Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Jeep Cherokee 93 бензин 2,5 - Чек енджин !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Jeep Cherokee 93 бензин 2,5 - Чек енджин !!!

    Здравейте колеги имам проблем с моето Джипче, което много си ме кефи ама напоследък ми се инати . След като се порових по сайтовете и никой майстор не можа да ми помогне Локализирах грешките по чека 11 - проблем с датчика на коляновия вал , 12-откачен акумолатор за последните 50 цикъла , 13, 14 -проблем с МАР сензора, 22, 23, 24 - пробме с датчика за температурата на двигателя и 33 - проблем с датчика за климатика/аз нямам така че не е проблем/ след опит да си преведа въпросните грешки и моя "0" /нулев/ опит с техниката . Та приятели лаишки написано имам следните проблеми по вдигателя. Като шофирам и напискам педала на моменти сякаш двигателя е запушен и и насецва за 1 2 секунди и после тръгва. Другото което прави е държи височки обороти при топъл двигател който варират 1500 - 2000 . Какво направих домомента за да намаля тези вредни ефекти . 1-во махнах катализатора на Jeep-a /но започна гърнето да гърми, а има сложен резонаторн на мястото на катализатора/ . Съмнява ме че датчика за температурата е "думнал" и изключвайки датчика на дросела се нормализираха оборотите и си държи ниски обороти но присецването на колата остана, проверих всички вакуми по автомобила всичко е ок с тях, съмнява ме дистрибутрната капачка , уж сложих нова а тя се оказа по голям боклук от старата и пак върнах старата / има луфт в механизма който е под дистибуторната капачка извинете ме че не знам името на часта но съм супер технически неграмотен/ та всичко което направих до момента е като четох по форуми. И ще едно от къде мога да си поръчам качествени части за Джипа да не е Балканстар че там режат от шията. Трябва ми темтературен датчик, датчик за отчитане на температурата на двигателя на таблото , гарнитура за двигателя и още няколко части. Благодаря Ви приятели и дано някой ми помегне лек ден и успешна седмица !!!

  • #2
    От: Проблем с Jeep Cherokee 93 бензин 2,5 - Чек Енджен !!!

    Първоначално публикуван от besssen Преглед на мнение
    ,......къде мога да си поръчам качествени части за Джипа
    Жоро ЦеСеКа
    Първоначално публикуван от besssen Преглед на мнение
    Здравейте колеги имам проблем с моето Джипче,.....
    Дали да ми не звъннеш и дойдеш на гости........
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Jeep Cherokee 93 бензин 2,5 - Чек енджин !!!

      Няма проблеми да ти се обадя но съм супер ангажиран сега и не мога да мръдна от Сандански / поне до 31.03.2013 а всяка неделя излизаме по гората/, смених датчиците същата работа, да не е от стъпковия мотор ?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Jeep Cherokee 93 бензин 2,5 - Чек енджин !!!

        Когато можеш, тогава........
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X