Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
    Абе има две!!! (2) дупки! И на шасито на едно място е надигнало доста... Шефа (мъж ми) вика - поне два месеца на трупчета, телоподаващи, ламарини, песъкоструй.... А на мен ми се върти еретичната мисъл - хубаво обезръждяване, мазане, някакви пластмасови подкалници-да не влиза кал горе при тоците и гасссс в гората.... Ще видим кой ще познае
    Какви два месеца бре????Къща ли ще вдигате??? Ти печелиш!!!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
      Много добре е станало желязото! Само тая топка нещо не ме кефи!!
      Ехх тази топка!?Всичко започна от нея, ама щото ти ме подреди така ... на ти топка-прави теглич!!!Виновен си и извинения не приемам ... ще пиеш бира или там каквото, като се видим с караваните!!!
      Поздрави.

      Коментар


      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

        Бе топката си е топка, какво не и харесвате? Ако бяха две, по-добре ли щеше да е?
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Какво направих по Мицубишито днес?

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Абе има две!!! (2) дупки! И на шасито на едно място е надигнало доста... Шефа (мъж ми) вика - поне два месеца на трупчета, телоподаващи, ламарини, песъкоструй.... А на мен ми се върти еретичната мисъл - хубаво обезръждяване, мазане, някакви пластмасови подкалници-да не влиза кал горе при тоците и гасссс в гората.... Ще видим кой ще познае
          Не си губи времето с преобразувател - съвсем нищо няма да стане. Просто го изчисти добре и грундурай с епокси.
          Отгоре за разкош сребърен феролит. Моето Мастурбиши е така вече 3 години и не е избило. Битумните и каучуковите покрития са по-скоро вредни, отколкото полезни. Правят джоб - идеалното прикритие за ръждата. Отгоре изглежда ОК, а под него чумата си работи на спокойствие.
          В кухините го напръскай с парафинов спрей и газ в гората. Всичко това, след като гнилото се изреже до здраво и закърпи добре.
          А това е функция на привързаността ти към въпросната кола. Пахеросите са доста масови и евтини вече. Упражнението си заслужава на по-стойностен автомобил.
          Така като го гледам ще изкара безпроблемно още доста години, така че - марш в гората!

          Аз имам далеч по-сериозна дилема - с коя джипка да се разхождам утре Днес беше ден за мотор
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • От: Какво направих по Мицубишито днес?

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Не си губи времето с преобразувател - съвсем нищо няма да стане. Просто го изчисти добре и грундурай с епокси.
            Отгоре за разкош сребърен феролит. Моето Мастурбиши е така вече 3 години и не е избило. Битумните и каучуковите покрития са по-скоро вредни, отколкото полезни. Правят джоб - идеалното прикритие за ръждата. Отгоре изглежда ОК, а под него чумата си работи на спокойствие......
            Два дена само чистиме старо битумно такова, а отдолу-изненади! Отврат! Взела съм грунд и парафинов спрей няколко броя, притеснява ме че ако не закърпим хубаво ще хвърля кал при бушонното табло, има и други жици разни. А хванем ли да кърпим, като си познавам хората.... два месеца е оптимистична прогноза
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Какво направих по Мицубишито днес?

              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
              А хванем ли да кърпим, като си познавам хората.... два месеца е оптимистична прогноза
              Спри да се разправяш с пияници!!!!! Послушай Скраперчето!!!!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                Моето Паджеро пък го налазиха едни разбойници и ето какви ги вършат...

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9505.JPG
Прегледи:2
Размер:120.3 КБ
ID:5358763 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9507.JPG
Прегледи:1
Размер:101.2 КБ
ID:5358765
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9508.JPG
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5358766 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9509.JPG
Прегледи:2
Размер:101.4 КБ
ID:5358767
                Прикачени файлове
                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                0898777327

                Коментар


                • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                  Рязане с флекса и нови ламарини,всичко друго е обречено на провал,особенно сребърния феролит никак не го виждам в схемата !
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                    Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                    Моето Паджеро пък го налазиха едни разбойници и ето какви ги вършат...
                    Не се хвали, защото не знам какво ще сложиш на тия лъскави нещица, като.... гуми де...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                      Аз пък вчера си смених задното каре на предния кардан. Направо се разпадна, а предното си е като ново.
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Рязане с флекса и нови ламарини,всичко друго е обречено на провал,особенно сребърния феролит никак не го виждам в схемата !
                        След рязане с флекса нашироко и нови челно заварени ламарини грундирах с епокси и отгоре феролит, преди пълното изсъхване на грунда. Това преди три години, на две коли едната от които 83 набор. И двете се карат постоянно и всесезонно. Където е мазано с феролит няма и петънце ръжда. Той има добра механична и атмосферна устойчивост.
                        Наистина се държи чудесно. Ще снимам и ще ти покажа
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                          Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
                          И при мен е същия филм с лампата на маслото с Итялянски филтър Технеко сложи Боша и пиши как е.
                          Смених днес маслото на двигателя и всички филтри. След това разрязах филтронския маслен филтър. Бяха ми го дали изрично за такъв с два клапана - байпасен и обратен. Така пише и в онлайн каталога им. О-обаче клапанът е твърдо един, само байпасен. Ето защо ни свети лампата за маслото на другата сутрин след като оставим двигателя горещ. За Бош-овския ще кажа след няколко дни наблюдение.

                          Понеже се наклепах като прасе докато рязах с флекса масления филтър, после разрязах и горивния, за да се измия.
                          Чистичък и беличък отвътре. На две години и 10000км. Като се има предвид, че не съм източвал и вода от него нито веднъж за този период, мога да кажа и добра дума за Лукойл, защото 95% съм зареждал от тях.

                          Въздушния не съм рязал В него си имаше една лопата кал.
                          Последно редактирано от Паджеровод; 25-03-12, 21:01. Причина: обърках километрите

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                            Аман от ментета как издържат тия машини незнам
                            Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                              Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                              Моето Паджеро пък го налазиха едни разбойници и ето какви ги вършат...

                              [ATTACH=CONFIG]432346[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]432348[/ATTACH]
                              [ATTACH=CONFIG]432349[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]432350[/ATTACH]
                              Кои са тези разбойници? Познавам ли ги? Това поцинковане ли е или що ли? Сподели, моля
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                                Кои са тези разбойници? Познавам ли ги? Това поцинковане ли е или що ли? Сподели, моля
                                Дали ги познаваш - не знам. Подвизават се като бандата Йори § Соти

                                Иначе, правим пълно рециклиране на спирачките - нови спирачни дискове, нови бутала, гумички, накладки, поцинковане на всички детайли, включително и новите дискове, за да не ръждясват и корозират... ще видим дали ще надживеят колата...
                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X