Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sorento 2.5 CRDI, 140hp, 2004

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Kia Sorento 2.5 CRDI, 140hp, 2004

    Първоначално публикуван от icesham Преглед на мнение
    За съжаление "обувките" на возилото не са по параметрите зададени от производителя, а именно не 245 70 16, а 225 70 16.
    Абе и аз обувах моята днес и от 245/70 R16, минах на 225/75 R16. Ти провери ли точно?
    Такива си харесах, защото нямаше модел на 245.
    Освен това с такива гуми излиза от KIA. Другия размер 245/70 R16 се дава като алтернативен.
    Поразходете се из сайтовете за гуми и там ги има, кои са оригиналните и кои алтернативните. Например на Goodyear, Michelin, Bridgestone

    Коментар


    • #17
      От: Kia Sorento 2.5 CRDI, 140hp, 2004

      Първоначално публикуван от ArturDent Преглед на мнение
      Абе и аз обувах моята днес и от 245/70 R16, минах на 225/75 R16. Ти провери ли точно?
      Такива си харесах, защото нямаше модел на 245.
      Освен това с такива гуми излиза от KIA. Другия размер 245/70 R16 се дава като алтернативен.
      Поразходете се из сайтовете за гуми и там ги има, кои са оригиналните и кои алтернативните. Например на Goodyear, Michelin, Bridgestone
      Летните гуми сега за 245/70 R16, но се чудя дали и зимните да са с такъв размер или да са 225/75 R16! Някякви преложения кой размер ще е по-добре за зимния сезон? Леко и безаварийно шофиране!! С поздрав!!!

      Коментар


      • #18
        От: Kia Sorento 2.5 CRDI, 140hp, 2004

        Благодаря!! Май ще сеходи на сервиз! Не смея да рискувам сам със смяната на лентовия кабел! Леко и безаварийно пътуване!!!!

        Коментар


        • #19
          От: Kia Sorento 2.5 CRDI, 140hp, 2004

          Първоначално публикуван от icesham Преглед на мнение
          Летните гуми сега за 245/70 R16, но се чудя дали и зимните да са с такъв размер или да са 225/75 R16! Някякви преложения кой размер ще е по-добре за зимния сезон? Леко и безаварийно шофиране!! С поздрав!!!
          По-тънките т.е. 225/75 R16.

          Коментар


          • #20
            От: Kia Sorento 2.5 CRDI, 140hp, 2004

            Колега, гумите се помпат на 2.4. Пише го на малка табелка долу на прага на шофьорската врата.

            Коментар


            • #21
              От: Kia Sorento 2.5 CRDI, 140hp, 2004

              Здравейте,колеги
              Имам няколко въпроса относно същия модел Киа.
              1. На дистанционното на ключа имам бутон за аларма, но като го натисна нищо не се включва, как мога да разбера имам ли аларма или е станал проблем с нея?
              2. Как мога да свала бутона за аварийните светлини който е на таблото?
              3. Има ли някъква преведена схема дали на БГ или Анг. на бушоните,които се намират по-волана и при двигателя?
              4. Проблем ми прави и ел.стъклото на шофюра, понякога се вдига понякога не.
              5.На волана имам бутон за телефон, как мога да свържа телефона към колата, за да мога да го използвам?
              Благодаря предварително!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X