Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Афтършейв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Афтършейв

    Добре, че всичките мъже не са като нас, че иначе козметичните фирми нямаше да са гиганти, а джуджета.

    Нормално срещам "мъже" бръснати навякъде, където се вижда, а ако имат коса е здраво омазана с вакси.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #47
      От: Афтершейф

      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Здравето на всеки човек, е като една голяма река... тя за да я има, има хиляди поточета, изворчета, капки в тревата и огромна площ, на която се събира водата, оттук малко, оттам докато стигне до голямата и могъща река... Тялото човешко, много неща може да понесе, едно поточе, или две кладенчета по-малко не променят реката... Но като почнат много да изчезват и реката, залинява, постепенно става на блато...
      Напоследък се нагледах на разни случаи, когато изведнъж всичко се преобръща и един човек, разбира че хронометърът е пуснат и му остава много малко... Тогава вече е късно, тогава идва голямото съжаление и многото въпроси защо...? Ще каже някой, какво все пак има общо афтершейфа... Нищо конкретно, само едно малко поточе което някъде се влива в голямата река... Иначе малко от храната, малко от въздуха, все пак дишаме по 12 пъти в минута, после малко от водата, GSM, стрес по малко и т.н. Не забравяйте всичко това...
      Toва определено ми хареса много как е написано. Болна тема ми е, неслучайно го цитирам втори път. Хора като мен, дето имат някакви леки съображения със средата на живот - ами направо се налага да лъжа. Че ми е повреден GSM-a, че имам алергия към шунка... Изобщо се налага да прикривам, че се съобразявам с неща, които мнозинството не знаят или просто отричат.
      Познавам двама фитнесаджии, осакатили се от добавки и ядене на прекалено много месо. Хич не е майтап тая работа, единия с 3 байпаса, при това е лекар.
      Аз си ползвам GSM с handsfree, ако и да изпадам понякога в комични ситуации. Вадих микрофончето от слушалката заради микрофония, то едни жици и чудо. Звънкат ми и аз тъкмо в магазина на касата. Като ме видя мацката омотан като талибанин, и видях колко трудно се сдържа да не се разхили откровено, но се зачерви доста.
      Отидох доброволно на доста по - нископлатено и спокойно място. Че предното беше с четирицифрена сума горница, но инфарктно.
      Избягвам химия в храната, дори проверявам от време на време дали се разваля както обикновено. Една марка млека години наред беше ОК, и от един момент почна да трае по месец на топло без да се развали. Отделно съм потребител на био продукти - сметнах, че разликата месечно дали има и 100 лева. То голямата "икономия" от пласмасови зеленчуци, за 100-тина лева месечно да рискуваш абонамент при лекар. После почва голямото изваждане.
      По темата - афтършейв е единственото, което има досег с незащитена тъкан, в нормална ситуация. Спокойно може да се разглежда като медицински, а не козметичен продукт. А аз от дебели химии си нямам хабер.
      Има ли природен продукт с антисептично действие? Че засега си оставам на спирта.
      Последно редактирано от Rabin; 14-03-13, 09:58.

      Коментар


      • #48
        От: Афтършейв

        Природен продукт с естествено антисептично действие е смрадликата, сигурно има и други но не ги знам.

        Поздрави,
        С.

        Коментар


        • #49
          От: Афтършейв

          Алое.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #50
            От: Афтършейв

            Полека - лека се кумулират съставките за бъдещата козметика от линията "Оффроуд" - Алое и смрадлика( за дезинфекция), пчелно млечице (за подхранване), лой( за гъста пяна - за сапуните).Във форума има специалисти по козметика да помагат натам.

            Аз винаги съм вярвал в силата на колективният интелект

            Коментар


            • #51
              От: Афтършейв

              Усещам как създавам благотворна почва за нови бъзици.
              Ами едни от най-силните канцерогени се генерират като напълно натурални продукти. Мухъли плесени разни, има ги в изобилие около нас.
              А ето още натурални мизерии:
              http://www.youtube.com/watch?v=SwZQmJ-vHJc

              Та, въпрос на знание, не на фанатизъм.

              Коментар


              • #52
                От: Афтершейф

                Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                Момчета, око я няма женската козметика по улиците ще тръгнат такива вампири че ще си плюете в пазвите!Някои даже няма да си познаят съпругите!То темата беше за друго ама...
                Абе не съм съвсем съгласен, защото на 6 ракий всички ми се виждат като абитуриентки А па на 8 не подминавам и куче в рокля Можело значи ...
                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                Коментар


                • #53
                  От: Афтършейв

                  Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                  Усещам как създавам благотворна почва за нови бъзици.
                  Ами едни от най-силните канцерогени се генерират като напълно натурални продукти. Мухъли плесени разни, има ги в изобилие около нас.
                  А ето още натурални мизерии:
                  http://www.youtube.com/watch?v=SwZQmJ-vHJc

                  Та, въпрос на знание, не на фанатизъм.
                  Съвършено вярно! Фанатизма и липсата на мислене, са способни да опорочат и най-добрата идея. Защитата от вредни въздействия и т.н. "природосъобразен" начин на живот, предполагат в днешно време преди всичко много знания и поредица от правилни преценки, а не търсене на зелени етикети или прочие, решения за бройлери...

                  Колкото до производството, както по-горе обърна внимание нашият колега, да това е възможно, даже имам известна практика в домашни условия. Тук основните проблеми са, че евентуалното разпространение изисква изпълнение на редица условия, което прави задачата много трудна (във финансов аспект) имайки предвид възможният ни пазар, който за съжаление е много малък. Аз си мисля, че организирането на по-големи групи купувачи, е по-добрата алетернатива, защото така е възможно, постигането на същите цели чрез търговски способ и т.н. аутсорсорсване на трети производител, който ще изпълни условията... При това ще се получи и правилна цена и съответно безпроблемна търговска реализация...

                  Но засега, по-същественият въпрос е, да имаме достатъчно на брой хора съмишленици тук, които да подкрепят с действия идеята, че е по-добре профилактика и разумен живот днес, отколкото лечение утре...
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #54
                    От: Афтершейф

                    Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                    Момчета, око я няма женската козметика по улиците ще тръгнат такива вампири че ще си плюете в пазвите!Някои даже няма да си познаят съпругите!То темата беше за друго ама...
                    За възможностите на козметиката:
                    Вуте и Нане си думат у кръчмата
                    -Гледам, че жените са по-красиви от нас мъжете.
                    -То това е естествено.
                    Не бре, те изкуствено се правят по-красиви, мажат се, къносват се, помадят се и изглеждат по-красиви.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Афтършейв

                      Kaто видя нацапотена жена - ми изглежда по-грозна, но това си е субективно мнение.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Афтершейф

                        Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                        Момчета, око я няма женската козметика по улиците ще тръгнат такива вампири че ще си плюете в пазвите!Някои даже няма да си познаят съпругите!То темата беше за друго ама...
                        Лошото с цялата тая козметика е, че на края става като в оня виц дето един се събудил обръща се и крещи "ааааааааа крокодил"
                        жената до него: "ама снощи бях "миличко""
                        Мъжът:" аааааааа и говори..."
                        I'm not Lost, I'm Discovering !

                        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                        Коментар


                        • #57
                          От: Афтършейв

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          и кому трябват 15 вида балсам и само едно шише шампоан на което пише само глупости.
                          На жените, на жените...
                          Едно време бабите ни са си мили косата с разбито яйце, като накрая за блясък са ползвали разреден оцет...

                          Да се допълня, заради мацането от страна на по-нежната половина на човечеството:

                          Едно момченце гледа майка си докато се гримира. Пита я:
                          -Мамо, защо си слагаш всичките тези неща по лицето?
                          -За да стана по-красив.
                          -А защо не ставаш?

                          Вица го пуснаха преди време в нашия си раздел за вицове, бях го забравил, ама сега се сетих.

                          Второ допълнение-ако наистина сте почитатели на естествените неща-просто не ползвайте никакви химически продукти. Преди, по време на, и след бръснене.
                          То и самото бръснене е противоестествено де.
                          Що се бръснете?
                          Последно редактирано от Кольо; 14-03-13, 21:39.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Афтършейв

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Като станах абитюрент и ми подариха комплект олд спайс /имаше ги само в корекома/ афтършейв и сух дезодорант. Още си спомням приятния аромат.
                            Old Spice Classique си се предлага в магазините. Цената също е много добра. Аз ползвам само такъв от години.
                            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                            Коментар


                            • #59
                              От: Афтършейв

                              Аз сега ползвам на Дуру , 80 грядусов автършейв с аромат на ... лимон . Харесвам много лимона .
                              Исках да попитам какво ви е мнението за козметиката на Балеа , аз си взех 2 сапуна , харесват ми много незнам . Хареса ми и един балсам за след бръснене , ще видим.
                              Най вече искам да попитам , относно стипцата за след бръснене , или в момента продавана ,като део стикчета . Взех си една на Балея че , такава намерих , друга нямаше , беше и на промо за 4 лв. Някой ползва ли я , има ли впечатления за нея и така . Моята е Амониев алум , не е Калиев , но първите ми впечатления са брилянтни . Значи за това за което я продават е невероятна , за подминиците . Невероятен ефект. А за след бръснене , как ли ще е . Някой ако ползва тези блокчета алум , моля да сподели .

                              Коментар


                              • #60
                                От: Афтършейв

                                Не знам дали е така, но гледах по ютюб един да обяснява че имало разлика между стипца и алум.Стипцата за кръвоспиране, а алумът (т.нар. камък-дезодорант) бил за дезинфекция.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X