Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужда от помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нужда от помощ

    Случката е следната, откачих си акумулатора ,но преди това заключих джипа и сега не мога да го отключа с ключа и не мога да си отворя капака на двигателя.Погледнах отпред под решетката и видях едно чопче което предположих ,че е за аварйно отваряне на капака,но с какво ли небърках е нестава.Някакви идеи как да вляза или да си отворя капака.
    Jeep Гранд Чероки 3.1

  • #2
    От: Нужда от помощ

    Стандартното наказание за такова разсейване е + от акумулатор към + на стартер ...
    Внимание! Ако се обърка къде се ръга кабела и колата е на скорост може да стартира и тръгне!

    Коментар


    • #3
      От: Нужда от помощ

      Дааааа....отворих колата с помоща на дълга кука с която дръпнахме ръчката на капака през процеп на вратата с леко напъване и клинове.Оказа се че някой снощи се е опитал да я краде има следи по патрона на стартера,но явно се отказал и ми е задигнал фенерчето и ножа от джапката
      Jeep Гранд Чероки 3.1

      Коментар


      • #4
        От: Нужда от помощ

        Сега се замислих ,този който е решил да ми краде джипа как е мислил да го запали ,нали има имобилайзер.Или просто е пробвал.
        Jeep Гранд Чероки 3.1

        Коментар


        • #5
          Re: Нужда от помощ

          Явно е решил да импровизира и е останал изненадан
          Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
          0886/872-646

          Коментар


          • #6
            От: Нужда от помощ

            А дали не е разбрал, че джипа е без акумулатор и съответно без аларма, или ти си голям късметлия, че си махнал батерията и джамбазина е останал изненадан, че колата не пали....
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #7
              От: Нужда от помощ

              Ами на мен точно това ми е чудно ако беше с акумулатор дали щеше да я запали ,нали аларми и имобилайзери са уж зазащита.
              Jeep Гранд Чероки 3.1

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X