Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Афтършейв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Афтершейф

    Чета, чета... незнам дали съм луд или единствен, но като се бръсна /на 2-3месеца един път, инъче с машинка на постригване/ го правя без нищо. С тия кремове нищо не виждам и голямо мазало става.
    Така си свикнах.

    Коментар


    • #17
      От: Афтершейф

      Минах през най различни модни глезотии и съвсем случайно открих перфектния начин на бръснене.

      По невнимание останах без разните пяни, и по едно време гледам пастата за миене на замърсени ръце, която вземам от Практикер.
      Казва се-Hanseline
      Натривам я по лицето и после с четката добавям пяна от обикновен сапун/тогава/, а сега вече намерих традиционен бръснарски сапун на клечка.
      След бръсненето пак нищо, само измиване.
      Толкова съм доволен, че никога няма да погледна модни химии.

      Коментар


      • #18
        От: Афтершейф

        Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
        Минах през най различни модни глезотии и съвсем случайно открих перфектния начин на бръснене.

        По невнимание останах без разните пяни, и по едно време гледам пастата за миене на замърсени ръце, която вземам от Практикер.
        Казва се-Hanseline
        Натривам я по лицето и после с четката добавям пяна от обикновен сапун/тогава/, а сега вече намерих традиционен бръснарски сапун на клечка.
        След бръсненето пак нищо, само измиване.
        Толкова съм доволен, че никога няма да погледна модни химии.
        Ей.. ти изби рибта в мойта паста за замърсени ръце има куп щуротии, от които ръцете ми изпръхват и стават на крокодилски г@з. Незнам как се отразява на лицето, ама аз небих го практикувал по-често от веднъж месечно

        Поздрави !

        Коментар


        • #19
          От: Афтершейф

          Спирт или като няма, водка.
          От всичко друго или без друго ставам като тийнейджър в лицето.
          Как ще ми изглежда кожата на лицето на 80 години не ме вълнува особено.
          Таргов, не се прави на манекен

          Коментар


          • #20
            От: Афтершейф

            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
            Ей.. ти изби рибта в мойта паста за замърсени ръце има куп щуротии, от които ръцете ми изпръхват и стават на крокодилски г@з. Незнам как се отразява на лицето, ама аз небих го практикувал по-често от веднъж месечно

            Поздрави !
            Говорим само за тази марка паста

            Пробвай я и ще видиш ефекта

            Коментар


            • #21
              От: Афтершейф

              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
              Спирт или като няма, водка.
              От всичко друго или без друго ставам като тийнейджър в лицето.
              Как ще ми изглежда кожата на лицето на 80 години не ме вълнува особено.
              Таргов, не се прави на манекен
              В миналите дни, у наше село използвахме след бръснене джин "Gordon's". Бяхме млади моряци и девойките одобряваха аромата на хвойна.
              Че к'во му е на Таргов? Я къф е убаф!
              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
              No wahalla.

              Коментар


              • #22
                От: Афтершейф

                Първоначално публикуван от Майкъл Преглед на мнение
                Говорим само за тази марка паста

                Пробвай я и ще видиш ефекта
                Ей.. ако ми окапе брадата, ще дойда да ми дадеш от твойта

                Поздрави !

                Коментар


                • #23
                  От: Афтершейф

                  Хахаха, май само дърталаци в темата! Ако не знаете младите нямат навици за бръснене на лицето, така че не ползват афтършейв по предназначение! И да, там където им трябва нещо за след бръснене по-добре да не пробват с афтършейв, че има да си киснат после топките в студена вода докато мине паренето...
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Четки за бръснене, сапуни, кремове, избор и употреба

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Точно. И дядо ми Ален Делон , на времето каза, че си кисне мутрата сутрин с ледена вода.
                    Targa, a чичо ти Белмондо нещо за прическата каза ли? Не че ни остана много от нея де, ама все пак?
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #25
                      От: Четки за бръснене, сапуни, кремове, избор и употреба

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Targa, a чичо ти Белмондо нещо за прическата каза ли? Не че ни остана много от нея де, ама все пак?
                      С чичо ми съм скаран и не си говорим. А за прическата изобщо нямаш шанс. Аз със доста напред с материала. Пък и жената е фризьорка.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Четки за бръснене, сапуни, кремове, избор и употреба

                        При бръсненето се предизвикват микротравми по кожата на лицето.Освен че самото бръснене е противоестествено и вреди,всяко слагане на спиртни разтвори(един от колегите написа нещо за тъканни некрози-прав е!) си е живо самоубийство.Множество карциномчета само чакат да бъдат разязвени и подтикнати да инвазират навътре...Аз лично препоръчвам бръсненето да не е драстично(без контри),след бръснене измиване със сапун,студена вода за вазоконстрикция и спиране на кървене и подхранващ крем.И най важното....бръснене след баня-тогава косъма е мокър и лесно режещ се .
                        П.П.Иначе който си мирише лошо ....си мирише.Сапун не го оправя.
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Афтершейф

                          Я к'во било готино да пишеш в теми от които по същество нищо не разбираш. А аз се чудя що така се практикува в този форум. Почвам и аз, че верно е голям кеф. Та така. Аз нищо не разбирам от козметика. Нито мъжка, нито женска. За мен този пазарен сегмент е от тези дето някой хитър евреин първо те убеждава, че нещо за което не си чувал е много полезно за теб и как така не си чувал, че се нуждаеш от него. След като те убеди започва да ти продава всякакви "полезни" измишльотони. Я афтършейв, я бефорфък. В тази връзка искам да спомена, че превъртам от бяс като влезна в банята. Жена ми наредила поне 30 различни и шаренки шишетии и за да разбера кое е шампоана слагам очилата и започвам да чета наред. Почти като "Братя Карамазови" е четивото по обем. На всички с големи букви пише нещо от сорта "Power Color", "Extra Volume" и т.н и някъде измежду всичките тези боклуци се надявам да открия с дребен шрифт че това е обикновен шибан просташки шампоан за коса и да си го сипя смело на главата. Кур тате! Нема и нема. Само power, volume, super, mega, giga извратенящини. Параноята е страшна след като един път си оцветих побелялата коса в лилаво, а кестенявите косми в зелено. Ама то не било лилава боя ама що така ми било подействало... Ами имало си било инструкции и да съм чел. Едното се сипвало на главата рано сутрин на бос ляв крак, а другото късно вечер на гладно. Иначе те ти лилава чутура. Ама аз пък не искам да чета като гламав, а просто да си сипя шампоан на главата без да ми въздейства благотворно на нищо. Само да ми я измие дееба То същото е вече навсякъде. Едно кафе не можеш да изпиеш без да минеш през интервю. Казваш "едно кафе" и се почва. А със сметана ли, Ама суха или течна, а с мляко ли, ама топло или студено, а със захар ли. Ама с каква захар? Бяла или кафява? Не ма патко кафе искам, не искам гурме чорба. Кафе! Ей такова дето изтича от машината като натиснеш копчето. Едно такова кафяво! И после само ми го носиш!
                          Последно редактирано от elbgt; 13-03-13, 20:20.
                          My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Афтершейф

                            Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                            Я к'во било готино да пишеш в теми от които по същество нищо не разбираш. А аз се чудя що така се практикува в този форум. Почвам и аз, че верно е голям кеф. Та така. Аз нищо не разбирам от козметика. Нито мъжка, нито женска. За мен този пазарен сегмент е от тези дето някой хитър евреин първо те убеждава, че нещо за което не си чувал е много полезно за теб и как така не си чувал, че се нуждаеш от него. След като те убеди започва да ти продава всякакви "полезни" измишльотони. Я афтършейв, я бефорфък. В тази връзка искам да спомена, че превъртам от бяс като влезна в банята. Жена ми наредила поне 30 различни и шаренки шишетии и за да разбера кое е шампоана започвам да чета наред. На всички с голем и букви пише нещо от сорта "Power Color", "Extra Volume" и т.н и някъде измежду всичките тези боклуци се надявам да открия с дребен шрифт че това е обикновен шибан просташки шампоан за коса. Кур тате! Нема и нема. Само power, volume, super, mega, giga извратенящини.
                            Я каква ярка самокритичност с прояви на деперсонализация и така модерното напоследък 50% обществено участие особено в частта си бефорфък и влизането в банята......
                            П.П.Да не се самозапали сега някой....
                            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Афтершейф

                              Чудна работа!? Улавям се как неусетно започвам да се чувствам неудобно от факта,че изобщо се бръсна..?!
                              Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                              Най-добрият ром е студеният ром!
                              Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Афтершейф

                                Колеги, аз ги продавам тия неща и си нямате напредстава какви капризни хора има и как всички искат това което рекламират!А кое е хубаво-колкото човеци толкова и мнения!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X