Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем спици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем спици

    Здравейте колеги тъй като разглобих джантите за боя и смяна на лагери и семеринги искам да сменя пъпките на спиците,самите спици са в перфектно състояние,но пъпките са заминали.Та въпроса ми е от каде мога да си купя само пъпки,защо ми обявиха че се продават само комплект със спиците по 6 лева на брой Нека някой който се е занимават с тоя проблем да да каже от каде да намеря само пъпки.Мерси предварително.

  • #2
    От: Проблем спици

    Питай Никомотор, ако някой може да ти помогне, то това е човека Преди четири години, той ми помогна в един проект за супермото, но не мога да си спомня, дали можеше да се купят по отделно
    SUZUKI DRZ SuperMoto

    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем спици

      Имаш една бира колега.Ако имам резултат ще се похваля,че тея пъпки голям проблем ми отвориха.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем спици

        Това на което казваш пъпки сигурно са ниплите.А сигурно и резбовата част на спиците е по- разпъната и доло на главината.Купи си комплект за да не береш ядове

        Коментар


        • #5
          От: Проблем спици

          Резбите са здрави просто при предишния си демонтаж са замазани стените дето се хващат с ключа, и сега няма начин да се притегнат.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем спици

            Искам да благодаря на нико мотор за нипелите намерими сичките непели на адски ниски цени,направо подарък.Ако някой търси нипели да се обръща кум него,много точен човек.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем спици

              Това е добра информация, ас също знаех само за комплект със спицата. Благодаря за инфото.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Проблем спици

                Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
                Имаш една бира колега.Ако имам резултат ще се похваля,че тея пъпки голям проблем ми отвориха.
                А пък аз си чакам бирата, която може да изпием заедно с Нико
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X