размер:200.2 КБ
ID:5387427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0449.jpg
Прегледи:1
Размер:179.5 КБ
ID:5387428
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • От: Ето какво направих с джипчето ми

                  Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                  На моя съм му сложил допълнителни пружини от Голф2 предни вътре в пружините на Паджерото.С три бутилки съм(две метанови и една за пропан бутан и разстоянието от земята до калника е 91см отзад и 86см отпред(торсионите са натегнати до средата).Гумите са ми 31-ци.
                  С подобен резултат може да използваш трупчета, вместо пружини.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Ето какво направих с джипчето ми

                    Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                    Ето какво сътворих отново ,взех едни джанти на -65 и защото закачаха гумите отзад на купето заради голямото минусово изнасяне , повдигнах купето с 5 см.дори след повдигането пак закачаха и се наложи да играе флекса ,но засега е добре [ATTACH=CONFIG]467649[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467650[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467651[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467652[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467653[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467654[/ATTACH]ето тука с вече повдигната предна броня [ATTACH=CONFIG]467655[/ATTACH]а ето и малко тест с новите джанти [ATTACH=CONFIG]467678[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467683[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467687[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]467688[/ATTACH]
                    Краси, а броните няма ли да повдигнеш? Станало е много добре.
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • От: Ето какво направих с джипчето ми

                      предната съм я вдигнал ,за задната след ден два че сега не остана време
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • От: Ето какво направих с джипчето ми

                        А колко е станало сега от земята до калника?
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: Ето какво направих с джипчето ми

                          еми незнам не го мерих ,но преди беше 95 см. сега трябва да е 1м.
                          Утре ще премеря и ще пиша
                          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                          Коментар


                          • От: Ето какво направих с джипчето ми

                            Казваш, че задните гуми ти облягат в калниците. Аз там нямам проблеми, но предните гуми ми притриват в престилките. Даже сега с тези гуми и джанти ми се наложи да махна фланците.
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • От: Ето какво направих с джипчето ми

                              Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                              Казваш, че задните гуми ти облягат в калниците. Аз там нямам проблеми, но предните гуми ми притриват в престилките. Даже сега с тези гуми и джанти ми се наложи да махна фланците.
                              Не задните гуми ,а предните гуми закачат долу на веждата откъм вратата .Даже след като го повдигнах и купето пак закачаха 5мм.и се наложи и пласмасата да отрежа малко ..
                              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                              Коментар


                              • От: Ето какво направих с джипчето ми

                                Добре го накаляхме Красии ..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X