Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

    Интересно ми стана и прочетох интервюто ...много сериозен мъж!

    Коментар


    • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

      Някой знае ли какво става с нашите, кога се прибират???

      Коментар


      • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

        И Сайнц за мое огромно съжаление е аут от борбата. Някой приема ли облог, че в следващите 5 години кола с един задвиждващ мост няма да спечели състезанието Дакар? (предлагам само 5, защото в последно време технологиите се развиват с неимоверни темпове) P.S. Много ме кефи и как Де Рой усеща все по-осезаемо учестения дъх на Каргинов във врата си
        Последно редактирано от plrussev; 15-01-14, 20:26.
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

          Ексклузивно: Карлос Сайнц каза “адиос” на рали Дакар 2014!



          Днешният етап 10 на рали Дакар 2014 се оказа последен за пилота на SMG Карлос Сайнц. Двукратният WRC шампион и победител от пустинната надпревара през 2010 година приключи своето участие в маратона след като излезе от пътя и катастрофира на неутрализираната секция между двете състезателни отсечки от Икике до Антофагаста.>>>ОЩЕ>>>

          Коментар


          • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

            Ехеее, Сергей Карякин#296 спечели етапната победа днес! Стартира седми, в първите 300 км се вдигна до втора позиция, а останалите и до финала водеше убедително на съперниците си -Касале и Лафуенте, с преднина от 2 до 4 минути...

            Явно вече се научил да кара в пясъците... Голям боец-БРАВО! Спечели ме за фенка...!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1606993_605857496134388_838611081_n.jpg
Прегледи:1
Размер:41.4 КБ
ID:5554600
            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

              малко кадри от катастрофиралото бъги на саинц,поне нищо му няма...http://www.rtve.es/deportes/rally-dakar/

              Коментар


              • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                ето и малко видео от 10 етап
                http://www.rtve.es/alacarta/videos/dakar/

                Коментар


                • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                  Вчерашният етап беше потресаващо динамичен! Много драма, днес очаквам класирането доста да се поразмести. Страшно много кадри ми пратиха, почвам по ред:



                  Много красива снимка, на не толкова красива ситуация



                  Тежка навигация, която създава насрещен трафик



                  Мисля, че това ще е новият водач в генералното довечера...



                  Най-накрая етап за Лопрайс!



                  Двойна етапна победа за Хонда! Бареда, обаче, май е сменил двигател и му плеснаха 15 минути...



                  Гордън може да е назад, ама е зрелищен и си го харесваме

                  >>>ОЩЕ СНИМКИ>>>

                  Коментар


                  • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                    Да се запознаем със Сергей Карякин..след 2,15 минута.... и други интересни неща!

                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                      Гордън може да е назад, ама е зрелищен и си го харесваме
                      въпрос на време е да стане още по-зрелищен като се обърне на някое скокче
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                        Първоначално публикуван от Таня Кълева Преглед на мнение
                        Да се запознаем със Сергей Карякин..след 2,15 минута.... и други интересни неща!
                        Хубаво видео, предава емоциите от Дакар. Това момче Карякин страшно ми напомня Стоян Козарев все едно гледах него в интервюто, и съм сигурен че ако Стоянчо се докопа до участие в Дакар ще изненада доста от лидерите.

                        Коментар


                        • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                          Ето какво успях да спретна като материалче за Карякин:

                          Руснак дебютант с етапна победа в клас ATV на рали Дакар 2014



                          Русия определено е доста силна в рали Дакар 2014, особено що се отнася до „тежката кавалерия” – камионите. Страната има не един двама големи пилоти и при автомобилите, но никога не се е откроявала в по-малките класове, особено пък при ATV-четириколките. Е, поне не до вчера, когато едно име изненадващо изплува в светлината на прожекторите – това на Сергей Карякин, който стана първият руски участник с АТV в пустинния мегамаратон.

                          Нещо повече, освен, че дебютира в рали Дакар 2014 и направи важна стъпка за страната си в тази категория, Карякин вчера спечели и своята първа етапна победа. С този си успех, 23-годишният жител на Санкт Петербург влезе в топ 10 на своя клас, затвърждавайки доминацията на >>>ОЩЕ>>>

                          Коментар


                          • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Хубаво видео, предава емоциите от Дакар. Това момче Карякин страшно ми напомня Стоян Козарев все едно гледах него в интервюто, и съм сигурен че ако Стоянчо се докопа до участие в Дакар ще изненада доста от лидерите.
                            Стоян Козаров наистина е много добър и много му се беше усладило ралито, докато не си натроши крака в мината. Ако се върне в спорта може много да направи.
                            Със спонсор и отбор на Вромос.ком?
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                              Пусти пари. В малка и не дотам богата България, съвсем не е лесно да извадиш и 14 800 евро само за участие, а машина, а подготовката й, бензини, гуми, съпорт и техник ...... и отиде семейният бизнес на Козаров ....

                              А иначе Карякин си има подготовка, и то достатъчно професионална, а и в различни области.










                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар


                              • От: ДАКАР 2014: АРЖЕНТИНА, БОЛИВИЯ, ЧИЛИ

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Стоян Козаров наистина е много добър и много му се беше усладило ралито, докато не си натроши крака в мината. Ако се върне в спорта може много да направи.
                                Със спонсор и отбор на Вромос.ком?
                                Повявай ми много съм го мислил във всякакви варианти, но..... още ми "миришат краката" и съм много малък за такава стъпка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X