Страница 134 от 134 ПървиПърви ... 34 84 124 130 131 132 133 134
Резултати 2,661 до 2,676 от 2676

Тема: Кой пречи да сме като в Европа?

Публикации
    2,576
    Точки (при гласуване)
    15

По подразбиране От: Кой пречи да сме като в Европа?

Цитат Мнение на kuzdov Преглед на публикациите
    За какво е дискусията, всъщност? Отдавна купените с кебапчета и 20 лв. гласове не са фактор. Забравихте ли "Костинбродската афера"? Вече просто подменят бюлетините и хич не им дреме кой за кого е гласувал. Електронният вот..
    Защо в моите спомени- случая беше "несбъдната завера", която нищо не промени- освен "усещането"..........,а Бареков и Манолова мълчат днес по въпроса, като гласени гъ.ове . Имаше повдигнати от прокуратурата обвинения,процес............ ,но в деня за размисъл, пускането на "новината" е факт с конкретна цел и резултат...........
    А вота- машинен,електронен,с чипове,.........и т.н.. нека го видим масовизиран в развитите демокрации, които са напред в борбата с контролирания вот и да приложим "челният им опит".
    Всичката пушила дето се вдига, пак е свързана с прахосването на едни пари и формиране на обществени нагласи ,а улесненото гласуване при сънародниците( някои малко минават за такива, но имат български документи) в чужбина е желателно, НО-(един гледа сватба -друг.............брадва).

Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Публикации
    11,984
    Точки (при гласуване)
    37

Цитат Мнение на Живко Костадинов Преглед на публикациите
    вторият човек У партията да се продаде за апартамент. НЕ за милиони, за няма и 100 000лв ...
    Не подценявай Цветанов.
    Той се е продал за много повече от един апартамент, даже за милиони, може да са и десетки.
    Обаче с апартамента е отпуснал конците и не е внимавал много, та намериха как да го вържат.
    А другарите активно търсят да се зачекнат даже с нокътче за някакъв комплот, ега свалят Бойко, и се докопат пак до властта. Много огладняха.

И щом има много търсещи-все някой ще попадне на зле прикрита сделка, и хоп-цъфна апартамент. А иначе има сигурно и банки и фабрики, и кой знае какво. Просто са добре замаскирани и не могат да докопат доказателства.
    Има ли желание-има и начин!

Място
    North Wales, UK
    Публикации
    5,600
    Точки (при гласуване)
    28

Този случай беше "несбъдната афера". А още колко са се сбъднали, няма как да узнаем .... Факт е, че показаха как се манипулират изборите, а кой с каква цел го е направил е ясно - щото те бяха откъм губещата страна ....
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

Публикации
    2,576
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на Кольо Преглед на публикациите
    А другарите активно търсят да се зачекнат даже с нокътче за някакъв комплот, ега свалят Бойко, и се докопат пак до властта.

И щом има много търсещи-все някой ще попадне на зле прикрита сделка, и хоп-цъфна апартамент. А иначе има сигурно и банки и фабрики, и кой знае какво. Просто са добре замаскирани и не могат да докопат доказателства.
    Па може, "акетичен" живот да води чиляка........... и като при бай Тошо, да му "кърпят" чорапките..........

Място
    София
    Публикации
    7,451
    Точки (при гласуване)
    28

Цитат Мнение на petkov_bb Преглед на публикациите
    Па може, "акетичен" живот да води чиляка........... и като при бай Тошо, да му "кърпят" чорапките..........
    Ама нищо чудно и да си води аскетичен живот .
    Както и нищо чудно оная медсестрата на бай Тошо да му е кърпила чорапите .
    То и какво толкова му трябва на човек ... 100 квадрата апартамент , или къща у Банкя , или дворец у Бояна. И да живееш там "като куче" ( по думите на един премиер) .

...ама по принцип има една тема табу : "за децата" нищо не се говори ...И за внуците ....

Апропо , медсестрата на бай ви Тошо беше капитан . А колко хора знаят че личния му готвач беше генерал-майор ?
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Място
    на Село
    Публикации
    3,521
    Точки (при гласуване)
    18

∑ (hours) = Life
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Публикации
    1,806
    Точки (при гласуване)
    8

Цитат Мнение на Vlado_Ts Преглед на публикациите
    ....

Апропо , медсестрата на бай ви Тошо беше капитан . А колко хора знаят че личния му готвач беше генерал-майор ?
    Е, точно от тебе не го очаквах... Майор, това медсестрата. Личния готвач, кой - Бай Данчо или Бай Христо? Бай Данчо старшина, за другия - не помня. Това за чорапите е смешка, разбира се. Нещо като вицовете за него, няма лошо.
    Около всеки държавник има такива хора, почти всички остават анонимни.

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    48,735
    Точки (при гласуване)
    60

Айде сега пък държавник.
    IT security: ...I preached. They sinned...

Публикации
    1,806
    Точки (при гласуване)
    8

Добре де, както ти кажеш

Място
    София
    Публикации
    7,451
    Точки (при гласуване)
    28

Цитат Мнение на jordanov sv Преглед на публикациите
    Е, точно от тебе не го очаквах... Майор, това медсестрата. Личния готвач, кой - Бай Данчо или Бай Христо? Бай Данчо старшина, за другия - не помня. Това за чорапите е смешка, разбира се. Нещо като вицовете за него, няма лошо.
    Около всеки държавник има такива хора, почти всички остават анонимни.
    Ааа , може и майор да са я проЙзвели после . Не споря ... а за другото : отказАхте Гагич да пише тука , иначе щехте да знаете повече
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

Място
    на Село
    Публикации
    3,521
    Точки (при гласуване)
    18

Ясен е виновен!
    ∑ (hours) = Life
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Публикации
    2,576
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на Vlado_Ts Преглед на публикациите
    ... а за другото : отказАхте Гагич да пише тука , иначе щехте да знаете повече
    Определено се чувства липсата на Гагича в този раздел.Освен знания и много колоритност има в постовете. На моменти се сещам и за липсата и на друг колоритен участник -Стефан.
    А колко е достатъчно на човек не знам- за някой 50,други 100,а трети и 300 квадрата са им малко,но на финала се задоволяват с 2 квадрата (хайде, да е 3 кубически метра от "Майката земя" в гробищния парк) и не се оплакват!!!

Публикации
    914
    Точки (при гласуване)
    5

Чини ми се, че ни гласят "мечка" за изборите, ама ще видим. Аргумент 1 - подозрително махнаха парите за партиите. Сега партиите, далеч то властта и държавната софра, първо - няма да имат пари за агитация и пропаганда; второ - няма да имат пари за застъпници в секционните комисии; трето - ще загубят наддаването за купения вот. Само по себе си това е достатъчно за предизвестена загуба.
    Аргумент 2 - разреши се финансирането на партиите от бизнеса. Кой бизнес има парички за сериозно финансиране на партии - този, който е на хранилка от разпределението на общите пари /бюджета/. Останалите да го духат. Ами да ми дадат и на мен един тец "Варна", да ми дадат десетки милиони за студен резерв /нищо, че енергоблоковете с нищо не са доказали, че са в състояние да работят/, па "Булгаргаз" да ми построи за своя сметка газопровод до тец-а, после да ми дадат рекордно бързо концесия за пристанището на тец-а - е, при такива обстоятелства и аз ще финансирам щедро и прещедро правилната партия. Тези с апартаментите са дребни кокошкари. Та - премахването на машинния вот поредната стъпка в тази посока ли е - това се питам? Защо на властта това и изнася, а на омбудсмая и пилота, заедно с партията зад тях, не им се иска? Какво е скрито зад тази стъпка може би ще стане ясно, когато дпс внесат своите предложения между първо и второ четене /както стана със партийните субсидии/. Само подозирам, де, нямам доказателства, но от доста време политическият процес върви към диктатурокрация прекалено явно.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Място
    North Wales, UK
    Публикации
    5,600
    Точки (при гласуване)
    28

Цитат Мнение на ag ro Преглед на публикациите
    ...... Ами да ми дадат и на мен един тец "Варна", да ми дадат десетки милиони за студен резерв /нищо, че енергоблоковете с нищо не са доказали, че са в състояние да работят/, па "Булгаргаз" да ми построи за своя сметка газопровод до тец-а, после да ми дадат рекордно бързо концесия за пристанището на тец-а - е, .......
    Това да ти е проблема.... Директора на ТЕЦ “Варна" ми е съученик, преди това беше някакъв в ГАЗПРОМ.... Дали да не основем партия ....
    П.П. Майтапа настрана, ама наистина и на мен ми се чини, че пак ще има едно гоУемо дрЪво за народа. Нещо като 2008-ма, ама в по-корав вариант. Рядко си идвам в България напоследък, но това ми дава база за сравнение в по-голям период от време и кофтито е, че забелязвам значителен упадък във всяко отношение.
    Последно редактиран от kuzdov ; 12-07-19 в 00:18
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

Място
    на Село
    Публикации
    3,521
    Точки (при гласуване)
    18

Последно редактиран от Живко Костадинов ; 12-07-19 в 12:06
    ∑ (hours) = Life

Публикации
    914
    Точки (при гласуване)
    5

Нещо вярно от тази статия: "една престъпна мрежа успешно заграбва цялата държава". Ама защо все трябва да си оправдаваме собствената глупост с някого /Русия в случая, ама и USA са в класацията на другарите/, а ние, разбираш ли, агънца божии невинни, все другите ни виновни.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Страница 134 от 134 ПървиПърви ... 34 84 124 130 131 132 133 134

Сходни теми

1. Защо не сме като сърбите поне
    От Стария във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 457
    Последно мнение: 05-06-19, 21:42
  2. Наистина ли сме в Европа?
    От Иво Томов във форум Общи приказки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 05-01-13, 17:55

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми