Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Технологични карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Технологични карти

    До Светльо:
    Колега да не се окажеш и ти, като доста в предишните постове, идва, има проблем, иска помощ,праска един въпрос, пък после не си прави труда дори да влезе и да види има ли някой, който да е прочел вместо него, да си е направил труда и да му отговори. Както и да е.

    Не можах до сега да открия технологична карта за ябълки, но намерих за круши. Използвай я нея. Технологията е почти същата. Ако не на теб, може на някой друг да свърши работа.
    Прикачени файлове
    На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

    Коментар


    • #47
      До: Технологични карти

      Първоначално публикуван от Пламен Петров Преглед на мнение
      До Светльо:
      Колега да не се окажеш и ти, като доста в предишните постове, идва, има проблем, иска помощ,праска един въпрос, пък после не си прави труда дори да влезе и да види има ли някой, който да е прочел вместо него, да си е направил труда и да му отговори. Както и да е.

      Не можах до сега да открия технологична карта за ябълки, но намерих за круши. Използвай я нея. Технологията е почти същата. Ако не на теб, може на някой друг да свърши работа.
      Blagodarq. Nqma otkazvane.

      Коментар


      • #48
        До: Технологични карти

        Благодаря,
        сега остава да ни преведат и парите своевременно.

        Коментар


        • #49
          До: Технологични карти

          Първоначално публикуван от lidiya15 Преглед на мнение
          Благодаря,
          сега остава да ни преведат и парите своевременно.
          Само "своевременно" ме притеснява !
          На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

          Коментар


          • #50
            До: Технологични карти

            Здравейте, интересува ме как да си изготвя технологична карта за праскови, интересува ме за годините на плододаване 5- 10 година. Градината ми е съществуваща, арендована на 5 години е. Много ще съм благодарна ако ме посъветвате коя технология от качените одо сега на сайте технологични карти да ползвам, или за прасковата е по-различно. Благодаря предварително

            Коментар


            • #51
              До: Технологични карти

              искам да попитам дили имаш технологична карта за рапицата

              Коментар


              • #52
                До: Технологични карти

                пламене ако намериш някаква технологична карта за рапица моля те прати ми я на ogi_1989@abv.bg

                Коментар


                • #53
                  До: Технологични карти

                  Здравейте, темата е стра но аз сега я открих през гугъл
                  немога да пиша ЛС а искам да се свържа с г-н Пламен Петров който така любезно е споделил толкова много и предоставил толкова много по върпоса!!1
                  Пламене моля те пиши на zdv74@yahoo.com един ред ако обичаш!
                  Благодаря

                  Коментар


                  • #54
                    До: Технологични карти

                    Незнам защо обсъждате земеделието в саит за offroad а и точно технологични карти ))
                    аз сам заваршил магистар агроном и мога да ви кажа че тея карти който тука си менкате не са ама въобще добри.
                    пример: в технологичната карта за пшеница
                    1. след оран пише че се разрохква почвата демек "култивира" и след това се дискувало и 4ак тогава се сее успех на тоя който засее след дискуване
                    2. приготвяло се хербециден разтвор за пръскане срещу житен бегач абе хора тоя житен бегач с хербецид ли ще го праскате или с инсектицид.
                    моля ви като си нямате понятие от земеделие не заблуждаваите хората с такива глупости.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Технологични карти

                      Колега, ще ти кажа три неща:
                      1. Ти или не можеш да четеш, или четеш, като дявола Евангелието. Гледам, че отдавна си регистриран, нищо, че това ти е първия пост. Извода, който си правя за теб, е че явно въобще не си вникнал в смисъла от съществуването и развитието на този форум.
                      2. Когато публикувах тези карти, нямаше учени хора, като теб, които да помогнат на питащите колеги. Публикувай "добри" карти и аз веднага си посипвам главата с пепел и ги махам!
                      3.Недопустимо е за човек претендиращ за образован да прави толкова много и толкова елементарни правописни грешки! От мен да знаеш, че магистър не се пише с А !!!!!!!! Нито пък "хербЕцид"!!! И не само това, понякога се слагат и препинателни знаци ! Има и още !
                      На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Технологични карти

                        Първоначално публикуван от ti6odaskalov Преглед на мнение
                        успех на тоя който засее след дискуване
                        В Североизточната част на страната масово така се сее и пшеницата, и ечемика, че даже и рапица.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Технологични карти

                          Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
                          В Североизточната част на страната масово така се сее и пшеницата, и ечемика, че даже и рапица.
                          Вярно е твърдението на колегата.

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: Технологични карти

                            Здравейте!
                            Необходима ми е технологична карта за отглеждане на орехи .

                            Коментар


                            • #59
                              От: Технологични карти

                              Здравейте, бихте ли ми помогнали ?
                              Бихте ли ми казали как мога да изготвя технологична карта за 1 дка моркови и тютюн ?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Технологични карти

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:119.6 КБ
ID:5277710Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:56.6 КБ
ID:5277711Много ви моля,някой да ми помогне имам да съставям технологична карта за производството на леща 240 дка при среден добив 180 кг. Някой би ли ми помогнал......
                                Като се иска от мен
                                1Трудови разходи
                                -клас- 20%
                                -ПКБ- 5%
                                -ДОО - 10 %
                                -ЗОК - 3.9%

                                2Материални разходи
                                -семена
                                -торове
                                -хербициди
                                - фунгициди
                                -инсектициди
                                -ГСМ
                                - масла 30%
                                и от двата раздела1 и 2 цена на продукцията :
                                и накрая общо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X