Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

    SKZP-02 -TIMEL не намерих английско меню,което за мен е неприемливо и не говори добре за производителя???

    Коментар


    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

      Първоначално публикуван от boyanak Преглед на мнение
      SKZP-02 -TIMEL не намерих английско меню,което за мен е неприемливо и не говори добре за производителя???
      Има. В "Меню" над бутона 'Админ". Средната колона, третия бутон.
      Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
      GSM 0877207222

      Коментар


      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

        Първоначално публикуван от boyanak Преглед на мнение
        Определено като цена platinuma e най-скъп!А с какво Натурелата е по-неудобна от Timelа според теб???
        Натурелата може ли да управлява ретортна горелка?
        Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
        GSM 0877207222

        Коментар


        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

          Имам познат който си прави сам ретортна горелка и я управлява с Натурела вече 3 ти сезон. Неговата дори си пали сама със запалка като пилетните. Гори въглища и каквото му попадне до определения размер. TIMEL трябва да се замислят за управление на запалка иначе е наземеним контролер. Не съм виждал по удобен и интуитивен от него.

          Коментар


          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

            Не че не съм го писал, но ще се потретя - вземете си контролери с тъч скрийн екран и лесно, интуитивно меню, да е поне на английски. Другото е мъка и нерви, поне за мен. След месец-два успявам да забравя дори лесното меню на моя контролер, какво остава за някой, при който, за да стигнеш до някоя настройка, трябва да преминеш през 4-5 подменюта на непознат език. При това със стрелки, а не с докосване.
            На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
            "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

            Коментар


            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

              За всичко друго съм съгласен,но за тъч скриина не съвсем!Това не ти е смарт фон!

              Коментар


              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                Първоначално публикуван от boyanak Преглед на мнение
                За всичко друго съм съгласен,но за тъч скриина не съвсем!Това не ти е смарт фон!
                Точно смартфон с тази разлика, че има кабел с букса RJ 11. При мен панела е с магнитен гръб и мога да го поставя, където искам.
                Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
                GSM 0877207222

                Коментар


                • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                  Ако не е тайна кой е точно твоя модел?

                  Коментар


                  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                    Първоначално публикуван от boyanak Преглед на мнение
                    Ако не е тайна кой е точно твоя модел?
                    Контролера е SKZP-02F, но е за вграждане в кожуха на самия котел, води се серия LUX. Панела за управление е същия, като стайния панел.
                    Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
                    GSM 0877207222

                    Коментар


                    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                      Здравейте,
                      Имам едно питане,предстои ми цялостна подмяна на отоплителната система.
                      Определено съм решил да се отоплявам с всегоривно котле или горелка.
                      Бих искал вашето мнение за Комбиниран котел BURNIT Advance UB, дали си заслужава или да търся други решения.



                      Коментар


                      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                        Здравейте,
                        Имам едно питане,предстои ми цялостна подмяна на отоплителната система.
                        Определено съм решил да се отоплявам с всегоривно котле или горелка.
                        Бих искал вашето мнение за Комбиниран котел BURNIT Advance UB, дали си заслужава или да търся други решения.

                        Коментар


                        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                          Здравейте онзи ден получих новия датчик за температура на димните газове от колегата Валтер Желязков за което много благодаря ефекта е на лице температурата с новия датчик вече е нормална и при различните режими на горелката реагира адекватно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171215_190317.jpg
Прегледи:1
Размер:17.3 КБ
ID:5776010Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20171215_190112.jpg
Прегледи:1
Размер:27.2 КБ
ID:5776011

                          Коментар


                          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                            Здравеите да попитам,котела ми е бош 32 киловата.Каква горелка да взимам до 25 или до 35 киловата.Мисля ако взимам да е със SKZP-02 управление но където и да я търся излиза с тия първите,явно трябва като поръчвам да избирам горелка,после бункер и после управление така ли.Или си има готови окомплектовки с такъв контролер.Ако има групова поръчка ме броите.Някои поръчвал по нета от полша може ли да сподели като разходи колко излезе горелка и колко доставката.До къде се доставя и с коя фирма идва.Каква е гаранцията че като се плати по банка ще доиде горелката.Щото разликата ако е 100-200 лева попринцип има и тук се продават на цена 1850 лева.Всяка информация отностно доставка и покупка ще ми е от полза.С кого комуникирате когато се оговаряте или директно в саита и квото доиде.

                            Коментар


                            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                              Първоначално публикуван от unikalen88 Преглед на мнение
                              Здравеите да попитам,котела ми е бош 32 киловата.Каква горелка да взимам до 25 или до 35 киловата.Мисля ако взимам да е със SKZP-02 управление но където и да я търся излиза с тия първите,явно трябва като поръчвам да избирам горелка,после бункер и после управление така ли.Или си има готови окомплектовки с такъв контролер.Ако има групова поръчка ме броите.Някои поръчвал по нета от полша може ли да сподели като разходи колко излезе горелка и колко доставката.До къде се доставя и с коя фирма идва.Каква е гаранцията че като се плати по банка ще доиде горелката.Щото разликата ако е 100-200 лева попринцип има и тук се продават на цена 1850 лева.Всяка информация отностно доставка и покупка ще ми е от полза.С кого комуникирате когато се оговаряте или директно в саита и квото доиде.
                              Според мен, по добрия вариант е 25 kw. Има готови комплекти горелка, вентилатор, отражател, бункер и контролер. Звъниш на ред и питаш, кой може да ти внесе комплекта с този контролер. Всичко може. Иначе, напред в темата има линкове, кой от къде е пазарувал. Ако ще си я внасяш, по добре да сте поне трима, три комплекта се хващат на едно европале. Доставката мисля е към 200 евро, до 400 килограма/ три комплекта/.
                              Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
                              GSM 0877207222

                              Коментар


                              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                                Здравейте, аз мога да се включа към поръчка за контролер SKZP-02.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X