Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

    Първоначално публикуван от stoqn1975 Преглед на мнение
    Аз съм с 2.10.Явно ще трябва да си чакам по-новата версия.
    Излязла е новата версия за всички.
    Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
    GSM 0877207222

    Коментар


    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

      Първоначално публикуван от Валтер Желязков Преглед на мнение
      Излязла е новата версия за всички.
      Всички, които сме с Timel SKZP ?
      На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
      "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

      Коментар


      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

        Първоначално публикуван от ag ro Преглед на мнение
        Всички, които сме с Timel SKZP ?
        Да, версия 2.24.
        Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
        GSM 0877207222

        Коментар


        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

          Колеги може ли малко помощ.Предстои ми покупка на горелка препоръчват ми тази http://www.sklep-witkowski.pl/bg/apr...apr-25-kw.html била по добра от ekoenergia.По добре изгаряла горивото особено пелети.
          Даите съвет ще съм много благодарен

          Коментар


          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

            Първоначално публикуван от Arturin Преглед на мнение
            Колеги може ли малко помощ.Предстои ми покупка на горелка препоръчват ми тази http://www.sklep-witkowski.pl/bg/apr...apr-25-kw.html била по добра от ekoenergia.По добре изгаряла горивото особено пелети.
            Даите съвет ще съм много благодарен
            Линк към полския форум: https://forum.info-ogrzewanie.pl/top...comment-376921
            Не съм ползвал такава горелка, но от прочетеното виждам добри отзиви.
            Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
            GSM 0877207222

            Коментар


            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

              Аз цяла зима следя темата. Решил съм да автоматизирам котела.Моя е VIADRUS U22, 5 секции, 29.1kW.
              И аз като колегата Arturin ми предложиха тази горелка APR. От Полша са доста по евтини но никога не съм, и не знам как се внася такъв обемист товар.
              Мисля да я взема от тук http://www.alexterm2007.com/pages/universalni-gorelki
              Моята система е с метални тръби тръгват от 2 цола от котела тя е с наклони не ползвам UPS или каквато и да е автоматика и съм много доволен до сега. Но с това чистене всеки ден ми е доста тегаво.
              От София-Владая съм и зимата е доста студено тук . Приемам всякакви идеи и предложения.
              [COLOR=DimGray ][/COLOR]

              Коментар


              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                Аз цяла зима следя темата. Решил съм да автоматизирам котела.Моя е VIADRUS U22, 5 секции, 29.1kW.
                И аз като колегата Arturin ми предложиха тази горелка APR. От Полша са доста по евтини но никога не съм, и не знам как се внася такъв обемист товар.
                Мисля да я взема от тук http://www.alexterm2007.com/pages/universalni-gorelki
                Моята система е с метални тръби тръгват от 2 цола от котела тя е с наклони не ползвам UPS или каквато и да е автоматика и съм много доволен до сега. Но с това чистене всеки ден ми е доста тегаво.
                От София-Владая съм и зимата е доста студено тук . Приемам всякакви идеи и предложения.
                [COLOR=DimGray ][/COLOR]

                Коментар


                • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                  И аз се замислям над тази горелка. Сезона приключи, и се замислям каква да поставя на моя БОШ 16квт. Той избора не е голям, тъй като съм ограничен с размера, само тази и Rondo 10квт мога да ги вкарам в котела. А вдигането на кутия не е опция, понеже от едната страна на котела е стена, от другата коридор. Зад котела пак стена. Единствения начин е отпред, на мястото на вратичката. Събира се точно, единствено идва дълга , но ще я изнеса 3-4 см назад, за да има място, откъдето пепелта да пада в пепелника. Трябва да помисля и как да го чистя тоя пепелник, без да разбутвам горелката. Запалването мисля да е отгоре.

                  Коментар


                  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                    Първоначално публикуван от Arturin Преглед на мнение
                    Колеги може ли малко помощ.Предстои ми покупка на горелка препоръчват ми тази http://www.sklep-witkowski.pl/bg/apr...apr-25-kw.html била по добра от ekoenergia.По добре изгаряла горивото особено пелети.
                    Даите съвет ще съм много благодарен
                    Какво значи по добре изгаряла пелети. Какви са аргументите.

                    Коментар


                    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                      Здравейте! Дали се продава само горивна глава за ЕКОЕНЕРГИЯ или друга подобна горелка?

                      Коментар


                      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                        Какво имаш предвид под горивна глава?
                        Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
                        GSM 0877207222

                        Коментар


                        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                          Ами продавача казва че горяла всякъкви пелети,не се задръствала като ekoenergia общо взето казва че тази била по нов модел и превъзхождала ekoenergia та.И затова питам дали някой няма поглед.

                          Коментар


                          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                            Първоначално публикуван от Валтер Желязков Преглед на мнение
                            Какво имаш предвид под горивна глава?
                            Имам предвид онуй нещо, в което изгаря горивото - на върха на шнека, с отворите за въздух. Или то е неделима част от корпуса?

                            Коментар


                            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                              Продава се и отделно, като резервна част. Продават се и само шнекове, редуктори, двигатели. Може Екоенергия 35 да стане 25 или 10, като подмените само някои части.
                              Последно редактирано от Валтер Желязков; 11-05-19, 23:04.
                              Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
                              GSM 0877207222

                              Коментар


                              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                                Благодаря ти, Валтер! Ако не те затруднявам, може ли някой линк на лично съобщение?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X