Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технологични карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Технологични карти

    Здравейте, аз отдавна следя тази тема.. следях, но виждам че пак излиза като един от първите резултати за "технологична карта"
    По този повод, и понеже съм отделил време да търся, ето за следващия който попадне тук, няколко бързи връзки с полезни материали.
    http://mysmartfarm.com/?menu=tcards

    Коментар


    • #62
      От: Технологични карти

      Благодаря ти, Пламене,
      ще се възползвам от добрината ти да споделиш тези карти с всички. Ще трябва да приспособя някоя от тях за моето малиново насаждение, което искам да направя, но основата я имам вече!
      Благодаря ти още веднъж, Тодор

      Коментар


      • #63
        От: Технологични карти

        Бихте ли ми изпратили техмологична карта за отглеждане на бадеми стари овощни дръвчета с презасаждане на нови. Благодарч ви предварително

        Коментар


        • #64
          От: Технологични карти

          Някой може ли да ми помгне за изготвяне на техн.карта за 1000 дка пшен
          ица и 800 дка ечемик

          Коментар


          • #65
            От: Технологични карти

            Добър ден. Някой да ми помогне, за направата на Технологична карта за отглеждане на късно производство на краставици в полиетиленови оранжерии?

            Коментар


            • #66
              От: Технологични карти

              Трябва ми технологична карта за машиностроене. Моля, ако някой може да помогне!

              Коментар


              • #67
                От: Технологични карти

                Здравейте!
                Необходима ми е технологична карта за отглеждане на орехи по биологичен способ или конвенционален.
                Благодаря Ви !

                Коментар


                • #68
                  От: Технологични карти

                  Здравейте,можете ли да ми предоставите инфо за технически карта за създаване на оранжерия и отглеждане на различни зеленчуци? Благодаря.Имейл - axv@abv.bg

                  Коментар


                  • #69
                    От: Технологични карти

                    Първоначално публикуван от slavka_belcheva Преглед на мнение
                    Някой може ли да ми помгне за изготвяне на техн.карта за 1000 дка пшен
                    ица и 800 дка ечемик
                    А слънчогледа къде го забравихте?
                    Кольо Динев

                    Коментар


                    • #70
                      От: Технологични карти

                      Здравейте!„
                      Някой може ли да ми помогне за изготвяне на технологична карта за биологично производство на 10 декара кайсии

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X