Обява

Свий
Няма добавени обяви.

награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodrich

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodrich

    Давам НАГРАДА на този, който ми съдейства да си намеря джантите с капачките и гумите разбира се, ако все още са заедно.
    Откраднаха ми 4 броя оригинални алуминиеви прахово боядисани Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodrich All Terrain A/T в отлично състояние с почити като нови грайфери ( едната от гумите е резервната гума, която никога не е карана и е като нова ). DOT-а на гумите е 2206 ( поне на две от тях ). Вярвам, че все още има честни хора на този свят. Обръщам се и към всички, които се изкушават да купуват на "далавера" крадени стоки - не забравяйте, че огромната далавера днес Ви прави потенциални жертви утре. Подхранвайки тази престъпна дейност, поддавайки се на изкушението да купувате евтино стоки със съмнителен ( за да не кажа направо краден ) произход, прави и Вашия живот такъв, какъвто все по-често проклинате.
    Благодаря Ви предварително за разбирането и съдействието.
    Явор Рашков - 0899 999 899

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00558.jpg
Прегледи:2
Размер:151.8 КБ
ID:6008023Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BFGoodrich_AllTerrain_2.jpg
Прегледи:2
Размер:153.7 КБ
ID:6008024Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00564.jpg
Прегледи:2
Размер:89.1 КБ
ID:6008026Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00550.jpg
Прегледи:1
Размер:123.1 КБ
ID:6008030Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00556.jpg
Прегледи:2
Размер:139.9 КБ
ID:6008027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00553.jpg
Прегледи:2
Размер:172.0 КБ
ID:6008028Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00555.jpg
Прегледи:2
Размер:191.4 КБ
ID:6008029Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00552.jpg
Прегледи:1
Размер:143.6 КБ
ID:6008031Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00560.jpg
Прегледи:1
Размер:138.1 КБ
ID:6008032Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SNC00561.jpg
Прегледи:1
Размер:130.7 КБ
ID:6008033
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от YMR; 22-03-13, 23:56.

  • #2
    От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

    Много гадно. Дай малко подробности - кога и от къде ги откраднаха?
    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
    BMW F650CS
    Радо о885 5о 59 5о

    Коментар


    • #3
      От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

      Откраднати са на 22 срещу 23 март през ноща. Джипа се намираше в охраняем комплекс с няколко автосервиза между 4-ти километър и новата спортна зала Армеец в София - там където е високия комин. Има следи и записи от камери, но аз на "родната" полиция не вярвам. Разчитам на честните хора и на тези с будна гражданска съвест и съм сигурен, че в този форум има такива.

      Коментар


      • #4
        От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

        Провери и малашевския битак - днес вече няма за кога, може утре сутринта да се разходиш.
        Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

        TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

        Коментар


        • #5
          От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

          И пазара на Долни Богров също може да провериш утре.
          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

          Коментар


          • #6
            От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
            И пазара на Долни Богров също може да провериш утре.
            Едва ли ще бъдат продадени в района където са откраднати. Най-вероятно ще бъдат закарани на друг битак.
            Битаците са:
            - Неделя - Димитровград, Пловдив
            - Сряда - Пазарджик,
            - Четвъртък - Асеновград,
            - Събота - Първомай.
            Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
            Бахти, как се изказах...

            Коментар


            • #7
              От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

              Аз ще се огледам утре по Пловдив,цял ден ще съм из града

              Коментар


              • #8
                От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

                Благодаря Ви за информацията.
                Този размер е доста специфичен и малко джипове могат да си го позволят. Наистина ли смятате, че някой, който пазарува от такива места може да си позволи такъв джип ?!?

                Коментар


                • #9
                  От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

                  И аз мисля така, но Ви благодаря за съветите и съдействието.

                  Коментар


                  • #10
                    От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

                    Ще се оглеждам за Бургас. За съжаление вече вероятно са в някое ловно стопанство. Джантите са специфични и няма много такива.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

                      Джантите са относително лесно разпознаваеми, защото освен че са по-редки, са и прахово боядисани и на места се виждат следи от подпухване от корозията под тях. Дори и да има други такива с прахово покритие, то е специфично - аз си избрах един от около 5 - 6 варианта на сребристото и варианта за съвпадение вече значително намалява. И тъй като едната от гумите не са успели да я свалят, при съмнение, може да се направи проверка и сравняване ( МЕЖДУ ДРУГОТО ПОЛИЦАИТЕ СЪЩО СА ИНФОРМИРАНИ ЗА ТОВА ).
                      Джантите са маркирани по специален начин от мен и никой друг не го знае и няма да го научи ( дори и полицията ).
                      Последно редактирано от nickbochev; 24-03-13, 01:02.

                      Коментар


                      • #12
                        От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

                        Едва ли такива редки гуми с джанти ги крадат за да ги продават по битаците . Вероятно имат предварителна поръчка .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #13
                          От: награда за ОТКРАДНАТИ 4 оригинални Toyota 16'' джанти с гуми 285/75/R16 BF Goodri

                          Оригинални джанти от 80 серия са лесно разпознаваеми,ще оглеждаме и при нас.
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X