Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 - части за тях

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46




    Търся гърловина за бензин (ГАЗ-69 - като на снимката). Не е важно състоянието – ще е колхоз за маскиране в нея на зарядното устройство за газ (от дясната страна), че от години ме дразни заради неавтентичния вид. Ще има и от двете страни такива рога. Ако пък има и такава оригинална капачка е идеално .


    И огледало от ГАЗ-53 (стар модел - като на снимките).
    Последно редактирано от TStanim; 20-07-20, 15:12.

    Коментар


    • #47
      Огледало намерих (даже още едно в резерв) но такава гърловина се оказа мисия невъзможна... Явно ще трябва да колхозя и „сваря“ нещо подобно... Имам някакви бегли умения за целта.. но колко метал ще иде на боклука докато докарам нещо нормално...

      Знам че теми „търся нещо си“ са напълно безсмислени, но понякога стават и чудеса... и някой има такива неща че и ги продава.
      Последно редактирано от TStanim; 08-08-20, 12:31.

      Коментар


      • TStanim
        TStanim коментира
        Редактиране на коментар
        –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
        Последно редактирано от TStanim; 08-08-20, 16:02. Причина: Коментар на грешно място

    • #48
      Първоначално публикуван от TStanim Преглед на мнение
      Огледало намерих (даже още едно в резерв) но такава гърловина се оказа мисия невъзможна... Явно ще трябва да колхозя и „сваря“ нещо подобно... Имам някакви бегли умения за целта.. но колко метал ще иде на боклука докато докарам нещо нормално...

      Знам че теми „търся нещо си“ са напълно безсмислени, но понякога стават и чудеса... и някой има такива неща че и ги продава.
      Погледни в olx , там продават ГАЗ-ки за части. Моте да имаш късмет!

      Коментар


      • TStanim
        TStanim коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря.... Ровя навсякъде, но само гърловина отделно не им се продава и е логично. При офроуд модификациите пък я махат въпросната, защото някое по-здраво дърво може да я закачи и да смачка чрез нея доста неща и изобщо се маха всичко стърчащо което може да създаде проблеми.
        Но продължавам да ровя и както с огледалата може да излезе късмет отнякъде.

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X