Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

    Здравейте днес се регистрирах няколко часа ровя из форума но още не съм намерил достатъчно инфо за колата която съм си заплюл като марка и модел дайте малко отзиви за kia sportage с 4 врати под 100 коня с климатик отзиви за чупене и главоболия от колеги които имат такава никога не съм имал джип и ми трябва да си ходя за риба и да качвам това онова на вилата чак товарен кон или офроуд звяр не търся основно асфалт и да не гледам постоянно и най малкото облаче като съм на язовира благодаря предварително за съветите които ще дадете
    Landrover Discovery 300TDI 1998

    Коментар


    • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

      Добре си се ориентирал колега, за подробности прочети в раздела - http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=218 има коментирани доста неща
      ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

      Коментар


      • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

        благодаря за линка чета го но тука в североизточна българия егати цените дето обявяват автокъщите всички по нормални цени ме пращат я в монтана я във враца или дупница а не ми е близко
        Landrover Discovery 300TDI 1998

        Коментар


        • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

          Първоначално публикуван от freon Преглед на мнение
          благодаря за линка чета го но тука в североизточна българия егати цените дето обявяват автокъщите всички по нормални цени ме пращат я в монтана я във враца или дупница а не ми е близко
          Е па ти напиши от къде си и викай - Пенчо помощ.

          Коментар


          • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

            от Шумен съм я да си прегледам профила да го попълня най-добре ще е
            Landrover Discovery 300TDI 1998

            Коментар


            • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

              Първоначално публикуван от freon Преглед на мнение
              Здравейте днес се регистрирах няколко часа ровя из форума но още не съм намерил достатъчно инфо за колата която съм си заплюл като марка и модел дайте малко отзиви за kia sportage с 4 врати под 100 коня с климатик отзиви за чупене и главоболия от колеги които имат такава никога не съм имал джип и ми трябва да си ходя за риба и да качвам това онова на вилата чак товарен кон или офроуд звяр не търся основно асфалт и да не гледам постоянно и най малкото облаче като съм на язовира благодаря предварително за съветите които ще дадете
              Къде ги в Монтана, аз тук се оглеждам за едно нисанче и все от онзи край на БГ ми излизат оферти.
              Днес гледах две кии за 2500-2600.
              Късмет.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

                колега я дай насам офертите за тия кии по 2500-2600 аз точно sportage търся но с климатиче
                Landrover Discovery 300TDI 1998

                Коментар


                • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

                  Колега, прочетох ти темата, на теб ти препоръчвам пикап, в мобилето имаше един Тойота 4runner 90к.с чист дизел за 3800лв, а на приятелката ти тя си е избрала дет се вика.

                  Коментар


                  • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

                    Приятели след много съвети накрая взехме на приятелката Daihatsu Terios. Надявам се на много безаварийни километри, джипчето е уникално и много ме кефи, сега оставих да пооправят мерцедеса и си ходя с него на работа. Желанието ми за джиповете се увеличи с него. Препоръчителна кола за хора, които търсят висока позиция на седене, клиренса е голям и не се плаши от бордюри. Имам само две питания : някой запознат може ли да ми каже дали има лампичка за бензина, защото не виждам, а не смея да го оставя да светне, в червеното като отиде и не светва. Вторият въпрос ми е да препоръчате майстор, защото колата все пак е екзотика за нашите пътища, а лично от моите коли съм се напатил достатъчно от " псевдомайстори".

                    Коментар


                    • От: Какъв джип да избера в ценови клас до 4000 лева ?

                      Първоначално публикуван от SlaviZ0 Преглед на мнение
                      Добре, дайте идея за по-малък джип, подходящ за жена. Rav4 също е алтернатива от първите, имаше и една две ЦР-В-та в тоя диапазон. Паджеро Пинин-а много ми хареса, но бил доста капризен. Пак повтарям, аз за себе си съм направил избора, засега ще си търкалям 124-ката(доволен съм), но тя вместо да взима някаква малка бълха, дето не може да я изкараш извън града, може да вземе по-компактен джип и затова ви попитах.
                      Виж Сузуки Джимни. И аз имах тази дилема да взема като втори автомобил 4х4 за града и за разходки и останах приятно изненадан от него, особено за градско.
                      AUDI Q5, 2TDI

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X