Страница 71 от 71 ПървиПърви ... 21 61 67 68 69 70 71
Резултати 1,401 до 1,417 от 1417

Тема: Кой пречи да сме като в Европа?

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    15,426
    Точки (при гласуване)
    37

По подразбиране От: Кой пречи да сме като в Европа?

Цитат Мнение на Чавдар (V93) Преглед на публикациите
    Каква Европа, като такъв виден борец с жени и баби е вицепремиер?!?
    Искат пари жените. Много пари. За "карнавалните си деца". Темата е гадна и каквото и да каже човек, все ще бъде грешно. Затова ще дам пример:

Преди 10-на години циганин пребива и изнасилва (да, из-на-сил-ва, не само "блудство" някакво) 8-годишно момиченце. Хващат го. Осъждат го на 5 г. затвор и 30 000 лв. обезщетение на момиченцето. Вадят си родителите изпълнителен лист за обезщетението и идват при Гагич да им го събере. Да, ама не. Бай Мангау е излезнАл от затвора, направѝл си е в пияно ли, дрогирано състояние дете с яки увреждания и му се води "социален асистент", за което общината му плаща неколко хиляди лева на месец, но "несеквестируеми" ибо са по няколко таквиз закона, там за хората с увреждания. МангаУ междувременно е станАл оборотен нарко-пласьор. Кара "Кайен", ама познайте на чие име е купен? Точно така. Щото данъкът нисък, паркиране безплатно у всяка точка на ПерниСофия и така нататък. Е ? "Системата ни убива" викат такива, а?

Място
    Копривщица
    Публикации
    14,296
    Точки (при гласуване)
    43

Всъщност, в едно общество, което не просто не приема, а категорично отхвърля "Истамбулската конвенция", въпросният борец ще реализира в баланса си много повече позитиви, отколкото негативи.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Място
    София
    Публикации
    22,884
    Точки (при гласуване)
    81

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    Искат пари жените. Много пари. За "карнавалните си деца". Темата е гадна и каквото и да каже човек, все ще бъде грешно. Затова ще дам пример: ...
    И всичките ги вкарваш под твоя знаменател?!?

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    46,806
    Точки (при гласуване)
    60

... направѝл си е в пияно ли, дрогирано състояние дете с яки увреждания
    само да намекна. Уврежданията са придобити СЛЕД зачеването. Или след раждането. Все тая. Нарочно е.

То затова в по-белите страни много внимават някой бие ли си децата и жената.
    Язък за опорката...

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    15,426
    Точки (при гласуване)
    37

И всичките ги вкарваш под твоя знаменател?!?
    Тези, които не са такива, родителите им не ходят да врякат пред парламента.
    Цитат Мнение на майка
    Детето ми е със синдром на Даун. За мен обаче то си е моето детенце. Божи дар, истинско съкровище! Ще си го гледам с всички сили и средства. От никого съжаление, нито помощ не искам. Аз съм щастлива майка!
    Кругом рептилии да жидомасоны, идет конец света. Антихрист уже правит западным миром. Вокруг враги, а внутри предатели.

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    46,806
    Точки (при гласуване)
    60

Тези, които не са такива, родителите им не ходят да врякат пред парламента.
    И така, и онака.

Ти може и да си видял свои клиенти, аз съм видял други неща.

Но нищо от това няма значение. Обществото има задължения към всички свои членове.
    Язък за опорката...

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    15,426
    Точки (при гласуване)
    37

Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите
    Обществото има задължения към всички свои членове.
    Получава се, че едните членове имат привилегии, а другите духат супата и опъват каиша да хранят тия с привилегиите. Криво разбрана цивилизация.
    Номер едно сме по фалшиви инвалиди в света. "Уврежданията" отдавна са доходен бизнес в Клета Майка.
    Кругом рептилии да жидомасоны, идет конец света. Антихрист уже правит западным миром. Вокруг враги, а внутри предатели.

Място
    sf,sf
    Публикации
    5,175
    Точки (при гласуване)
    17

Еднакви задължения или според нуждите?
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    15,426
    Точки (при гласуване)
    37

Цитат Мнение на veskov Преглед на публикациите
    Еднакви задължения или според нуждите?
    А, де? Аз имам много по-крещяща "нужда" да паркирам безплатно в "зелена зона" от детето на нарко-дилъра. Също и от нисък данък МПС имам нужда И съм много по-полезен за обществото от него и баща му, умножено по 10. Айде аз нали съм паразит, кръвопиец и т.н., да не давам пример със себе си, а с някой който работи (щото мойто нали не е работа) ?

Публикации
    1,822
    Точки (при гласуване)
    12

Получава се, че едните членове имат привилегии, а другите духат супата и опъват каиша да хранят тия с привилегиите. Криво разбрана цивилизация.
    Номер едно сме по фалшиви инвалиди в света. "Уврежданията" отдавна са доходен бизнес в Клета Майка.
    Чак се "ядосвам", когато намирам твърденията Ви за прекалено логични!!!
    -"Нормално" за Абсурдистан............,все пак сме наследници на "Андрешко" и противоречието вече не е само социално и културно...........

Място
    Русе
    Публикации
    2,926
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на petkov_bb Преглед на публикациите
    Чак се "ядосвам", когато намирам твърденията Ви за прекалено логични!!!
    -"Нормално" за Абсурдистан............,все пак сме наследници на "Андрешко" и противоречието вече не е само социално и културно...........
    За пореден път, вероятно няма да е последен, приканвам да прочетете разказа за Андрешко, да го осмислите, и чак тогава да му ползвате името за нарицателно как ви дойде, без връзка с героя и посланията на Елин Пелин. В разказа нещата са прости - каквото повикало, такова се обадило.

| Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    46,806
    Точки (при гласуване)
    60

Причината за тая чудесия е не че социалните асистенти вземат пари, а че наркодилърът е на свобода.
    Язък за опорката...

Публикации
    798
    Точки (при гласуване)
    4

Ако за всеки, излязъл на протест, се приема закон да му се уреди положението, майка ни жална. Ето, вече ще има и закон за розата/http://www.strategy.bg/PublicConsult...=bg-BG&Id=3795 /, за хляба не знам кога ще е. Какво да кажат производителите на долни гащи, ако вземе да не им се харчи стоката? Това важен продукт, бе, всички имат нужда от такъв, с изключение на тези с памперсите. Стратегически, един вид! Значи, приема се закон за долните гащи. Този е път за никъде в стил Маяманолова. Чест му прави на Симеонов, дето открито и направо си казва мнението. Не майките са важни в случая, а принципа. Ама като прочете човек колко пари харизват на Гергов за варненската "дупка", си вика - ето, за него има, а за децата - няма. Оставка веднага...ууу..ще ми говори той истината право в очите, как не.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
    "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

Място
    София
    Публикации
    4,776
    Точки (при гласуване)
    23

Каква Европа, като такъв виден борец с жени и баби е вицепремиер?!?
    На Валерий когато и да му теглиш една п%тка майна, триетажна, все ще е късно и все ще има защо. Ако тоя събере повече от 0.5% на следващите избори - направо да идват зелените човечета, честно. Във всяка що годе нормална държава Валерко щеше да носи риза, дето копчетата и са откъм гърба и ръкавите се връзват на възел. Е, у КМБ е вицепремиер. Кофти матрял сме, прав беше ББ.
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    15,426
    Точки (при гласуване)
    37

Цитат Мнение на сто Преглед на публикациите
    За пореден път, вероятно няма да е последен, приканвам да прочетете разказа за Андрешко, да го осмислите, и чак тогава да му ползвате името за нарицателно как ви дойде, без връзка с героя и посланията на Елин Пелин. В разказа нещата са прости - каквото повикало, такова се обадило.

Да, бе да...

Цитат Мнение на Друг форум отпреди десет години
    Положителен герой, към днешна дата вършещ деяния: по Чл. 143, ал.3 ... чл.270...296 и т.н. от НК
    НЯМА ДРУГ ТАКЪВ ГЕРОЙ в световната литература... ако ми намерите, ще почерпя

Място
    Копривщица
    Публикации
    14,296
    Точки (при гласуване)
    43

Цитат Мнение на windwarrior Преглед на публикациите
    На Валерий когато и да му теглиш една п%тка майна, триетажна, все ще е късно и все ще има защо. Ако тоя събере повече от 0.5% на следващите избори - направо да идват зелените човечета, честно. Във всяка що годе нормална държава Валерко щеше да носи риза, дето копчетата и са откъм гърба и ръкавите се връзват на възел. Е, у КМБ е вицепремиер. Кофти матрял сме, прав беше ББ.
    Айде бе...
    Валеркото си е валерко, ма на малкото пръстче на Болен не може да се намаже. Пък тоя е виден (и неизменен) парламентарист от 15-ина години.

И все в рамките на същото общество (дето конвенцията - онази - нали).
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Място
    София
    Публикации
    4,776
    Точки (при гласуване)
    23

Цитат Мнение на davc Преглед на публикациите
    Айде бе...
    Валеркото си е валерко, ма на малкото пръстче на Болен не може да се намаже. Пък тоя е виден (и неизменен) парламентарист от 15-ина години.

И все в рамките на същото общество (дето конвенцията - онази - нали).
    Болен е друга бира. Единствения БГ политик изживял катарзис от убеден натовец до убеден поклонник на Владимир Владимирович (дссиМ). Повечето катарзисираха в обратна посока. Някои - по диагонал. Само Болен - на кестерме. Тежък случай.

А Валерий е искрен и неподправен.
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Страница 71 от 71 ПървиПърви ... 21 61 67 68 69 70 71

Сходни теми

1. Наистина ли сме в Европа?
    От Иво Томов във форум Общи приказки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 05-01-13, 17:55
  2. Защо не сме като сърбите поне
    От Стария във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения
    Отговори: 164
    Последно мнение: 31-05-11, 11:31

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми