Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво е това?

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Лошото за бизнес е, че е реално безмислено, защото е малко и слабо и не носи товар.
    2.5 полезен товар викаш не?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Какво е това?

      Това отдолу е като Татра.

      Коментар


      • #18
        От: Какво е това?

        Таткото е същия...
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #19
          От: Какво е това?

          Я и аз че за малко да се обзаведа с такъв но сърбите надуват цени като луди. Владо, виждал си го на живо но не знам беше ли когато го покатерих почти вертикално на шкарпата в Бистрица. Това е камиончето, червено, дето докараха пожарникарите школници с него и шофера каза че не можело да се кара по горите. После го тунингова по естествен начин както си се тунингова в гората де V6 бензин с два карбуратора, въздушно охлаждане 90 к.с е, но изключително добре сметнати редукции. Уникална проходимост сравнима с тази на Унимог. Единствен недостатък е че е тесничка базата и трябва добре да си познаваш машинката преди да атакуваш смело наклоните. С резервните части проблемът е никакъв, има в изобилие и на съвсем приемливи цени. Има и дизелови откато заводът се премести в Англия та от там и тези с десен волан. Уникална машинка си е, с три твърди блокажа, е малко спартанска като всичко правено за армията.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #20
            От: Какво е това?

            Такоз ми се кара
            само бараки

            Коментар


            • #21
              От: Какво е това?

              Нищо не е, и нищо не струва. Павката Траидент така и подари неговия. Така че човека е прав че му е за да си лежи под него, и сигурно умее да върти гайки, щом се надява да стигне чак до боядисване.
              Специфична машинка, от техническа гледна точка - микроскопична татричка, конструктивно - швейцарски часовник. Ако и да е австрийски. Сено с него не може да се кара, то празно не върви, и се обръща и на равно. Ако имах такова - щях да направя от него най-добрия евакуатор и ВАРЕМ в целия форум. Щом го е взел "да го има", значи не е бързал, и спокойно го е намерил за 1 000 лева. Нищо смущаващо. Всеки състезател в тоя форум, харчи повече пари за едно каране, отколкото за това нещо.

              Коментар


              • #22
                От: Какво е това?

                Военна? Стига бе Стефане, война тука скоро нема да има
                А и колко да не върви празно а?

                И понеже явно Стефан бърка товарния кон с поповата лъжичка те едно филмче колко не върви

                Последно редактирано от turtey; 12-04-13, 13:47.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #23
                  От: Какво е това?

                  Търтей, ти няма ли да спреш да качваш разни клипчета с паркетници бе
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво е това?

                    Нье, от как си земах и аз паркетник кабрио и ставам паркетист

                    ПП И ако случайно някой не знае, Пинцгауер е порода коне, викат им още норикийски кон

                    Последно редактирано от turtey; 12-04-13, 14:14.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какво е това?

                      Не знам с кой Стефан и за какви военни говориш.
                      Както е известно от букварите, има три коли, които по принцип не вървят празни, и се обръщат в завой на равно. Пинцхауера, ЛуАЗа, и Илтиса.

                      От камионите има още много, от малките тия - със сигурност. Да си чел книжките за конструкция на автомобила.
                      В тая тема въпроса е има ли повод да се завижда на някой си дипломат. Отговорът е че от нашата камбанария има много, от гледна точка на много пари или от далавери - няма. Нещото е радост за диваци, а не предизвикателен лукс.

                      Пинцхауера е малкото на Татрата, понеже е проектиран от сина на нейния конструктор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какво е това?

                        ВАРЕМ, Стефане, какво значи?

                        А дали се обръща празен - еми дал съм ти видеа, гледай колко се обръща. Точно толкова се обръща и диското дето не е пикап.
                        За завиждане, мии не е, то дори от нас не е - ни е скъпо, ни е недостижимо. Който е искал си е купил, щото толко струва и терано примерно.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какво е това?

                          Видеата които си дал са за триоските които са различни от двиоските като стабилност.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какво е това?

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Не знам с кой Стефан и за какви военни говориш.
                            Както е известно от букварите, има три коли, които по принцип не вървят празни, и се обръщат в завой на равно. Пинцхауера, ЛуАЗа, и Илтиса.

                            От камионите има още много, от малките тия - със сигурност. Да си чел книжките за конструкция на автомобила.
                            В тая тема въпроса е има ли повод да се завижда на някой си дипломат. Отговорът е че от нашата камбанария има много, от гледна точка на много пари или от далавери - няма. Нещото е радост за диваци, а не предизвикателен лукс.

                            Пинцхауера е малкото на Татрата, понеже е проектиран от сина на нейния конструктор.
                            ПинцГауер е. Не зная от кого е проектиран но съм склонен да приема че има нещо общо с Татрата. Всички възли и агрегати са здраво преоразмерени, баш като за армейска машина. Това за обръщането за което ти говориш според мен беше заради пипаното по окачването. В заводски вид си е нормално устойчиво. А това е машината по която не бих променял нищо, защото е направена така както ние години се мъчим да докараме нашите, с много труд и средства.
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво е това?

                              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                              Видеата които си дал са за триоските които са различни от двиоските като стабилност.
                              Естествено че има разлика но аз като го подкарах из планината и двуосното не усетих много да се търкаля. Даже и не успях да го катурна. Кара се като всичко друго по пресечен терен. Недостатък е че няма хидравлика и при маневри на място е тегаво.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво е това?

                                Оооо, виждал съм го да се обръща , тук в България, на едно от състезанията, ама не помня кое.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X