Обява

Свий
Няма добавени обяви.

PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • PRESTIGIO ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ - ДОБРОВОЛЦИ

    По заглавието се вижда за какво става дума. Моля тук да се записват хората изявили желание да помагат за осъществяването на фестивала. Доброволците ще бъдат облечени в подходящи за фестивала тишърти и шапки и нахранени по времето на мероприятието. За бири и други течности се подразбира. Задачите ще се уточняват на място. Моля освен имената и тел. за контакт.
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

  • #2
    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ "ПРЕСТИЖИО"- ДОБРОВОЛЦИ

    Ми да се впиша първи. Името ми го пише в ника и профила ми телефона ми е в подписа . Моята помощ сме я вече коментирали .
    Последно редактирано от derhunter; 14-03-13, 20:16.
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • #3
      От: ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ОФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - гр. София, кв. Суходол 2013 г.

      Момчета от днес съм собственик на 650 кубиково тръбно бъги , макар и китайска машина върви добре .За тежестта и от 400 кг и 27 коня ,които и дава двигателчето се справя добре с баирите , пък си има и лебедка .С голямо удоволствие ще дойда да я тествам на любителското трасе . Колкото за организацията мога да помогна с печат на винили .Имам принтер за винил ,печати на 135 см ширина и до 20 метра на дължина .Ако организаторите искат мога да пусна няколко винила за стартовете и края на трасетата , само трябва да подготвят файловете . Телефона ми е 0888284095 Данаил
      Ще се радвам ако мога да помогна .

      Коментар


      • #4
        От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

        Ако мога да помогна с нещо, съм на линия.... Евентуално разлепване на плакати по Пловдив и други работи...
        Телефона е в подписа....
        Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 15-03-13, 21:24.
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #5
          От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

          Искрено се надявам тази тема да докаже, че тук във форума не изповядваме максимата, че "Все чакаме друг да ни направи веселото..."! Ще имаме нужда от помощ и то много, и всякаква.

          Коментар


          • #6
            От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

            Гледам адаша, Ванката и Марто, ако се пиша и аз, бат Пепо, Цвета и Миро - ми то си отива към един друг клуб.
            Бройте ме де, 2-3 часа дневно мога да отделям, не търся кибапчитъ и биръ, макар че ако са от бат Пепо, ш съ замисля.
            Ааа и тениска не искам. Че мноу плат - XXXL.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

              Предлагам всички да последват примера на Майстора и да се запишат самички, да не ги посочвам поименно...!!!

              П.П. - Майсторе, хич и не се замисляй (това относно - ако са от на Бат Пепо...)!

              Коментар


              • #8
                От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                Браво за идеята с темата, и без това мислех да Ви звъня. Мога да съм полезен и на място, обикновено събота и неделя съм свободен.
                ... и нямаме нужда да ни хранят, нахранени сме си По скоро ние трябва да ви почерпим нещо за това с което сте се нагърбили.
                Наистина се надявам да се получи хубаво събиране.
                още един тел.: нула осем осем осем 21 22 61
                ... to be continued

                Коментар


                • #9
                  От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  ....Доброволците ще бъдат ....нахранени по времето на мероприятието. За бири и други течности се подразбира. ......
                  Аз.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                    Ако мога да се впиша от далеко(плакати, реклама и т.н и т.н)-АЗ! Казвам от далеко, защото все още не знам дали ще имам възможност да присъствам.
                    0879010360, Преслав се казвам, отговарям почти по всяко време.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                      Благодаря от сърце на всички записали се до момента! Към останалите - виждал съм и по-голям ентусиазъм в този форум! Излагаме се...

                      Коментар


                      • #12
                        От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Благодаря от сърце на всички записали се до момента! Към останалите - виждал съм и по-голям ентусиазъм в този форум! Излагаме се...
                        Не знам, дали ще мога да присъствам на фестивала, защото сигурно, ще имам ангажимент, но в Троян има много Off-Road фенове и ако мога да бъда полезен, с лепене на плакати или нещо от сорта, с удоволствие ще го направя! Много съжалявам, че няма да мога да присъствам, но съм готов да помогна, с каквото мога!

                        0878 23 58 34.
                        Радослав Райковски
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #13
                          От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                          Пичове, с удоволствие бих помогнал с каквото мога но мисля, че да дойда на терен ще ми е почти невъзможно поради семейното положение и работата не ми остава никакво време. Ако нещо мога да свърша от разстояние (Пловдив) ще се радвам. Мисля, че мога да намеря гуми за препятствия или нещо друго...
                          Валентин Джиговски тел:0878 770 137Позвъни
                          Последно редактирано от derhunter; 16-03-13, 10:43.

                          Коментар


                          • #14
                            От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                            Аз не мога да дойда, на 99% съм сигурен, НО мога да помагам от разстояние. Плакати, подготвяне на някакви брушури, флайери, изображения. Абе от каквото има нужа и може да се направи по електронен път или в моя регион помагам


                            Поздрави !
                            п.п. Иван Стоянов - тел. 0896824050

                            Коментар


                            • #15
                              От: ПЪРВИ ОФФРОУД ФЕСТИВАЛ PRESTIGIO - ДОБРОВОЛЦИ

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              - виждал съм и по-голям ентусиазъм в този форум! Излагаме се...
                              Е без мен закъде? да отсрамя LR-ентусиастите.
                              Боян Христев. 0988 810 654.

                              За кога ще трябваме(ориентировъчно-дати)?
                              Какво ще правим за да знаем какво да носим(кирки лопати резачки червило грим или др.)?
                              други въпроси като се сетя.

                              размер XXL плюс минус още един X.
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X